informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.02.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 5

Oras dla Krakowa [25.02.2005] Zakończył się pierwszy etap akcji "Toalety publiczne dla Krakowa". Dzięki współpracy wiodących producentów branży sanitarnej miasto zyskało nowoczesne szalety spełniające najwyższe standardy ekologiczne i ekonomiczne... (info)

Dach według projektu [25.02.2005] Zanim zdecydujemy się na projekt domu, zastanówmy się dobrze nad kształtem dachu. Jest to bowiem jeden z najważniejszych elementów budynku. Powinien więc odpowiadać zarówno naszym potrzebom czy gustom, jak i formalnym wymaganiom obowiązującym na działce... (info)

Nowe kosze dachowe [25.02.2005] Oferta akcesoriów dachowych marek RuppCeramika i Braas została rozszerzona o kolejne produkty. Na rynku pojawiły się nowe kosze dachowe, zapewniające doskonałe odprowadzenie wody deszczowej do rynien. Kosze wyróżnia funkcjonalność i łatwość montażu... (info)

Nowa dachówka Sirius 13 [25.02.2005] Marka RuppCeramika wprowadza do swojej oferty nową wersję znanej na rynku dachówki Sirius. Model o nazwie Sirius 13 ma większy rozmiar i jest lżejszy od swego poprzednika, dzięki czemu zmniejsza się ciężar całego dachu. Udoskonalona technologia pozwoliła także uzyskać większą szczelność i odporność na działanie czynników atmosferycznych... (info)

Cisar - innowacja wśród dachówek cementowych [25.02.2005] Braas wprowadził na rynek nowy model dachówki wykonany w innowacyjnej technologii Cisar. Dachówka o nazwie Romańska stanowi przełom w produkcji cementowych pokryć dachowych. Jest to produkt o wyjątkowych parametrach wytrzymałościowych oraz gładkiej, szlachetnej powierzchni... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...