informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 43

Dr Call - polska innowacyjna symulacja biznesowa [25.06.2008] Innowacyjna symulacja biznesowa „Dr Call™” - ćwiczenie umiejętności pracowników call center w warunkach zbliżonych do rzeczywistości. Już ponad 1000 pracowników w Polsce zostało przeszkolonych według standardów tego programu... (info)

Neoweb stabilizuje drogę nr 7 [25.06.2008] System stabilizacji gruntu NeowebTM firmy PRS zabezpieczy przebudowę drogi nr 7 na drogę ekspresową S7, na odcinku Grójec – Białobrzegi (woj. mazowieckie)... (info)


Pij owoce, a będziesz zdrowszy! Soki Essential OGRODY NATURY

Pij owoce, a będziesz zdrowszy! Soki Essential OGRODY NATURY [25.06.2008] Jednym z odkryć naukowych ostatnich lat jest wskazanie ważnej roli warzyw i owoców w naszej codziennej diecie. Okazuje się jednak, że jemy ich za mało, rezygnując z bogactwa naturalnych wartości odżywczych na rzecz niezdrowej, wysoko przetworzonej żywności... (info)


Nexans wprowadza dwie przełomowe koncepcje w dziedzinie okablowania miedzianego

Nexans wprowadza dwie przełomowe koncepcje w dziedzinie okablowania miedzianego [25.06.2008] Nowe rozwiązanie Nexans Cat 6A eliminuje potrzebę nadmiaru okablowania w centrach przetwarzania danych, podczas gdy nowy Cat 7A przygotowuje grunt do ewolucji 40 Giga... (info)

Przewodnik urlopowy 2008 – Wiedza i Praktyka, część II [25.06.2008] W drugiej części Przewodnika znajdziecie Państwo informacje o urlopie na żądanie, urlopie dla osób pracujących nie na pełen etat i kończących pracę, zmieniających wymiar zatrudnienia w ciągu roku lub zatrudnionych w dwóch miejscach. Jak obliczyć ich urlop?.. (info)

Gdzie na wakacje? [25.06.2008] Blisko 70% mieszkańców Katowic planuje urlop podczas nadchodzącego lata. Większość spędzi go w kraju – wynika z najnowszego raportu BCMM na temat planów wakacyjnych katowiczan... (info)

Foliówki są passé [25.06.2008] Blisko trzy czwarte mieszkańców Katowic chciałoby wprowadzenia zakazu wydawania worków foliowych w sklepach spożywczych – informuje firma badawcza BCMM... (info)


Spotkanie dla klientów Ambersil w Pałacu Ossolińskich w Sterdyni

Spotkanie dla klientów Ambersil w Pałacu Ossolińskich w Sterdyni [25.06.2008] W dn. 13-15 czerwca 2008r. w Pałacu Ossolińskich w Sterdynii AJM Electronics, wyłączny dystrybutor produktów Ambersil na rynku polskim, zorganizował dla swoich największych klientów spotkanie szkoleniowo – integracyjne... (info)

Diamentowy DB Schenker [25.06.2008] Siódmy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu dla DB Schenker za wkład w rozwój polskiego biznesu przyznany podczas Letniej Wielkiej Gali BCC.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 25.06.2008 [25.06.2008] GPW na niewielkim plusie Środowa sesja na warszawskim parkiecie rozpoczęła się po myśli byków. Główne indeksy zaczęły dzień znacznie powyżej wczorajszego zamknięcia. Popyt po raz kolejny miał jednak problem z utrzymaniem porannych wzrostów..... (info)


Po co nam ogród zimowy

Po co nam ogród zimowy [25.06.2008] Niepotrzebny wydatek czy ciekawe urozmaicenie budynku? Czy salon z widokiem na gwiazdy lub gabinet pośród kwitnących mandarynek są jeszcze ciągle poza zasięgiem możliwości przeciętnego właściciela domu w Polsce?.. (info)


Dyski HDD w nowych obudowach Welland

Dyski HDD w nowych obudowach Welland [25.06.2008] Wkrótce – za sprawą Konsorcjum FEN, dystrybutora IT z wartością dodaną (VAD) - na polski rynek detaliczny trafią innowacyjne obudowy i ramki do dysków HDD firmy Welland... (info)


Dziewiąte urodziny Galerii Auchan Sosnowiec

Dziewiąte urodziny Galerii Auchan Sosnowiec [25.06.2008] W najbliższą sobotę Galeria Auchan Sosnowiec zaprasza mieszkańców miasta i okolic na radosne obchody urodzinowe. Organizatorzy gwarantują moc atrakcji, wspaniałe konkursy i mnóstwo nagród... (info)


Appetita rozszerza ofertę produktową

Appetita rozszerza ofertę produktową [25.06.2008] Appetita rozszerza ofertę produktową Dotychczasowa linia Domowe sekrety marki Appetita została poszerzona o nowy produkt – środek żelujący do konfitur o nazwie Żelfitura... (info)


Świeżość i orzeźwienie w nowościach Helleny

Świeżość i orzeźwienie w nowościach Helleny [25.06.2008] W kategorii napojów gazowanych Hellena wprowadziła na rynek dwa nowe smaki. Do tak popularnych napojów o smakach: cytryna, czerwony grejfrut i pomarańcza dołączą limonka i czerwona pomarańcza... (info)

Kreacje agencji GonnaBe dla Bristol-Myers Squibb [25.06.2008] Do grona klientów agencji GonnaBe dołączyła firma Bristol-Myers Squibb Sp. z o.o. - jeden z największych na świecie koncernów farmaceutycznych, istniejący na rynku od 1989 roku... (info)


Pamięci GeIL DDR3 z certyfikatem XMP

Pamięci GeIL DDR3 z certyfikatem XMP [25.06.2008] W sieci salonów komputerowych Reactor pojawiły się nowe pamięci DDR3 marki GeIL z obsługą technologii Intel XMP (Extreme Memory Profile). Jako pierwsze do sprzedaży trafiły dwa modele: XMP EVO ONE (GEX32GB16007DC) oraz XMP Ultra (GX32GB1600C7DC)... (info)


BenQ E800 - nowoczesny aparat dla wymagających.

BenQ E800 - nowoczesny aparat dla wymagających. [25.06.2008] Z funkcją „Smile Catch” oraz ładowaniem przez port USB. Nowoczesna linia wzornicza, funkcja „Smile Catch”, 5x zoom cyfrowy funkcja śledzenia twarzy, ładowanie przez port USB. Sugerowana cena detaliczna aparatu 329zł z VAT. Gwarancja 24 miesiące door-to-door... (info)

Frost & Sullivan: Rynek utylizacji odpadów niebezpiecznych w Europie rozwija się [25.06.2008] W 2007 roku w Europie zebrano i przetworzono łącznie 67,6 mln ton niebezpiecznych odpadów. Aby stawić czoła temu problemowi, w większości państw europejskich działają specjalne agendy rządowe... (info)

mobijoy! – najczęściej wyróżnianą agencją [25.06.2008] mobijoy! – jako pierwsza w Polsce agencja specjalizująca się w wykorzystywaniu komunikacji mobilnej w działaniach marketingowych została w 2008 roku laureatem dwóch prestiżowych konkursów – Golden Arrow oraz Polskiego Konkursu Reklamy KTR... (info)


NOWOŚĆ! ABBYY FineReader 9.0 znów na językach! Nowe możliwości wersji 9.0

NOWOŚĆ! ABBYY FineReader 9.0 znów na językach! Nowe możliwości wersji 9.0 [25.06.2008] Firma ABBYY światowy lider w dostarczaniu rozwiązań OCR/ ICR/ OMR wprowadza uaktualnioną wersję programu ABBYY FineReader 9.0 do przekształcania zeskanowanych dokumentów i plików PDF. Program został rozszerzony o nowe języki rozpoznawania... (info)

Selena SA - rewolucyjny klej do styropianu TYTAN EOS nagrodzony Laurem Klienta [25.06.2008] Selena SA – spółka z Grupy Selena, holdingu firm zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej, prowadzącego działalność na całym świecie i opartego na polskim kapitale – została nagrodzona w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu „Laur Klienta”... (info)


Strefa MaxiMarka - innowacyjny koncept CHH Maximus Fashion International

Strefa MaxiMarka - innowacyjny koncept CHH Maximus Fashion International [25.06.2008] W Centrum Maximus trwa komercjalizacja dwóch nowych hal - E i F. Mając na uwadze korzyści biznesowe przyszłych najemców oraz komfort Klientów, właściciel Centrum, wprowadził w hali E nowatorskie rozwiązania w zakresie komercjalizacji... (info)


Na straży bezpieczeństwa

Na straży bezpieczeństwa [25.06.2008] W codziennej walce o nasze bezpieczeństwo policjanci narażają własne życie. Sami są chronieni przez własne umiejętności i doświadczenie, jednak i one wymagają wsparcia. Rozwiązaniem są kamizelki kuloodporne, które w krytycznych sytuacjach mogą ocalić życie... (info)

Użytkownicy Onet.pl wybiorą najlepszy film turystyczny [25.06.2008] Serwis Podróże portalu Onet.pl rozpoczął plebiscyt na najlepszy film turystyczny według internautów, we współpracy z Międzynarodowym Festiwalem Filmów Turystycznych... (info)

Komentarz Expandera: Trzy wiedźmy raczej nie postraszą (20.06.2008) [25.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Sesje, na których notujemy wyraźny wzrost, a jednocześnie zyskuje niewielka liczba spółek, a obroty są mniejsze niż dzień wcześniej, w trendach zniżkowych traktuje się jako korekcyjne... (info)


Euler Hermes finansowym liderem „Rzeczpospolitej”

Euler Hermes finansowym liderem „Rzeczpospolitej” [25.06.2008] Dziennik „Rzeczpospolita” po raz szósty wybrał najlepsze instytucje finansowe w Polsce. Euler Hermes został wyróżniony w kategorii „towarzystwa ubezpieczeń majątkowych”... (info)


RuckZuck – sprawdzony biznes

RuckZuck – sprawdzony biznes [25.06.2008] Myślisz o rozpoczęciu własnej działalności, ale nie masz konkretnego pomysłu na biznes? Przyłącz się do Systemu Partnerskiego RuckZuck i skorzystaj ze sprawdzonego sposobu na sukces... (info)


Koło Fortuny z Dekoralem

Koło Fortuny z Dekoralem [25.06.2008] Loteria konsumencka Koła Fortuny, poza kilkoma tysiącami wyjątkowo cennych nagród, oferuje swoim uczestnikom niezwykły pomysł na szczęście i dobrą zabawę podczas przerw w letnich remontach i renowacjach... (info)


Jarlep superszybki

Jarlep superszybki [25.06.2008] Jarlep GM to szybkoschnąca, elastyczna masa asfaltowa znakomicie sprawdzająca się w gruntowaniu powierzchni pod izolacje. Doskonale nadaje się również do wykonywania lekkich izolacji przeciwwilgociowych... (info)

AV-Test.org: rozwiązania Panda Security najskuteczniejsze [25.06.2008] W teście przeprowadzonym przez renomowaną organizację AV-Test.org, Panda ActiveScan wykrył i wyeliminował 86% złośliwych programów ukrytych za pomocą rootkitów. W ten sposób osiągnął wynik lepszy niż skanery innych producentów... (info)


Trzecia edycja największych polskich regat za granicą T4B Cup 2008

Trzecia edycja największych polskich regat za granicą T4B Cup 2008 [25.06.2008] Wielkimi krokami zbliżają się kolejne największe polskie regaty za granicą - Regaty T4B Cup 2008. Tym razem imprezę uświetni obecność najwybitniejszego polskiego żeglarza – kapitana Krzysztofa Baranowskiego... (info)

Komentarz Expandera: Oczekiwanie na banki centralne (25.06.2008) [25.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Pierwsze od kilku sesji notowania przebiegły lepiej niż można byłoby się tego spodziewać. Mimo praktycznie wszystkich złych wiadomości, jakie się wczoraj pojawiły, rynki, szczególnie amerykańskie, wyszły obronną ręką... (info)


Grey Goose i Fundacja Eltona Johna

Grey Goose i Fundacja Eltona Johna [25.06.2008] Społeczna odpowiedzialność biznesu oznacza dobrowolne zaangażowanie firm w rozwiązywanie problemów społecznych. Przykładem zaangażowania firmy Bacardi-Martini jest współpraca luksusowej wódki „Grey Goose” i Fundacji Johna Eltona na rzecz walki z AIDS... (info)

Prapremiera pakietu Sales Prospector firmy Oracle [25.06.2008] Na konferencji „Enterprise 2.0” odbywającej się w Bostonie Oracle przedstawił nową aplikację będącą rozszerzeniem istniejących systemów CRM, która zwiększa wydajność specjalistów ds. sprzedaży... (info)

Franczyza z Gold Finance [25.06.2008] Firma Gold Finance Doradcy Finansowi w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na franczyzobiorców. Do końca 2009 roku firma planuje udzielić 50 licencji... (info)


ALBERT Polska z ComPress S.A. - rozpoczyna działania z zakresu Public Relations

ALBERT Polska z ComPress S.A. - rozpoczyna działania z zakresu Public Relations [25.06.2008] Firma ALBERT Polska, dystrybutor artykułów medycznych, rehabilitacyjnych i kosmetycznych rozpoczyna realizację ogólnopolskich działań z zakresu Public Relations. Realizowane będą aktywności z zakresu PR-u produktowego oraz media relations... (info)


2-Terrabajtowa spiżarnia na filmy i fotosy

2-Terrabajtowa spiżarnia na filmy i fotosy [25.06.2008] Dobre wieści dla domowych amatorów multimediów. Pierwszy 2-napędowy dysk zewnętrzny oferujący mirroring w systemie RAID, w pojemnościach 1 i 2 Terrabajty. 571 tys fotosów w dużych rozdzielczościach, 15 godzin DV.... (info)

Polman przeznaczy wypracowany zysk na inwestycje [25.06.2008] Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polman S.A., podjęło decyzję o przeznaczeniu osiągniętego w 2007 roku zysku netto w wysokości 462 857 zł na kapitał zapasowy. Środki te będą wykorzystane na finansowanie nowych inwestycji... (info)


Szwecja – praktycznie i ze zdjęciami

Szwecja – praktycznie i ze zdjęciami [25.06.2008] Do księgarń trafiają przewodniki w dwóch seriach wydawniczych. „Szwecja – praktyczny przewodnik” adresowany do osób samodzielnie przygotowujących wyjazd a także nowy przewodnik ilustrowany po Szwecji dla korzystających z wyjazdów zorganizowanych... (info)


Ateny – nowy przewodnik w serii Marco Polo

Ateny – nowy przewodnik w serii Marco Polo [25.06.2008] Do rąk turystów trafia kolejna tegoroczna nowość w serii przewodników Marco Polo. Przewodnik ATENY ma nowoczesny układ treści i dodatki pozwalające wykorzystać każdą godzinę podczas wyjazdu... (info)


Zewnętrzna obudowa do kamery IP marki TRENDnet

Zewnętrzna obudowa do kamery IP marki TRENDnet [25.06.2008] Obudowa do ochrony kamer IP marki TRENDnet przed ostrymi warunkami pogodowymi do zastosowań na zewnątrz budynku. Nadaje się do modeli: TV-IP110(W), TV-IP212(W) i TV-IP312(W)... (info)


TRENDnet w kategorii marek sieci bezprzewodowych otrzymał prastiżowe nagrody

TRENDnet w kategorii marek sieci bezprzewodowych otrzymał prastiżowe nagrody [25.06.2008] TRENDnet został nagrodzony złotem w kategorii opakowań oraz srebrem w kategorii reklam drukowanych. Kategorie: the Packaging i Print Advertizing uwydatniają pozycję Sony, Motorola, Nokia, France Telecom/Orange, Linksys, D-Link, NETGEAR i TRENDnet... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...