informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 15


Uwolnij muzykę! Czy to możliwe? Teraz już tak!

Uwolnij muzykę! Czy to możliwe? Teraz już tak! [25.06.2007] Inżynierowie Boynq już o to zadbali. Oferują nam stereofoniczne głośniki do urządzeń iPod ze zintegrowaną stacją dokującą - iCube, iCube II oraz Sabre... (info)


Nowe salony Time Trend

Nowe salony Time Trend [25.06.2007] Salony TIME TREND otworzyły dwa najnowsze salony swojej sieci we Wrocławiu - w Pasażu Grunwaldzkim i CH Arkady Wrocławskie a także w centrum PLAZA w Lublinie ... (info)


Telefon Asmax HS315 z linią Skype’a

Telefon Asmax HS315 z linią Skype’a [25.06.2007] Veracomp wprowadza do sprzedaży telefon Asmax HS315, który pozwala na nawiązywanie połączeń poprzez Skype’a oraz za pośrednictwem tradycyjnej linii telefonicznej... (info)


A może stelaż?

A może stelaż? [25.06.2007] Odpowiednie wykorzystanie uniwersalnych stelaży podtynkowych do WC, może mieć duży wpływ na poprawę estetyki każdej łazienki i praktyczne wykorzystanie jej przestrzeni... (info)


CCTV IP w mieszkaniu i w domu jednorodzinnym

CCTV IP w mieszkaniu i w domu jednorodzinnym [25.06.2007] Wakacje są okresem wyjazdów, często pozostawiamy dom bez opieki, a trzeba pamiętać, że wakacje są też wzmożonym okresem działalności włamywaczy. Dlatego przed wyjazdem warto zapoznać sie z możliwościami monitoringu IP w mieszkaniu i domach jednorodzinnych... (info)

Współpraca Wola Info i NordicEdge AB [25.06.2007] Wola Info została polskim partnerem szwedzkiej firmy NordicEdge AB – producenta systemów związanych z zarządzaniem tożsamością oraz bezpieczeństwem dostępu do zasobów IT... (info)


Plażowe pikniki z Krono Original

Plażowe pikniki z Krono Original [25.06.2007] Jak bezpiecznie spędzić wakacje nad wodą? Co robić, by pobyt na plaży nie naraził nas na kłopoty? Na te i inne pytania urlopowicze kilku nadmorskich miejscowości znajdą w lipcu i sierpniu br. fachowe odpowiedzi... (info)


Program Płace 2007 - nowa składka rentowa

Program Płace 2007 - nowa składka rentowa [25.06.2007] Składka rentowa zostanie obniżona od 1 lipca o łącznie 7 pkt. proc. - zdecydował w czwartek Senat, przyjmując bez poprawek ustawę o systemie ubezpieczeń społecznych. Obecnie składka rentowa wynosi 13 proc... (info)


Nowa strona internetowa Centrum Medycznego LIM

Nowa strona internetowa Centrum Medycznego LIM [25.06.2007] Centrum Medyczne LIM wdrożyło nową platforma internetową, która została wzbogacona o dodatkową funkcję - system rezerwacji online. Ponadto pacjenci mają dostęp do informacji z zakresu zdrowia w Vademecum Pacjenta a wkrótce zostanie uruchomione forum... (info)

Waluty.com teraz także w Twoim telefonie komórkowym [25.06.2007] Wystartowała mobilna wersja portalu Waluty.com. Najnowsze wiadomości z rynku forex, notowania, indeksy giełdowe, komentarze, kursy walut, można na bieżąco przeglądać w telefonach komórkowych wyposażonych w przeglądarkę internetową oraz urządzeniach PDA... (info)


Polska jest fajna!

Polska jest fajna! [25.06.2007] I Wirtualna Polska zamierza o tym opowiedzieć całemu światu. Przez wakacyjne miesiące, lipiec oraz sierpień, dwoje młodych ludzi przejedzie kilka tysięcy kilometrów i odwiedzi kilkadziesiąt miejscowości, udowadniając, że Polska to fantastyczne miejsce... (info)

Skandia Życie współpracuje z Fild.NET [25.06.2007] Skandia Życie TU SA rozpoczęła współpracę z firmą Fild.NET, specjalizującą się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft... (info)

Groźne narzędzie do zarządzania botnetami [25.06.2007] Laboratorium Panda Software odkryło nowe narzędzie hakerskie o nazwie DreamSystem. Narzędzie to umożliwia przeprowadzanie rozproszonych ataków typu DoS (Denial of Service) i pobieranie złośliwych kodów... (info)


Diabeł tkwi w szczegółach

Diabeł tkwi w szczegółach [25.06.2007] Aby dach przez wiele lat spełniał swoją podstawową rolę, czyli chronił dom przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych musi być zbudowany zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.. (info)


Jotkel certyfikowany

Jotkel certyfikowany [25.06.2007] Trzy certyfikaty zaświadczające, że produkcja jest zgodna z najbardziej wyśrubowanymi normami zdobył krotoszyński Jotkel.Certyfikaty ISO 9001:200, 140001:2004 i PN-N-18001:2004, dowodzą, wyroby Jotkela są trwałe i bezpieczne, o najwyższej jakości... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...