informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

6ka.pl – kursy językowe dla Ciebie [25.03.2008] Przyjazny i skuteczny sposób nauczania, łatwo dostępne nagrania lektora, wygoda nauki i niska cena, to bez wątpienia ważne atuty kursu językowego online. Jednym z liderów w branży e-learningu jest portal www.6ka.pl. Warto nauczyć się języka w sieci!.. (info)

Zielony wieczór z Irlandią i Wydawnictwem Pascal [25.03.2008] W najbliższy czwartek, 27 marca, miłośnicy „zielonej wyspy” spotkają się podczas „Zielonego Wieczoru z Irlandią” organizowanego przez Wydawnictwo Pascal i Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy... (info)

II Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Racketlonie. Ostatnie dni zapisów! [25.03.2008] Już tylko dwa dni pozostały wszystkim niezdecydowanym na zgłoszenie się do II Ogólnopolskich Mistrzostw Łodzi w Racketlonie. Zgłoszenia przyjmowane są do środy 26 marca do godz. 22.00. W turnieju wystąpi praktycznie cała racketlonowa czołówka... (info)


Wielki finał CyberINDEKSU już niedługo!

Wielki finał CyberINDEKSU już niedługo! [25.03.2008] CyberINDEKS, czyli Olimpiada Naukowa WSKiZ, to cykl prezentacji, konkursów i imprez, których celem jest upowszechnianie wiedzy o możliwościach edukacji w szkołach wyższych i propagowanie samej idei studiowania... (info)


Gorący event Eveline

Gorący event Eveline [25.03.2008] W dniu 14 marca 2008 r. w warszawskiej restauracji BAZAAR odbyła się zorganizowana przez Cruso Public Relations prezentacja najnowszego preparatu wspomagającego wyszczuplanie firmy Eveline Cosmetics... (info)

Nice na meczu Polska - USA [25.03.2008] Nice Polska, inwestuje w sport i wierzy, że warto wspierać rozwój ambitnych ludzi oraz ambitnych przedsięwzięć. Po raz kolejny wspiera wyjątkowe wydarzenie sportowe i zachęca swoich Klientów do kibicowania Reprezentacji Polski!!!.. (info)


Kuracja Intymna TOŁPA® – intymność kobiety pod specjalną opieką

Kuracja Intymna TOŁPA® – intymność kobiety pod specjalną opieką [25.03.2008] Biała herbata, w odróżnieniu od zielonej czy czerwonej jest w świecie herbat najbardziej ekskluzywnym gatunkiem. Posiada ona jednak znane od lat nieocenione właściwości zdrowotne..... (info)


Niewidzialna bariera przeciwko włamaniom do samochodów

Niewidzialna bariera przeciwko włamaniom do samochodów [25.03.2008] Włamaniom do samochodów można przeciwdziałać, stosując przezroczyste ochronne autofolie, które powstrzymują przestępcę przed dostaniem się do kabiny pojazdu... (info)


Bardzo kobiece dodatki

Bardzo kobiece dodatki [25.03.2008] Kredki do oczu, mascara, pędzel kosmetyczny, biżuteria – to akcesoria, które każda kobieta chciałaby mieć w łazience zawsze pod ręką. Pomyślała o tym firma Geesa tworząc kolekcję dodatków łazienkowych o nazwie Fun-E... (info)


Jest już zgoda na budowę w Opolu centrum handlowego firmy Helical Poland

Jest już zgoda na budowę w Opolu centrum handlowego firmy Helical Poland [25.03.2008] Specjalizujący się w budowie centrów handlowych deweloper Helical Poland Sp. z o.o. uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę galerii w sąsiedztwie Opola... (info)


Zielona herbata - Green Tea PANACEUM

Zielona herbata - Green Tea PANACEUM [25.03.2008] Naturalne oczyszczanie organizmu i przedłużanie młodości Green Tea firmy Panaceum – www.panaceum-international.pl – to wyjątkowa chińska herbata, łącząca właściwości zdrowotne i oczyszczające organizm z oryginalnymi walorami smakowymi... (info)

Movienglish w Profi-Lingua [25.03.2008] Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua wprowadziła nową formę nauki języka angielskiego. W ramach bezpłatnego pakietu zajęć dodatkowych wszyscy słuchacze szkoły mogą wziąć teraz udział w konwersacjach przed kamerą... (info)


Czerwona herbata Pu-Erh PANACEUM

Czerwona herbata Pu-Erh PANACEUM [25.03.2008] Pu-Erh firmy Panaceum – www.panaceum-international.pl – to wyjątkowa chińska herbata, mająca niezwykły wpływ na zdrowie, wygląd i samopoczucie człowieka... (info)


Fotel Dominant marki Dziedzic – komfort w pracy

Fotel Dominant marki Dziedzic – komfort w pracy [25.03.2008] Odpowiedni wystrój biura jest wizytówką całej firmy. Właściwe dobranie funkcjonalnych mebli tworzy nie tylko odpowiedni charakter i klimat, ale także gwarantuje komfortową pracę... (info)


Barlinek najlepszym inwestorem na Ukrainie

Barlinek najlepszym inwestorem na Ukrainie [25.03.2008] Wyróżnienie kieleckiej firmy odbyło się podczas podsumowania wyników ukraińsko-polskiej współpracy handlowo-gospodarczej oraz inwestycyjnej w 2007 roku... (info)


Specjalne modele drukarek etykiet na 50-te urodziny Brother w Europie

Specjalne modele drukarek etykiet na 50-te urodziny Brother w Europie [25.03.2008] Z okazji 50-lecia swojego istnienia, firma Brother przygotowała dla swoich klientów okolicznościowe produkty. Przez cały 2008 rok będą dostępne specjalne wersje drukarek etykiet: PT1280DT i QL-500A... (info)


Międzynarodowe Targi Przemysłu Drukarskiego i Opakowań w Hongkongu

Międzynarodowe Targi Przemysłu Drukarskiego i Opakowań w Hongkongu [25.03.2008] Na przełomie kwietnia i maja (w dniach od 28 kwietnia do 1 maja 2008 roku) w Asia Word - Expo odbędą się Międzynarodowe Targi Przemysłu Drukarskiego i Opakowań w Hongkongu... (info)


Deska barlinecka dąb szczotkowany espresso – wybrana w konkursie „Dobry Wybór 2008”

Deska barlinecka dąb szczotkowany espresso – wybrana w konkursie „Dobry Wybór 2008” [25.03.2008] Deska barlinecka dąb szczotkowany espresso otrzymała wyróżnienie „Dobry Wybór 2008”. W konkursie ocenia się m.in. nowatorstwo rozwiązań technologicznych i wysoką jakość wykonania... (info)


Europejska Misja Handlowa Auto Parts 2008 do Hongkongu

Europejska Misja Handlowa Auto Parts 2008 do Hongkongu [25.03.2008] W związku z Międzynarodowymi Targami Części i Akcesoriów Samochodowych w Hongkongu, w dniach 23 – 29 kwietnia 2008 roku, organizowana jest Europejska Misja Handlowa Auto Parts 2008 do Hongkongu i Doliny Rzeki Perłowej w Południowych Chinach... (info)


Międzynarodowe Targi Jubilerskie w Hongkongu

Międzynarodowe Targi Jubilerskie w Hongkongu [25.03.2008] Międzynarodowe Targi Jubilerskie w Hongkongu, jedna z trzech najważniejszych wystaw na świecie, po raz kolejny zgromadziły rekordową ilość wystawców – ponad 2300 firm z 45 krajów... (info)

Mieszkania na osiedlu Alpha w systemie 20/80 [25.03.2008] Wielu osobom trudno jest zdecydować się na zakup własnego mieszkania ponieważ wiąże się to najczęściej z zaciągnięciem długoletniego kredytu hipotecznego... (info)

Merchandising w banku – prosto i skutecznie [25.03.2008] PMT Banca, pierwsza agencja świadcząca usługi merchandisingowe dla sektora bankowego w Polsce, uruchomiła PMT Merchandiser 2.0 - system informatyczny do obsługi ekspozycji w rozproszonych sieciach nawet kilku tysięcy oddziałów bankowych... (info)


Targi upominków i artykułów luksusowych - Hongkong 2008.

Targi upominków i artykułów luksusowych - Hongkong 2008. [25.03.2008] Targi upominków i artykułów luksusowych, które odbędą się w tym roku pomiędzy 28 kwietnia a 1 maja w centrum wystawienniczym Hong Kong Convention & Exhibition Centre, zaprezentują bogactwo nowych pomysłów i idei. Będą to największe targi upominków na świecie... (info)


7milowy wzmacnia pozycję lidera

7milowy wzmacnia pozycję lidera [25.03.2008] 7milowy rozpoczął rok 2008 od wewnętrznych wzmocnień. Do zespołu dołączył Radomir Rodziewicz, który od lutego br. pełni obowiązki Dyrektora Sprzedaży i Marketingu... (info)


Międzynarodowe Targi Materiałów i Sprzętu Budowlanego oraz Dekoracyjnego

Międzynarodowe Targi Materiałów i Sprzętu Budowlanego oraz Dekoracyjnego [25.03.2008] W 2008 roku dwie dotychczasowe wystawy zostaną połączone w jedną, międzynarodową platformę handlową – Międzynarodowe Targi Materiałów i Sprzętu Budowlanego oraz Dekoracyjnego w Hongkongu 2008... (info)


Międzynarodowe Targi Części Samochodowych i Akcesoriów - Hongkong 2008.

Międzynarodowe Targi Części Samochodowych i Akcesoriów - Hongkong 2008. [25.03.2008] Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych w Hongkong odbędą się w dniach od 28 kwietnia do 1 maja 2008 roku w Asia World Expo. Norstar zapewnia zaufanie... (info)


Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego – Hongkong 2008

Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego – Hongkong 2008 [25.03.2008] Największe wydarzenie na rynku artykułów gospodarstwa domowego w Azji - Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego - Hongkong 2008 - przyciągnęło prawie 2400 wystawców... (info)


Pizza na każdą porę roku.

Pizza na każdą porę roku. [25.03.2008] Chyba żadna z regionalnych potraw nie zrobiła tak wielkiej międzynarodowej kariery kulinarnej jak pizza. Nowością na rynku jest pizza la Cucina Italiana, która jak przystało na jej włoskie korzenie, ma oryginalny smak i jest znakomita na każdą okazję... (info)

Prawo o ochronie środowiska i miarach [25.03.2008] Prawo o ochronie środowiska w zakresie hałasu uległo zmianie zgodnie z przyjętymi zasadami polityki UE zawartymi w dyrektywie 2002/49/WE, a w zakresie pomiarów akustycznych nowelizacja prawa dotyczącego miar zliberalizowała używanie mierników poziomu dźwięku... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...