informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.04.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Pokaz lewitacji przedmiotów [25.04.2006] Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania zaprasza na Akademię Wiedzy "O symbiozie fizyki z informatyką".. (info)

Piłkarskie święto z Pepsi Futbol Fest [25.04.2006] Wielkie, sportowe emocje już czekają na kibiców na www.futbol.pepsi.pl – serwisie przygotowanym przez agencję interaktywną Digital One... (info)

mBank - Marka Godna Zaufania [25.04.2006] Marka mBanku została uhonorowana Srebrną Statuetką oraz Srebrnym Godłem Marki Godnej Zaufania w największym europejskim badaniu konsumenckim The Most Trusted Brands 2006... (info)

Technologia Intel vPro [25.04.2006] Większe bezpieczeństwo, niższe koszty, skuteczniejsze zarządzanie energią .. (info)

Nowy system prowadzenia bram garażowych firmy KRISPOL [25.04.2006] Prowadzić można niemal wszystko... narzeczoną do ołtarza, psa na spacer, życie towarzyskie. W języku polskim czasownik ten posiada wiele konotacji i powiązań... (info)

30-milionowy kontrakt LUBAWY [25.04.2006] LUBAWA S.A., spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, wygrała przetarg Ministerstwa Obrony Narodowej na produkcję namiotów wojskowych dla polskiej armii... (info)

Jak współpracować z doradcą finansowym? [25.04.2006] Z usług Doradców Finansowych Xelion - największej w Polsce firmy doradczej pod względem powierzonych aktywów inwestycyjnych - korzysta obecnie kilka tysięcy Polaków... (info)

Osiedla za murem - bezpieczne domy szczęśliwych ludzi? [25.04.2006] Osiedla strzeżone są coraz bardziej popularnym zjawiskiem w Polsce. W samej tylko Warszawie jest ich kilkaset, a ich liczba systematycznie rośnie... (info)

Narzędziownia - gospodarka narzędziowa na placu budowy [25.04.2006] Jakie narzędzia znajdują się w magazynie centralnym? Które zabrała brygada do pracy na budowę w Gliwicach? Co Kowalski ma na stanie? Kiedy mija najbliższy termin przeglądów technicznych elektronarzędzi? Co uległo zużyciu w ubiegłym miesiącu ?.. (info)

enova w Banku Spółdzielczym [25.04.2006] Bank Spółdzielczy w Andrespolu, to kolejna placówka, w której pracuje system enova, krakowskiej firmy Soneta. Wdrożony moduł Kadry Płace obsługuje wszystkie procesy związane z zarządzaniem personelem banku... (info)

Greckie wakacje z Metaxa [25.04.2006] Z początkiem maja rusza konkurs konsumencki Metaxa. Miłośnicy Metaxa znajdą w sklepach promocyjne opakowana trunku. Każdy kto kupi Metaxa do końca lipca, ma szansę spędzić tydzień na greckiej wyspie Rodos... (info)

Porsche Coupé z umieszczonym centralnie silnikiem pokonało silną konkurencję [25.04.2006] Nowy Cayman S został wybrany „World Performance Car” 2006 roku.. (info)

4BLOG - Blog dla nastolatek [25.04.2006] 4BLOG.pl to integralna część Potalu dla nastolatek 4GIRLS.pl... (info)

ComPress dla Oświeconej Warszawy [25.04.2006] Agencja Public Relations ComPress wspiera Fundację STOEN RWE w organizacji akcji społecznej Oświecona Warszawa, która ruszyła 10 kwietnia tego roku... (info)

Miejsca na konferencje. [25.04.2006] Ważnym elementem udanego spotkania formowego, szkolenia czy też konferencji jest wybór odpowiedniego miejsca... (info)

erodzina.com - mamo, tato uczcie mnie w domu! [25.04.2006] Seminarium: „Rodzinne Spotkanie Edukujących Domowo”.. (info)

Sposób na kamień [25.04.2006] Przy codziennych porządkach i pielęgnacji sprzętów domowych napotykamy często na trudne do usunięcia zabrudzenia umywalek, zlewów, wanien i toalet... (info)

Pedant w kuchni [25.04.2006] Projektując naszą wymarzoną kuchnię skupiamy się na wyborze mebli, oświetlenia, kolorach ścian i podłogi, nie przywiązując tak dużej uwagi do aranżacji miejsca do zmywania... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...