informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.05.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 30

Orlen Polish Open 2006 [25.05.2006] W dniach 6-10 czerwiec w Płocku odbędzie się po raz dwunasty Międzynarodowy Turniej Tenisa na Wózkach Orlen Polish Open... (info)

KLUB INQUIRY - unikatowy serwis poświęcony badaniom [25.05.2006] Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o badaniach rynku, ale baliście się spytać... (info)

Bezpieczny sufit nad głową [25.05.2006] Dbałość o najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfort klientów wymaga ogromnych starań. Nie wolno zlekceważyć choćby najmniejszych oznak zagrożenia... (info)

Konkurencja ich nie znosi [25.05.2006] Kampania marketingowa Vabbi Factory Outlet nabiera tempa. W czerwcu reklamy sieci sklepów wyprzedażowych pojawią się na billboardach, mobilach i w spotach radiowych... (info)

Bezpieczne wakacje z OtterBox [25.05.2006] Firma Passus rozpoczęła promocję obudów OtterBox przeznaczonych do ochrony m.in. PDA, smartfonów i iPodów. Obudowy są dostępne w atrakcyjnych cenach w sklepach internetowych oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju... (info)

Microsoft Office System w Polkomtel SA [25.05.2006] Polkomtel SA, wiodąca firma telekomunikacyjna, operator sieci komórkowych Plus i Sami Swoi, wdrożył Microsoft Office System, platformę do zarządzania i obiegu dokumentów elektronicznych... (info)

Secure Computing SafeWord PremierAccess 4.0 [25.05.2006] W ofercie Alstor, nowego polskiego dystrybutora rozwiązań firmy Secure Computing, światowego lidera w zabezpieczaniu połączeń pomiędzy użytkownikami, aplikacjami i sieciami, pojawiła się nowa wersja SafeWord PremierAccess, flagowego oprogramowania do silnego uwierzytelniania... (info)

W sportowym duchu [25.05.2006] Firma Triumph International z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej wprowadza na rynek nowy wzór biustonosza i stringów... (info)

BMC Software wspiera mainframe’owy DB2 V9 [25.05.2006] BMC umacnia swoją pozycję na rynku rozwiązań do zarządzania systemami mainframe.. (info)

TP pozostaje Głównym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej [25.05.2006] Telekomunikacja Polska przez następne dwa lata pozostanie Głównym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej. Umowa zawarta z PZPN będzie obowiązywać do Mistrzostw Europy w 2008 roku... (info)

Najszybsze pamięci CORSAIR w Komputroniku [25.05.2006] Komputronik, dystrybutor pamięci Corsair, wprowadził do sprzedaży najnowsze pamięci DDR2 tego producenta... (info)

Nowość na rynku eksportu towarów z Chin do Polski [25.05.2006] Schenker oferuje swoim klientom nową usługę – kontrola jakości towaru jeszcze w portach Azji. Polscy przedsiębiorcy minimalizują ryzyko i obniżają koszty usług logistycznych w całym łańcuchu dostaw z Chin.. (info)

Schenker otwiera nowe połączenie morskie w relacji Korea Południowa-Gdynia [25.05.2006] Przejawem dynamicznego wzrostu wymiany gospodarczej pomiędzy Dalekim Wschodem i Polską jest rosnące zapotrzebowanie na morskie usługi transportowe... (info)

Bezpośrednie morskie połączenia drobnicy kontenerowej Schenkera w relacjach Azja - Gdynia [25.05.2006] Pomiędzy Gdynią i największymi ośrodkami gospodarczymi Azji funkcjonują bezpośrednie drobnicowe połączenia morskie Schenkera... (info)

Życiowy wynik Hirvonena na Sardynii [25.05.2006] Załoga zespołu BP-Ford World Rally Team Mikko Hirvonen i Jarmo Lehtinen uzyskała najlepszy wynik w swojej karierze, zajmując drugie miejsce w Rajdzie Sardynii... (info)

Nowy przełącznik KVM firmy ATEN [25.05.2006] Niewielkie urządzenie CS-62B z niezależnym przełączaniem między komputerami i urządzeniami audio... (info)

CYKL: bezpieczna łazienka [25.05.2006] Wesołe ściany, kolorowe ręczniki czy bajkowe przedmioty bardzo ożywiają łazienkę przeznaczoną dla małego usamodzielniającego się czyściocha. Są zachęcające i sympatyczne - ale nie niezbędne... (info)

VIA otwiera centrum kształcenia na uniwersytecie w Wietnamie w ramach inicjatywy pc-1 [25.05.2006] System VIA pc-1 Community Solution umożliwia ubogiej młodzieży i studentom z górzystych obszarów północnego Wietnamu dostęp do edukacji informatyczno-komunikacyjnej i tworzy podstawy uniwersyteckich programów edukacyjnych dla rozwoju lokalnych społeczności... (info)

Funkwerk-EC Brązowym Partnerem konferencji HPSR 2006 [25.05.2006] Profesjonalne punkty dostępowe i wydajny router zapewnią łączność bezprzewodową dla 150 uczestników konferencji Warszawa/Poznań... (info)

DoBRE Efekty pakietów dla MSP [25.05.2006] Pakiety linii EFEKT BRE Banku są coraz bardziej doceniane przez małych i średnich przedsiębiorców... (info)

Masz Internet? Rozmawiaj za darmo! [25.05.2006] IPFON – jedna z największych sieci telefonii internetowej w Polsce – rozpoczęła pierwszą w historii firmy kampanię reklamową... (info)

CIBP ma charakter biznesowy [25.05.2006] O Międzynarodowym Zrzeszeniu Banków Spółdzielczych( CIBP) odpowiada Prezes Zarządu BPS S.A. Paweł Siano - członek Komitetu Wykonawczego tej organizacji... (info)

Na chłodne wieczory [25.05.2006] O tym, że firma Digel posiada bogaty wybór marynarek – także tych casualowych wiedzą już niemal wszyscy panowie. Ale sportowa kurtka z metką Digla ma zdecydowany posmak nowości... (info)

Otwarcie wystawy - Wymiary nadziei [25.05.2006] 25 maja br. (czwartek) o godz. 15.00 zapraszamy Państwa na otwarcie wystawy „Wymiary nadziei”, prezentującej instalacje Philine Joanny Kempf, szkło artystyczne Jerzego Beceli oraz grafiki Adama Romaniuka... (info)

Po godzinach i na weekend [25.05.2006] Bogactwo oferty garniturów Digla współgra z szeroką gamą odzieży casualowej... (info)

OGICOM rozbudowuje usługi telekomunikacyjne [25.05.2006] OGICOM – wiodący dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu – wprowadził do swojej oferty usługę umożliwiającą wysyłanie faksów przez Internet... (info)

Atlanta Poland podpisała przedwstępną umowę nabycia udziałów Bakal Center [25.05.2006] W dniu 19 maja 2006 roku Atlanta Poland S.A. podpisała z Panem Arkadiuszem Mikłaszem umowę przedwstępną dotyczącą zakupu przez Spółkę 5.145 udziałów BAKAL CENTER Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu o wartości nominalnej 500,00 złotych każdy, za łączną cenę 15.875.000,00 zł... (info)

Nowe zestawy osprzętowe serii X-Line firmy Bosch [25.05.2006] Trudno wyobrazić sobie wykonanie otworu w ścianie bez użycia wiertarki i odpowiedniego wiertła. Bosch posiada w swojej ofercie osprzęt dostosowany do prac remontowych w domu... (info)

Zentropy bazgrze dla Plusa [25.05.2006] Zentropy Partners przygotowało na potrzeby kampanii „Nowe taryfy – Wybiły darmowe godziny” Plusa niebanalny serwis www.bazgranie.pl... (info)

Carrefour rozszerza sieć swoich stacji paliw w Polsce [25.05.2006] Carrefour Polska otworzył stację paliw w Gdańsku przy Centrum Handlowym Morena. Jest to pierwsza stacja, należąca do sieci handlowej, która zostanie wyposażona w automatyczne terminale płatnicze w połowie lipca tego roku... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...