informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 25


Startuje cykl filmowy w Comedy Central

Startuje cykl filmowy w Comedy Central [25.04.2007] Comedy Central wprowadza do swojej ramówki cykl filmowy. Od maja, w każdy piątek i sobotni wieczór, widzowie będą mogli obejrzeć film komediowy... (info)


Nowy zespół marketingowy firmy DRAMERS S.A.

Nowy zespół marketingowy firmy DRAMERS S.A. [25.04.2007] Dział Marketingu znanego poznańskiego producenta kosmetyków (CONCERTINO, MAN PERFECT, zapachy JEAN MARC) oraz chemii gospodarczej (BRAIT, WIND) powiększył się o nowe osoby... (info)


PEUGEOT angażuje się na rzecz przyszłych pokoleń.

PEUGEOT angażuje się na rzecz przyszłych pokoleń. [25.04.2007] Peugeot – producent zaangażowany w ochronę środowiska – zainwestował znaczne środki w badania i rozwój technologii, pozwalających na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych... (info)

TETA potwierdza wiodącą pozycję na rynku systemów HR [25.04.2007] Według raportu „Rynek systemów HRM w Polsce w 2005 roku” TETA zajęła drugie miejsce pod względem ilości wdrożeń systemów HR. Tym samym osiągnęła 8,1% udziału w rynku pod względem wartości sprzedaży w 2005 r... (info)

TETA w czerwonym kapeluszu [25.04.2007] TETA uzyskała status oficjalnego partnera Red Hat. Tym samym produkty firmy znajdują się w internetowym katalogu Red Hat... (info)

TETA Constellation uzyskała certyfikat Visty [25.04.2007] TETA Constellation, najnowsze narzędzie wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem autorstwa firmy TETA, uzyskało certyfikat zgodności z systemem Windows Vista. Prestiżu nagrodzie dodaje fakt, iż jest to pierwszy produkt TETY i czwarty system informatyczny w Polsce posiadający ów certyfikat... (info)


Computer Graphics & Design w Entertainment Group

Computer Graphics & Design w Entertainment Group [25.04.2007] Agencja rozbudowuje swoją strukturę Entertainment o dział multimediów.. (info)


3 miliony drzewek w barlineckim Lesie Klientów

3 miliony drzewek w barlineckim Lesie Klientów [25.04.2007] Dokładnie 3 miliony drzewek rośnie w Lesie Klientów sadzonym z inicjatywy firmy Barlinek S.A. Już od 7 lat, w ramach programu „Zasada 1 za 1”, sadzone jest jedno młode drzewo za każdą zakupioną paczkę deski barlineckiej z logo tej proekologicznej akcji... (info)

Kayah na walizkach. [25.04.2007] Kayah przymierza się do wydania płyty z muzyką afrykańską. Już teraz wie, że praca nad albumem będzie długa i ciężka. Przed wyjazdem do Senegalu, 27 kwietnia piosenkarka spotka się ze słuchaczami Polskiego Radia Wrocław... (info)


Libet SA umacnia pozycję w segmencie premium

Libet SA umacnia pozycję w segmencie premium [25.04.2007] Libet SA, czołowy producent kostki brukowej, będący częścią międzynarodowego koncernu Tarmac, rozszerzył swoją ofertę o kolejny brand handlowy: Libet Impressio. Marką tą sygnowane będą płyty wet-cast, które dzięki specjalnej technologii produkcji doskonale odwzorowują strukturę i fakturę kamienia naturalnego, zapewniając przy tym wysokie walory użytkowe... (info)


Bluesowa Wokalistka Roku w Radio Dla Ciebie 26 kwietnia

Bluesowa Wokalistka Roku w Radio Dla Ciebie 26 kwietnia [25.04.2007] Magda Piskorczyk ze swym zespołem wystąpi na żywo w Radio Dla Ciebie 26 kwietnia o godz. 20.00. Koncert będzie transmitowany na żywo na falach radiowych i w Internecie... (info)


Studebaker John na Warsaw Blues Night 26 kwietnia

Studebaker John na Warsaw Blues Night 26 kwietnia [25.04.2007] Bluesową gwiazdą XXIX Warsaw Blues Night 26 kwietnia w klubie Proxima będzie amerykański mistrz harmonijki ustnej i gitary elektrycznej Studebaker John... (info)

Nowe podejście Wonderware do systemów zarządzania produkcją MES szansą dla mniejszych firm [25.04.2007] Dzięki nowemu, modułowemu podejściu firmy Wonderware do budowania aplikacji przemysłowych coraz więcej firm produkcyjnych, także w Polsce, może sobie pozwolić finansowo i logistycznie na wdrożenie systemu klasy MES... (info)


Latarnia Morska w Fashion House zdobyta w 59 sekund

Latarnia Morska w Fashion House zdobyta w 59 sekund [25.04.2007] Blisko dwadzieścia tysięcy miłośników szalonych przeżyć przybyło w miniony weekend, 21-22 kwietnia, do Fashion House Outlet Centre w Gdańsku... (info)


Konica Minolta: nowoczesne urządzenia do nowoczesnego biura

Konica Minolta: nowoczesne urządzenia do nowoczesnego biura [25.04.2007] Firma Konica Minolta, dostawca rozwiązań do druku i zarządzania dokumentami, zaprezentowała najnowsze urządzenia biurowe... (info)

Pentacomp ze Sterią razem w biometrii [25.04.2007] Pentacomp Systemy Informatyczne i norweska firma Steria podpisały umowę o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania systemów biometrycznych dla służb i organizacji, które korzystają z systemów ewidencji i weryfikacji danych osobowych. Rozwiązania biometryczne są kierowane m.in. do administracji rządowej, służb mundurowych oraz innych instytucji i organizacji, których zadania obejmują bezpieczeństwo państwa i obywateli... (info)

Jak skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek o 30 procent? [25.04.2007] W jaki sposób znacząco zwiększyć wydajność firmy? Wonderware Equipment Operations Module wersja 2.0 - nowe możliwości w oprogramowaniu Wonderware... (info)

Sława za cover [25.04.2007] Historia muzyki zna wiele przypadków, gdy cover czyli nowa wersja istniejąca już utworu, zyskuje większą popularność niż oryginał. Polskie Radio Wrocław rozpoczyna nową akcję muzyczną - Covermanię.. (info)


BenQ Joybook R55V – dwurdzeniowy notebook dla Windows Vista

BenQ Joybook R55V – dwurdzeniowy notebook dla Windows Vista [25.04.2007] Procesor Intel Core Duo, superszybka - 16 ms matryca panoramiczna 15,4” (16:10) WXGA, grafika nVidia GeForce Go 7400 z pamięcią dynamiczną do 399MB.. (info)


Obudowa pamięci masowej do 3,5” dysków twardych IDE/SATA w ofercie TRENDnet

Obudowa pamięci masowej do 3,5” dysków twardych IDE/SATA w ofercie TRENDnet [25.04.2007] TRENDnet jest nagradzaną na całym świecie marką, dedykowaną dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i użytkownikom domowym, dostarczając kompletną linię rozwiązań sieciowych wysokiej jakości... (info)


The Outlet Company zainicjuje tematykę outletów na największej europejskiej konferencji centrów handlowych

The Outlet Company zainicjuje tematykę outletów na największej europejskiej konferencji centrów handlowych [25.04.2007] Od środy 25 kwietnia, do piątku 27 kwietnia br., w Warszawie odbędzie się ICSC European Conference, największa w Europie konferencja poświęcona centrom handlowym... (info)


Makaron Siła Serca

Makaron Siła Serca [25.04.2007] Makaron wzbogacony mąką z nasion Amarantusa to doskonały składnik diet dla osób, których praca wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym i psychicznym. Produkt opracowano w kooperacji z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii, w ramach projektu „SIŁA SERCA” - profilaktyki zdrowotnej w żywieniu... (info)

Sieradz już w IPFON [25.04.2007] Kolejna strefa numeracyjna dołącza do IPFON. Już teraz mieszkańcy Sieradza i okolic znajdujących się w zasięgu strefy 0-43 będą mogli w pełni korzystać z usług operatora VoIP. W ten sposób IPFON posiada w ofercie aż 41 stref numeracyjnych... (info)

ElektroEko zarządza recyklingiem z Newitechem [25.04.2007] Newitech wdraża w ElektroEko informatyczny system CRM NIL 3S. Rozwiązanie będzie wspomagać działania organizacji w obszarze zarządzania logistyką, relacjami z klientami oraz wewnętrznego obiegu informacji... (info)

Lumena spółką akcyjnąWięcej i jeszcze lepiej [25.04.2007] W dniu 19.04.2007, decyzją Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy zakończył się proces kodeksowego przekształcenia Lumeny s-ka z o.o. w spółkę akcyjną. Decyzja o przekształceniu podjęta została przez Walne Zgromadzenie Wspólników Lumeny jeszcze w listopadzie 2006 roku... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...