informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


12 godzin na scenie i w cyberprzestrzeni.

12 godzin na scenie i w cyberprzestrzeni. [25.02.2008] Kolejny, tym razem bardzo niecodzienny spektakl teatru internetowego neTTheatre odbędzie się w dniach 1/2 marca. Będzie to trwający 12 godzin, teatralny eksperyment on-line – “TANIEC ZNAKU” ... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 25.02.2008 [25.02.2008] Dzisiejszą sesją na GPW inwestorzy rozpoczęli optymistycznie. Piątkowe zakończenie notowań za Oceanem oraz wzrosty na większości giełd azjatyckich sprawiły, że indeksy otworzyły się luką w stosunku do zeszłotygodniowego zamknięcia... (info)

Psz.pl jako nowy model internetowego serwisu informacyjnego- konferencja prasowa [25.02.2008] Portal Spraw Zagranicznych psz.pl ma przyjemność zaprosić na konferencję prasową poświęconą tematyce serwisu eksperckiego.Spotkanie odbędzie się 29 lutego (piątek) o godz. 12.00, w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza, ul. Nowy Świat 58... (info)


Filmowe Francuskie Rendez Vous na Uniwersytecie Gdańskim.

Filmowe Francuskie Rendez Vous na Uniwersytecie Gdańskim. [25.02.2008] Zapraszamy na niecodzienny, bogaty cykl francuskich dokumentów. Specjalnie na ten cel wyselekcjonowanych z ostatnich dokonań kina dokumentalnego, nie często nagradzanych na międzynarodowych festiwalach... (info)


Piękna i radosna Wielkanoc – moda ciążowa na świąteczne dni

Piękna i radosna Wielkanoc – moda ciążowa na świąteczne dni [25.02.2008] Wielkanoc, to jedno z najważniejszych świąt chrześcijańskich w roku. Zwiastuje nam również nadejście upragnionej wiosny, która zwycięsko obejmie swoje panowanie nad światem. Przywitajmy więc Wielkanoc oraz wiosnę pięknie, radośnie i wyjątkowo….. (info)


Tworzywa sztuczne wokół nas - Akademia ChemiParku trwa!

Tworzywa sztuczne wokół nas - Akademia ChemiParku trwa! [25.02.2008] Wykładem o tworzywach sztucznych Akademia ChemiParku świętowała półmetek swojej działalności zaplanowanej na ten rok szkolny. Podczas spotkania uczniowie poznali zasady powstawania tworzyw sztucznych oraz ich zastosowanie w codziennym życiu... (info)

Premiera pierwszej książki wydanej w Systemie Wydawniczym Fortunet! [25.02.2008] 28 lutego – premiera pierwszej książki Wydawnictwa Poligraf wydanej w Systemie Wydawniczym Fortunet™. Przypominamy głośną przed ponad ćwierćwieczem powieść, która odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i na świecie... (info)

Vigor 2820 – nowa seria urządzeń DrayTek [25.02.2008] W ofercie DrayTek - producenta sprzętu sieciowego i innowatora technologii bezprzewodowej oraz VoIP - pojawiła się nowa linia produktów. Jest nią Vigor 2820, z zaimplementowanym modułem bezprzewodowym „n”... (info)

18 lat doświadczenia Communication Unlimited [25.02.2008] Reklama jest formą dynamiczną, jest swoistego rodzaju fuzją obrazu i słowa, umiejętnie przekracza granice sztywnych kategorii, jest nośnikiem wytworów materialnych lub też przekazuje idee, wartości nadrzędne. Jest wielowymiarowa, odpowiada na nasze pragnienia... (info)


Biurowe kombajny Nashuatec MP2550 i MP3350

Biurowe kombajny Nashuatec MP2550 i MP3350 [25.02.2008] Euroimpex SA wprowadza do oferty dwa modele wielofunkcyjnych urządzeń Nashuatec MP2550 i 3350. Obydwa pełnią funkcje sieciowych, laserowych drukarek o szybkości druku odpowiednio 25/33 str./min., kopiarek, skanerów oraz faksów... (info)


ADPOL S.A. w zgodzie z naturalnym środowiskiem.

ADPOL S.A. w zgodzie z naturalnym środowiskiem. [25.02.2008] Firma ADPOL S.A., jako jedna z dziesięciu firm w Polsce przeszła pomyślnie weryfikację Certyfikacji Gospodarki Leśnej FSC na produkcję okien i drzwi zgodnie ze standardami FSC... (info)

Wszystkie raty w jednej racie. [25.02.2008] Kredyt na mieszkanie, kredyt na samochód, kredyt na wakacje. Bogata oferta bankowa, coraz większa konkurencja między instytucjami finansowymi sprawia, że kredyty są brane przez Polaków coraz częściej i coraz chętniej... (info)


Zachować blask

Zachować blask [25.02.2008] Nowe baterie są czyste i lśniące, dzięki czemu nadają blask naszej kuchni czy łazience. Warto wiedzieć, jak pielęgnować baterię, by była czysta jak łza, niż ronić łzy nad dokonanymi podczas mycia uszkodzeniami... (info)

Papy zgrzewalne modyfikowane z Izolacji Jarocin [25.02.2008] Papy zgrzewalne modyfikowane SBS z Izolacji Jarocin, to najnowsza generacja pap. Są produkowane w oparciu o wysokiej jakości asfalty modyfikowane elastomerami SBS. Na bazie osnów z welonu szklanego, tkaniny szklanej i włókniny poliestrowej... (info)


Męska kampania Netizens dla debiutującego operatora komórkowego

Męska kampania Netizens dla debiutującego operatora komórkowego [25.02.2008] Startuje kampania wizerunkowa pod hasłem „Pewne rzeczy są tylko dla prawdziwych facetów!” nowej marki MOBILKING. Oprócz działań ATL prowadzonych w prasie i telewizji ważnym punktem dotarcia do konsumenta będzie Internet... (info)

IMR advertising by PR przedstawia zestaw na wiosnę [25.02.2008] W kalendarzu zima w pełni – ale w naturze prawie wcale jej nie widać. Są takie dni, kiedy na próżno szukać na niebie spadających płatków śniegu albo oznak szronu na oknach domów. Zima znowu zaskoczyła nas wszystkich. Tym razem swoim nieprzyjściem... (info)

Trwałość bez kompromisów [25.02.2008] W ofercie farb Dulux® pojawił się nowy produkt Dulux® Emalia akrylowa do powierzchni drewnianych i metalowych: łagodny zapach i krótki czas schnięcia, a przy tym wyjątkowa trwałość... (info)

Kalendarium wydarzeń 25-29.02.2008 [25.02.2008] Tydzień obfitował będzie w wiele interesujących publikacji makroekonomicznych. Dzisiaj inwestorzy poznają styczniowe dane o sprzedaży detalicznej oraz stopie bezrobocia w Polsce... (info)


Royal Floor Sucupira – klimat zmysłowej egzotyki

Royal Floor Sucupira – klimat zmysłowej egzotyki [25.02.2008] Drewniana podłoga Royal Floor, wykonana z południowo-amerykańskiego gatunku drzewa Sucupira, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników zmysłowych egzotycznych klimatów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...