informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


FRITZ!Box Fon WLAN 7270 najlepszym produktem targów Intertelecom 2008

FRITZ!Box Fon WLAN 7270 najlepszym produktem targów Intertelecom 2008 [25.04.2008] FRITZ!Box Fon WLAN 7270 został nagrodzony Złotym Medalem na trwających w Łodzi targach Intertelecom (8-10 kwietnia br.) To już kolejne wyróżnienie dla produktów firmy AVM... (info)

FRITZ!Box podwójnym zwycięzcą! [25.04.2008] Wielofunkcyjne rozwiązania sieciowe FRITZ!Box Fon WLAN 7270 i FRITZ!Box Fon WLAN 7170 uznane zostały przez niemiecki magazyn ComputerBild za najlepsze routery WLAN wśród dostępnych na tamtejszym rynku... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 25.04.2008 [25.04.2008] Popyt ponownie górą. Piątkowa sesja na warszawskim parkiecie upłynęła pod znakiem kontynuacji zapoczątkowanego wczoraj odbicia. Indeksy od początku dnia rosły wspomagane dobrym zachowaniem giełd w całej Europie... (info)


Poważne plany

Poważne plany [25.04.2008] Współczesna kobieta chce mieć dzieci i je planuje. Do dyspozycji ma pod różną postacią środki antykoncepcyjne – do wyboru, zależnie od potrzeb. Ale czy realizując swój plan przy okazji nie wyleje nomen omen dziecka z kąpielą?.. (info)


Temperatura pod kontrolą

Temperatura pod kontrolą [25.04.2008] W ofercie firmy 3M Poland pojawiła się kolejna nowość. Jest nią miernik Scotchtrak™ IR500, który pozwala na sprawdzanie temperatury w miejscach trudno dostępnych... (info)

„Oskary marketingu” po raz trzeci – gala finałowa Superbrands 2008 [25.04.2008] 24 kwietnia 2008 roku w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się uroczysta gala finałowa projektów Superbrands i Business Superbrands 2008. Tegoroczna gala, podobnie jak najnowszy album Superbrands, połączyła świat marek konsumenckich i biznesowych... (info)


ULTIMAX - lider wśród rejestratorów cyfrowych

ULTIMAX - lider wśród rejestratorów cyfrowych [25.04.2008] Rejestrator ULTIMAX-716 zdobył Złoty Medal Targów Intertelecom 2008, które odbyły się w dniach 8-10 kwietnia w Łodzi. ULTIMAX jest rejestratorem 3Generacji wyposażonym w najbardziej wydajny rodzaj kompresji H.264... (info)


Produkt z pomysłem

Produkt z pomysłem [25.04.2008] Bateria z obracaną o 360° wylewką, umywalka, która może być również toaletką, lustro z wbudowanym zegarem i termometrem, czy wreszcie bateria, która kolorem pokazuje, jaką temperaturę ma wypływająca z niej woda - to nie idea. To produkty, które istnieją... (info)


System sieciowego monitoringu video - QNAP NVR-1012

System sieciowego monitoringu video - QNAP NVR-1012 [25.04.2008] EPA Systemy, dystrybutor produktów QNAP ma przyjemność przedstawić system monitoringu video. To nowoczesny system nadzoru video pomieszczeń poprzez sieć LAN / WAN dla małych firm i domów. Kompletny system zawiera serwer sieciowy i dwie kamery o rozdzielczości... (info)

System ERP w branży tworzyw sztucznych [25.04.2008] Kolejna firma działająca na rynku tworzyw sztucznych podjęła decyzję o wdrożeniu systemu SAP. W marcu wdrożenie rozpoczęła firma Tuplex - lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w Polsce. Firmą odpowiedzialną za dostawę i wdrożenie systemu jest 7milowy... (info)

„Pomóżmy razem” wspiera służby ratownicze [25.04.2008] Służby ratownicze mają ogromne potrzeby. Często od zaangażowania ochotników zależy to, jak wiele psów będzie niosło pomoc osobom tonącym, zaginionym czy poszkodowanym po zejściu lawiny. A jeden pies ratowniczy może zastąpić nawet 50 ludzi... (info)

Adpol S.A. – dwadzieścia lat zadań specjalnych. [25.04.2008] Dwadzieścia lat na rynku stolarki otworowej świętuje Adpol S.A., - firma której okna zabezpieczają i zdobią apartamenty, rezydencje i wille w 12 krajach Europy i w Kanadzie... (info)


Grzejnik z funkcją dodatkową

Grzejnik z funkcją dodatkową [25.04.2008] Kilku grzejnikom w ofercie Jaga powierzone zostały dodatkowe zadania. Geo Mosis to grzejnik wzbogacony o umywalkę i zestaw akcesoriów, Iguaną można opleść filar lub kolumnę, zaś grzejnik Mini może służyć również jako wygodna ławeczka... (info)


Kolorowe ceny w RuckZuck – podłoga na każdą kieszeń

Kolorowe ceny w RuckZuck – podłoga na każdą kieszeń [25.04.2008] Panele laminowane są obecnie jednym z najpopularniejszych materiałów podłogowych. Decydując się na ich zakup w sieci RuckZuck, możemy wybierać spośród wielu niepowtarzalnych wzorów, uszeregowanych według ośmiu kolorowych kategorii cenowych... (info)

Kalendarium wydarzeń 28.04-02.05.2008 [25.04.2008] W przyszłym tygodniu na GPW odbędą się zaledwie trzy sesje. W pierwszej części tygodnia ilość publikacji makroekonomicznych będzie niewielka. W poniedziałek gracze skupią się na wynikach kwartalnych spółek,.. (info)


Trane prezentuje swoje produkty w Centrum Inwestycji Hotelowych

Trane prezentuje swoje produkty w Centrum Inwestycji Hotelowych [25.04.2008] Warszawa (25 kwietnia 2008) – Trane, światowy lider w dostawie zintegrowanych systemów i usług HVAC rozpoczął współpracę z Centrum Inwestycji Hotelowych. Prezentowana oferta skierowana jest do przedstawicieli branży hotelarskiej i gastronomicznej... (info)


24 godziny z życia zabieganej mamy

24 godziny z życia zabieganej mamy [25.04.2008] O szóstej - pobudka. Do ósmej – kawa, śniadanie, szybki prysznic, pęd po schodach, podwiezienie malucha do przedszkola, droga w korku do pracy... Czy przy takim tempie jesteś w stanie pomyśleć o pełnowartościowym posiłku? POLTINO zrobiło to za Ciebie!.. (info)


Jaki tynk wybrać – mineralny czy akrylowy?

Jaki tynk wybrać – mineralny czy akrylowy? [25.04.2008] Decydując się na docieplenie budynku, jedną z ważniejszych decyzji, jest dobór odpowiedniego rodzaju tynku. Obecnie najpopularniejsze są tynki cienkowarstwowe, wśród których najpopularniejsze są tynki akrylowe i mineralne – np. tynk cienkowarstwowy OS czy E... (info)

Infovide-Matrix Partnerem Roku firmy Oracle Polska [25.04.2008] Firma Infovide-Matrix uzyskała tytuł Partnera Roku 2008 Oracle Polska. Wyróżnienie jest wynikiem aktywnego wspierania sprzedaży aplikacji Oracle na rynku polskim i pierwszego wdrożenia w kraju rozwiązania Oracle E-Business Suite w wersji 12... (info)


Poczuj przedsmak lata i zaopatrz się w niezbędne rzeczy na plażę…

Poczuj przedsmak lata i zaopatrz się w niezbędne rzeczy na plażę… [25.04.2008] Każdy z nas chciałby już poczuć promienie słońca na swoim ciele. Niejeden także chciałby już wakacje, by móc się cieszyć słonecznymi dniami podczas urlopów w górach czy nad morzem, a także w czasie weekendowych wypadów... (info)

Michael Page International otwiera nowy dział – Inżynieria/ Dostawy & Produkcja. [25.04.2008] W związku z dynamicznym rozwojem segmentu produkcji oraz logistyki na polskim rynku Michael Page International otwiera nowy dział – Inżynieria/ Dostawy & Produkcja... (info)

Zarabiaj na sieci! [25.04.2008] 10, 25, 50 tysięcy złotych miesięcznie, a może więcej? Szukasz sposobu na dochodową monetyzację ruchu na swoim serwisie? zanox wprowadza nowe, atrakcyjne programy reklamowe do swojej oferty... (info)

S4 o nowym Drewkornie Forte [25.04.2008] Agencja Reklamowa S4 przygotowała kampanię ATL dla marki DREWKORN Forte należącej do FFiL Śnieżka SA. Kampania rozpoczęła się 14 kwietnia i objęła telewizję, prasę oraz komunikację w miejscu sprzedaży... (info)

Skechers sponsorem nagród w Time for Fashion 2008 [25.04.2008] Marka Skechers sponsorem nagród w drugiej edycji konkursu Time for Fashion 2008. Organizatorami są Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru oraz Portal społecznościowy dla dziewcząt 4Girls. Konkurs rozpoczyna się 19 kwietnia i trwa do 09 czerwca br... (info)

Sieć laboratoriów DIAGNOSTYKA wdraża nowy system w technologii Oracle [25.04.2008] Oracle Polska informuje, że dysponująca największą w Polsce siecią laboratoriów medycznych firma DIAGNOSTYKA Sp. z o.o. rozpoczęła wdrażanie nowego systemu informatycznego stworzonego całkowicie w technologii Oracle... (info)


Jak zamocować izolację fasadową?

Jak zamocować izolację fasadową? [25.04.2008] Wybór odpowiedniego materiału izolującego to jeden z najistotniejszych aspektów budowy każdego domu. Utworzona dzięki niemu warstwa ma niebagatelne zadanie – będzie chroniła budynek przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i dużymi stratami ciepła... (info)


Żołnierze w Czadzie pod namiotami z Lubawy

Żołnierze w Czadzie pod namiotami z Lubawy [25.04.2008] W minionym tygodniu, z lotniska we Wrocławiu, odlecieli pierwsi żołnierze uczestniczący w misji pokojowej w Czadzie. W Czadzie, po raz pierwszy zostaną wykorzystane wielofunkcyjne namioty pneumatyczne skonstruowane przez polską firmę LUBAWA S.A... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...