informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.05.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 15

Cztery czopy na złodzieja [25.05.2005] W Polsce nie istnieją ani normy, ani regulacje dotyczące okien antywłamaniowych. Dlatego też włamanie przez teoretycznie wzmocnione okno zajmuje złodziejowi jedynie około 40 sekund... (info)

Nowość - Stelaże ORAS INSTA [25.05.2005] Oras, znany producent baterii łazienkowych i kuchennych, wprowadza na rynek nowoczesne zestawy instalacyjne do WC, pisuaru, umywalki i bidetu... (info)

OKNOPLAST - Kraków Liderem Rynku 2005 roku [25.05.2005] OKNOPLAST - Kraków otrzymał medal Lidera Rynku 2005 roku. To już po raz trzeci firma jest najlepsza na rynku w kategorii producenta okien i drzwi z PCV. OKNOPLAST - Kraków został ponadto wyróżniony tytułem Euro Leadera... (info)

Uważaj w co się pakujesz... [25.05.2005] Wygoda użytkowania, wysoka jakość i trwałość, zastosowane rozwiązania techniczne - takimi parametrami powinniśmy kierować się kupując wymarzony plecak... (info)

Jeśli nie Meble, to co? [25.05.2005] Już wkrótce rozpoczynają się najważniejsze w branży meblarskiej poznańskie targi "Meble". W wielu firmach trwają ostanie przygotowania, niekoniecznie jednak na zbliżającą właśnie się wystawę... (info)

Kąt nachylenia nie ma znaczenia [25.05.2005] Nowy system doświetleń VELUX pozwala na zamontowanie okien do poddaszy również w płaskim dachu... (info)

Labeo wyróżniony [25.05.2005] Labeo - grzejnik łazienkowy marki Purmo otrzymał wyróżnienie od miesięcznika "Łazienka" w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2005". Labeo jest od roku dostępny w ofercie Purmo, a już został doceniony... (info)

Wybór sufitu według właściwości [25.05.2005] Jeśli już ktoś decyduje się na sufit podwieszany, zwykle decyzja ta jest uzasadniana argumentami estetycznymi... (info)

Błyskawiczne namioty Alpinusa [25.05.2005] Długo wyczekiwana nowa kolekcja Alpinusa musi sprostać oczekiwaniom wiernych użytkowników produktów tej marki. Dlatego zastosowano w niej kilka rozwiązań nieznanych do tej pory na polskim rynku... (info)

Pomysłowy Armstrong [25.05.2005] Po raz pierwszy na polskiej stronie internetowej firmy Armstrong, lidera w produkcji sufitów podwieszanych, zagości wirtualna Księga Pomysłów... (info)

Przestrzeń dopracowan(i)a [25.05.2005] W pracy liczy się tempo i efektywność: chcemy zrobić jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie i to jeszcze dobrze. Pomóc mają nam w tym optymalnie zorganizowane przestrzenie biurowe... (info)

Zawsze w twoim stylu [25.05.2005] Konsekwencja w doprowadzaniu do perfekcji każdego szczegółu domowego otoczenia jest odpowiedzią na potrzebę kreowania swojej osoby... (info)

Sufit podwieszany, a jego instalator [25.05.2005] Wypadek jaki zdarzył się w nowym poznańskim centrum handlowym zaniepokoił instalatorów, inwestorów i użytkowników pomieszczeń z sufitami podwieszanymi. Kto zawinił? Konstrukcja sufitu czy jego instalator?.. (info)

Badania nad wzmacnianiem murów przy osiadaniu budynków [25.05.2005] - Tak, będziemy kontynuować badania murów zbrojonych na terenach szkód górniczych - potwierdził Grzegorz Holka, szef firmy Habe - Myślimy nie tylko o kontynuacji, ale nawet rozszerzeniu zakresu testów. To jeden z naszych najważniejszych celów w tym roku... (info)

...kowala powiesili [25.05.2005] Wypadek, jaki zdarzył się w nowym poznańskim centrum handlowym, zaniepokoił użytkowników sal z sufitami podwieszanymi. Dlaczego sufit podwieszany spadł na klientów? Czy taka konstrukcja nie zagraża użytkownikom pomieszczenia?.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...