informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

Gold Finance wprowadził do swojej oferty kredyty Nykredit Realkredit A/S [25.01.2007] Od stycznia 2007 roku dostępne będą kredyty hipoteczne Nykredit w ofercie doradców Gold Finance... (info)


Karty dźwiękowe Xtreme Gamer

Karty dźwiękowe Xtreme Gamer [25.01.2007] Creative prezentuje karty dźwiękowe Xtreme Gamer z rodziny Sound Blaster X-Fi... (info)

PSA Peugeot Citroën będzie dostarczać silniki HDi dla Mitsubishi Motors Corporation. [25.01.2007] Mitsubishi Motors Corporation i PSA Peugeot Citroën podpisały porozumienie dotyczące dostaw silników Diesel PSA Peugeot Citroën dla Mitsubishi Motors... (info)

2007 rokiem konsolidacji na rynku hostingu [25.01.2007] Rozpoczynający się rok minie pod znakiem przejęć i konsolidacji na rynku usług hostingowych. Zjawisko to w 2007 roku osiągnąć może swoje apogeum, zmieniając oblicze rynku – zapowiada OGICOM, lider rynku hostingowego w Polsce... (info)


Bramki „FreecoNet Ready” już w ofercie FEN

Bramki „FreecoNet Ready” już w ofercie FEN [25.01.2007] Są już pierwsze efekty współpracy FreecoNet – platformy umożliwiającej darmowe połączenia pomiędzy zarejestrowanymi na niej numerami telefonów stacjonarnych od dowolnego operatora (tradycyjnego lub VoIP) – i FEN, największym dystrybutorem Linksys (koncern Cisco) w regionie Europy Centralnej i Wschodniej... (info)

Sejm, który wybraliśmy, nie jest naszym sejmem [25.01.2007] Sejm popiera zaledwie 14% społeczeństwa, wynika z sondażu Wirtualnej Polski... (info)


Pelet robi karierę

Pelet robi karierę [25.01.2007] Biopaliwo w postaci peletu produkowane przez Barlinek Inwestycje, spółkę zależną od Barlinek S.A., przeszło specjalistyczne testy i spełnia wszelkie wymagania certyfikatu DIN 51731 w ramach przedłużenia jego ważności. Wysokie wartości opałowe barlineckiego granulatu potwierdza również rosnący wolumen eksportu oraz 8-krotny wzrost sprzedaży odnotowany w ostatnich 3 latach na krajowym rynku... (info)


Udane debiuty nowości Barlinka na DOMOTEX 2007

Udane debiuty nowości Barlinka na DOMOTEX 2007 [25.01.2007] Nowe szerokości jednolamelowych desek barlineckich 130 i 180 mm były przebojem stoiska firmy Barlinek S.A. na zakończonych 16 stycznia b.r. Targach DOMOTEX 2007 w Hanowerze. Duże zainteresowanie wzbudziły również nowe gatunki egzotyczne − sucupira, cumaru oraz ipe... (info)

Ceny usług będą rosły [25.01.2007] Ładunków przybędzie, a koszty pójdą w górę.. (info)

Kobieta WP stawia na polskich projektantów [25.01.2007] Najnowsze trendy, style, tkaniny i kolory. Projektanci bardzo znani, znani oraz mniej znani. Wirtualna Polska przedstawia relacje wideo z polskich i światowych wybiegów... (info)

Kolastynę stać na sukces [25.01.2007] Spółka ma dobrą pozycję, ale konkurencja utrudni jej utrzymanie wysokich marż.. (info)

Ministra komputerowe grzechy [25.01.2007] Resortowi edukacji nie spieszy się z wydaniem milionów. Szkoły, które czekają na komputery za pieniądze z UE, muszą uzbroić się w cierpliwość, bo urzędnicy spieszą się bardzo powoli... (info)


Będzie powtórka z bitwy warszawskiej

Będzie powtórka z bitwy warszawskiej [25.01.2007] Opóźnienia w złożeniu oświadczeń majątkowych przez 700 (według dzisiejszych szacunków) samorządowców będą ich najprawdopodobniej kosztować mandaty... (info)

Polską rządzą demosceptycy [25.01.2007] To podatnik zapłaci za kompletnie niemądre przepisy prawne, a frekwencja w wyborach będzie żałośnie niska... (info)


Stracili resztki honoru

Stracili resztki honoru [25.01.2007] Przedsiębiorcy z niesmakiem obserwują poczynania rządu, który z uporem godnym lepszej sprawy chce doprowadzić do powtórki wyborów samorządowych. Nie mają dla premiera żadnych rad. Większości po prostu opadają ręce... (info)


Bój o stolicę: Zapłacimy za tę kompromitację

Bój o stolicę: Zapłacimy za tę kompromitację [25.01.2007] Finansowe skutki awantur polityków . Powtórka wyborów samorządowych to nie tylko blamaż urzędniczo-prawniczy, ale także duże straty, również finansowe. Stać nas na to?.. (info)


Nowy Prezes Zarządu STATOIL POLAND

Nowy Prezes Zarządu STATOIL POLAND [25.01.2007] Dnia 1 stycznia 2007 roku stanowisko Prezesa Zarządu Statoil Poland objął Andrzej Magryś... (info)

Bank BPH najlepszy w obsłudze finansowania handlu [25.01.2007] Bank BPH po raz drugi został uznany przez międzynarodowy magazyn Global Finance za najlepszą instytucje finansową oferującą obsługę oraz finansowanie handlu (Trade Finance) w Polsce... (info)


TOPCOM Webt@lker 5000

TOPCOM Webt@lker 5000 [25.01.2007] W odpowiedzi na rosnącą popularność rozmów przez Internet, firma TOPCOM przedstawiła telefon internetowy z certyfikatem Skype, wyposażony we wbudowane oprogramowanie Skype™, które działa niezależnie od komputera... (info)


Agencja Pegasus Advertising Sp. z o.o. nawiązała współpracę z firmą OSRAM

Agencja Pegasus Advertising Sp. z o.o. nawiązała współpracę z firmą OSRAM [25.01.2007] Agencja reklamowa Pegasus przygotowała i prowadzi dla firmy Osram promocję SMS – „OSRAM apeluje! Dbajmy o środowisko”, skierowaną do klienta ostatecznego... (info)


Rozpoczęła się II Edycja Programu Partnerskiego - Program Olympus

Rozpoczęła się II Edycja Programu Partnerskiego - Program Olympus [25.01.2007] Agencja Pegasus Advertising Sp. z o.o. przygotowała drugą edycję Programu Partnerskiego - Program Olympus - dla światowego lidera w produkcji systemów obrazowania, firmy Olympus... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...