informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 34


„Pływak” przypłynął do krakowskiej „Meduzy

„Pływak” przypłynął do krakowskiej „Meduzy". [24.11.2008] W nowym biurowcu M65 Meduza przy ulicy Mogilskiej w Krakowie odbyło się uroczyste odsłonięcie rzeźby "Pływak", który za stałe zagości w tym budynku, jako swoiste powiązanie komercji z kulturą... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 24.11.2008 [24.11.2008] Indeksy na Wall Street pomogły GPW. Na informacje, które napłynęły w piątek oraz w trakcie weekendu na światowe rynki, europejscy inwestorzy zareagowali bardzo optymistycznie... (info)


Pierwsze dni w domu z maleństwem. Jak dbać o skórę nowonarodzonego dziecka?

Pierwsze dni w domu z maleństwem. Jak dbać o skórę nowonarodzonego dziecka? [24.11.2008] Opuszczenie szpitala po porodzie jest ogromnym wydarzeniem – każda młoda mama marzy, aby móc jak najwcześniej wrócić ze zdrowym noworodkiem do domu i w domowym zaciszu cieszyć się jego obecnością... (info)


Badamy poziom energii Polaków!

Badamy poziom energii Polaków! [24.11.2008] Z początkiem listopada ruszyła nowa strona internetowa www.energiazyciowa.pl, na której poza praktycznymi informacjami będzie można też zbadać poziom własnej energii... (info)


Konkursowa jesień 2008 na 4Girls.pl – rozrywka na całego!

Konkursowa jesień 2008 na 4Girls.pl – rozrywka na całego! [24.11.2008] Portal dla dziewczyn 4Girls.pl znany jest z licznych konkursów. W pierwszej części konkursowej jesieni 2008 na 4Girls nagrody zachwyciły nastolatki dbające o urodę. Teraz pora na rozrywkę i to z wyższej półki!.. (info)


BABY ONE Dla dziecka – dla rodziców

BABY ONE Dla dziecka – dla rodziców [24.11.2008] Linia Baby One to praktyczne produkty, ułatwiające codzienne życie rodzicom i ich dzieciom. Sympatyczna ośmiorniczka to ich znak rozpoznawczy i zarazem lubiana przez dzieci ozdoba... (info)


Pojemniki domowe Home Box

Pojemniki domowe Home Box [24.11.2008] Praktyczny system przechowywania rzeczy w pojemnikach Home Box. System pojemników do przechowywania i magazynowania rzeczy w domu to znakomite rozwiązanie zarówno do małych mieszkań, jak i dużych domów... (info)


Narty w Wirtualnej Polsce

Narty w Wirtualnej Polsce [24.11.2008] Praktyczne informacje: ośrodki narciarskie, sprzęt, wyjazdy, galerie zdjęć i filmy szkoleniowe. Ruszył przewodnik Wirtualnej Polski po ośrodkach narciarskich – narty.wp.pl.. (info)


Czwórka Wspaniałych

Czwórka Wspaniałych [24.11.2008] Sylwetki niezwykłych członków BERGSON TEAM’u. BERGSON TEAM to ekipa tworzona przez ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Ludzi, których sensem życia jest realizacja coraz większych i trudniejszych celów... (info)


Warszawiacy na zakupach, trzy lata później…

Warszawiacy na zakupach, trzy lata później… [24.11.2008] Największe w Polsce centrum outletowe Fashion House w Piasecznie zostało otwarte 3 lata temu, 16.11.2005r. odkąd odwiedziło je prawie 6 mln klientów, którzy jak wynika z badań* stają się coraz bardziej dojrzałymi konsumentami... (info)


Konkurs „Przez Bacardi Mojito do Puerto Rico”. Pokaż, co Ci w duszy gra.

Konkurs „Przez Bacardi Mojito do Puerto Rico”. Pokaż, co Ci w duszy gra. [24.11.2008] Chcesz pokazać swoje zdolności graficzne? Lubisz niekonwencjonalne reklamy? A może masz pomysł na ciekawą grafikę promującą ulubionego drinka? Teraz wreszcie masz możliwość się wykazać. Ruszył konkurs „Przez Bacardi Mojito do Puerto Rico”... (info)


Ciepło nie tylko latem

Ciepło nie tylko latem [24.11.2008] W trakcie letnich miesięcy, nie myślimy o nieubłaganie zbliżającej się jesieni, zimie i pierwszych przymrozkach. Nagłe ochłodzenie sprawia, że z utęsknieniem czekamy na rozpoczęcie sezonu grzewczego... (info)


Investor FIZ zarobił 143% w ciągu trzech lat

Investor FIZ zarobił 143% w ciągu trzech lat [24.11.2008] Inwestycje w fundusze inwestycyjne należą do średnio a nawet długoterminowych. W praktyce nie powinny trwać krócej niż trzy lata. Kiedy na giełdach panuje dekoniunktura w chwilach paniki zapomina o tym większość inwestorów... (info)

Kryzys gospodarczy - czy to koniec bezpłatnych e-treści? [24.11.2008] Ponad połowa internautów jest skłonna zapłacić miesięcznie dwa dolary amerykańskie lub ich równowartość za korzystanie z bezpłatnej wyszukiwarki - Google ..... (info)


Szwedzki stół wigilijny - na promie

Szwedzki stół wigilijny - na promie [24.11.2008] Pokusa Janssona, gravad lax, senapssill, kiełbasa z renifera… Woń tych dań roznosić się będzie w restauracjach na promie Stena Baltica. Popłyń w świąteczny rejs i rozsmakuj się w szwedzkiej kuchni świątecznej... (info)


Świąteczna ekspozycja zabawek od Partner ASM.

Świąteczna ekspozycja zabawek od Partner ASM. [24.11.2008] Partner ASM zajmuje się budową świątecznych ekspozycji dla zabawek marki EPEE. Działania mają miejsce w sieciach TESCO, REAL, MAKRO i SELGROS na terenie całej Polski... (info)

Logistyka na sportowo [24.11.2008] Ile motorów ma żużlowiec? Jak wyglądała wioska olimpijska w Pekinie? Na czym polega łóżkowy problem koszykarzy? Kim jest pan Geniek w drużynie „Lech Poznań” i co Piotr Reiss zamierza robić po zakończeniu piłkarskiej kariery?.. (info)

Komentarz Expandera: Wóz albo przewóz (24.11.2008) [24.11.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: W takcie dzisiejszej sesji inwestorzy będą zapewne głównie próbowali znaleźć odpowiedź na pytanie czy piątkowe zachowanie amerykańskiej giełdy..... (info)


Lider eksportu Polski Południowej

Lider eksportu Polski Południowej [24.11.2008] W dn. 20 listopada 2008 wręczone zostały nagrody dla firm o największych osiągnięciach w zakresie eksportu. Patronat nad konkursem objęły Ministerstwa: Spraw Zagranicznych i Gospodarki... (info)


VIVA i BIS… Nowa transakcja Jartom

VIVA i BIS… Nowa transakcja Jartom [24.11.2008] Agencja Jartom (www.jartom.pl) pośredniczyła w transakcji pomiędzy firmą kurierską Viva Xpress Logistics (POLSKA), a producentem mebli - przedsiębiorstwem „BIS”. Na początku 2009 r. najemca zagospodaruje dużą powierzchnię użytkową na warszawskim Okęciu... (info)

Kolejny najemca w parku logistycznym ProLogis dzięki Jartom [24.11.2008] Polskie centrum dystrybucyjne międzynarodowego koncernu Vitakraft wynajęło ponad 2,5 tys. mkw. powierzchni użytkowej w ProLogis Park Piotrków I, niedaleko Łodzi. W transakcji pośredniczyła Agencja Jartom (www.jartom.pl) – wieloletni partner ProLogis... (info)


Najlepszy w Polsce sposób na czysty sprzęt RTV

Najlepszy w Polsce sposób na czysty sprzęt RTV [24.11.2008] Od początku listopada dostępne są na rynku pierwsze w Polsce Antystatyczne ściereczki z mikrofibry do ekranów plazmowych i LCD marki Stella pack. Nowe ściereczki doskonale czyszczą sprzęt RTV, a jednocześnie powodują, że się nie elektryzuje... (info)


Światło, które tworzy atmosferę

Światło, które tworzy atmosferę [24.11.2008] Modernistyczna stylistyka, ręcznie dziurkowane ornamenty i autorska receptura masy - to tylko niektóre walory porcelanowych lamp pochodzących z warszawskiej pracowni 1000 stopni... (info)

Konkurs na najpiękniejszy kalendarz superfoto.pl [24.11.2008] Superfoto.pl ogłasza konkurs na najpiękniejszy kalendarz 2009 r. Prace należy przysyłać do 7 grudnia br. Nagrodą jest aparat cyfrowy Fujifilm FinePix A850. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już 15 grudnia 2008 r... (info)


iBox Infinity MP5 - z systemem wzbogacania brzmienia

iBox Infinity MP5 - z systemem wzbogacania brzmienia [24.11.2008] Sercem iBOX Infinity jest najnowszy chip Rockchip 2706 charakteryzujący się świetną jakością dźwięku wspieranego przez system wzbogacania brzmienia stworzony wspólnie przez Microsoft oraz firmę Rockchip... (info)

DNS Polska wdrożył system Insoft CRM [24.11.2008] DNS Polska zakończył wdrożenie systemu Insoft CRM do zarządzania kontaktami z klientami. System zbudowany na bazie Lotus Notes zastąpił dotychczasowe rozwiązanie CRM pracujące w firmie DNS, mając na uwadze poprawę wydajności pracy... (info)

150 bankomatów w miesiąc [24.11.2008] Galposter sp. z o.o. jest w stanie pozyskać i zamontować 150 punktów bankomatowych w ciągu miesiąca. Dane te dotyczą przygotowania adaptacyjno-budowlanego lokalizacji pod montaż oraz montaży urządzeń na podstawie wcześniej uzyskanych pozwoleń urzędowych... (info)


Nowe wzory podłóg w RuckZuck

Nowe wzory podłóg w RuckZuck [24.11.2008] Ogólnopolska sieć salonów RuckZuck, oferująca najbogatszy na rynku asortyment podłóg i drzwi, wprowadziła do sprzedaży nowe wzory paneli drewnianych. Buk Chocolate i Buk Naranja to połączenie wysokiej jakości i niepowtarzalnego piękna naturalnego drewna... (info)


Feedback/Hill and Knowlton nominowany do European Excellence Awards 2008

Feedback/Hill and Knowlton nominowany do European Excellence Awards 2008 [24.11.2008] Jury międzynarodowego konkursu wyróżniło projekt Feedback/Hill and Knowlton spośród 1100 nadesłanych zgłoszeń (liczby prawie 2- krotnie większej niż w roku 2007)... (info)

Globalna gorączka złota [24.11.2008] W trzecim kwartale 2008 r. globalny popyt na złoto wyniósł 1133,4 tony i był wyższy o blisko połowę w porównaniu z drugim kwartałem oraz o 18% w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego... (info)


Jazz Bistro nagrodzone!

Jazz Bistro nagrodzone! [24.11.2008] Dokładnie rok temu Jazz Bistro Group wprowadziło do sieci warszawskich restauracji program weekendowy dla dzieci i ich rodziców. W kąciku zabaw maluchy spędzają czas rysując, czy układając klocki. Oprócz zabaw Jazz Bistro oferuje menu ..... (info)


Branża interaktywna czerpie wzorce od mistrzów japońskiej animacji

Branża interaktywna czerpie wzorce od mistrzów japońskiej animacji [24.11.2008] 14 listopada w Krakowie rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Etiuda & Anima”. W ramach festiwalu zorganizowano warsztaty animacji, które poprowadził mistrz japońskiego anime - Koji Yamamura... (info)


Elegancki Oceanus na morskie przygody

Elegancki Oceanus na morskie przygody [24.11.2008] Oceanus to nowa linia zegarków marki Casio zaprojektowana z myślą o aktywnych mężczyznach, dla których liczą się prestiż, styl i precyzja. Tytanowa obudowa, szafirowe szkło..... (info)


Wyprzedzić grypę

Wyprzedzić grypę [24.11.2008] Jesień i zima to okres wzmożonych zachorowań na grypę i przeziębienie. Przyczyny chorób nie wiążą się jednak tylko z warunkami pogodowymi, niską temperaturą, deszczem czy śniegiem, ale z częstym przebywaniem w zamkniętych, przegrzewanych pomieszczeniach... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...