informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 13


Dzień Matki w I.A.S.

Dzień Matki w I.A.S. [25.05.2007] W kalendarzu imprez szkolnych w International American School (Kabaty, ul. Dembego 12), „Dzień Matki” jest dniem szczególnym, w którym uczniowie poświęcają wyjątkowe miejsce w swoich sercach wszystkim kochanym Mamom... (info)


Rock kruszy mury

Rock kruszy mury [25.05.2007] Zespół IRA zagra rockowy koncert na szczycie płonącego wieżowca. Muzycy wystąpią we Wrocławiu 90 metrów nad ziemią. Ekstremalny koncert pod hasłem „ROCK kruszy mury” 1 czerwca zorganizuje Polskie Radio Wrocław. Potem najwyższy budynek na Dolnym Śląsku przestanie istnieć... (info)


Made by eFresh

Made by eFresh [25.05.2007] Agencja Interaktywna eFresh zakończyła pracę nad serwisem internetowym www.lokalizacja.info. Projekt został wykonany na zlecenie ASCG – Active Sale Consulting Group... (info)


Nowe Media w Zamku Ujazdowskim

Nowe Media w Zamku Ujazdowskim [25.05.2007] Polskie Towarzystwo Informatyczne przy współudziale Nowe Media Group - agencji specjalizującej się w kompleksowej obsłudze klientów z zakresu reklamy, eventów i public relations, oraz Centrum Komunikacji Medialnej Media Trend Sp. z o.o. zorganizowało Wielką Galę Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego. Uroczystość odbyła się 16 maja, na Zamku Ujazdowskim... (info)


BenQ W500 - najnowszy projektor kina domowego

BenQ W500 - najnowszy projektor kina domowego [25.05.2007] Cichy (28dB) projektor z technologią 3LCD i procesorem obrazu HQV (Hollywood Quality Video), dynamiczną przysłoną obiektywu, kontrastem 5000:1, jasnością 1100 ANSI lumenów i doskonałą reprodukcją kolorów oraz joystickiem do pozycjonowania obrazu na ekranie.. (info)

Gorenje w Media Fabryce [25.05.2007] Jedna z najpopularniejszych w Europie firm z sektora AGD - Gorenje, dołączyła w maju do klientów Media Fabryki. Do zadań Agencji należy opracowanie spójnej strategii public relations... (info)

Inter Partner Assistance oferuje outsourcing zarządzania kryzysowego [25.05.2007] W dobie licznych kryzysów i katastrof, a jednocześnie ciągłego braku sprawnie działających struktur antykryzysowych, tak publicznych, jak i korporacyjnych, coraz potrzebniejsza staje się oferta firm zewnętrznych, zapewniająca sprawne zarządzanie sytuacjami kryzysowymi... (info)

Odpowiedź Betsson.com na projekt ustawy o grach i zakładach wzajemnych [25.05.2007] Projekt ustawy o grach i zakładach wzajemnych, ktory został upubliczniony w końcu ubiegłego tygodnia kończy okres spekulacji dotyczących jakie nowe uregulowania będzie zawierał... (info)

Nowy przewodnik po rozwiązaniach VoIP [25.05.2007] „VoIP w małej firmie” - to tytuł nowego poradnika po świecie VoIP dla małych i mikro przedsiębiorstw. Dokument opracowany przez firmę Datera Sp. z o.o. podpowiada, w jaki sposób obniżyć firmowe rachunki telefoniczne w oparciu o technologię VoIP... (info)

Wola Info idzie na GPW [25.05.2007] Wola Info, warszawski integrator zaawansowanych systemów informatycznych, zamierza zadebiutować na Giełdzie Papierów Wartościowych. W minionym tygodniu spółka złożyła prospekt emisyjny w KNF... (info)

Polanowscy Nieruchomości z CRM [25.05.2007] Fild.NET - spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – rozpoczęła wdrożenie systemu CRM w Polanowscy Nieruchomości sp. z o.o., firmie zajmującej się kompleksową obsługą rynku nieruchomości... (info)


Zorganizuj się!

Zorganizuj się! [25.05.2007] Dużo czasu spędzamy w pracy. Coraz więcej rzeczy do zrobienia „na wczoraj” zabieramy do domu, a mimo to sterta zaległych spraw rośnie z dnia na dzień. Rozwiązaniem może okazać się zmiana organizacji pracy.. (info)


Może tym razem poznamy następcę Pawła Nastuli

Może tym razem poznamy następcę Pawła Nastuli [25.05.2007] Turniej Nadziei Olimpijskich w Judo - "Beskidy 2007".. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...