informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 6


Jak pomóc Mikołajowi?

Jak pomóc Mikołajowi? [24.11.2007] Z okazji zbliżającej się Gwiazdki serwis superfoto.pl przygotował dla swoich użytkowników grę internetową, w której każdy gracz może pomóc Świętemu Mikołajowi uratować prezenty skradzione przez złośliwego elfa... (info)

GRISOFT ponownie olśnił w konkursie Firma Roku [24.11.2007] Firma GRISOFT, producent oprogramowania antywirusowego AVG, obroniła zeszłoroczne 2 miejsce, w konkursie organizowanym przez Hospodářské noviny - PX Firma Roku 2007.. (info)

Rezerwacja konferencji online za pośrednictwem HRS [24.11.2007] Światowa nowość: Zarezerwuj całą konferencję online Od teraz konferencje można bezpośrednio i natychmiast rezerwować dzięki firmie HRS (HOTEL RESERVATION SERVICE)... (info)


Bądź piękna w karnawale!

Bądź piękna w karnawale! [24.11.2007] Pomyśl o sobie jak o kawałku pysznego tortu. Apetyczne dodatki, znakomita polewa, smakowity krem i delikatne ciasto. To przepis na udany wypiek. A Ty jaki masz przepis na swój karnawałowy sukces? Idealna sylwetka? Skorzystaj z naszych porad!.. (info)

IFS zapowiada wprowadzenie interfejsu użytkownika Aurora [24.11.2007] IFS prezentuje interfejs użytkownika Aurora – innowacyjne rozwiązanie, którego wprowadzenie na rynek przewidziano na 2008 rok. Aurora rozszerzy możliwości użytkowania systemu, dostosowując się jeszcze lepiej do jego potrzeb i sposobu pracy... (info)

Kolejny kadr [24.11.2007] Expose Premiera Donalda Tuska, chyba najdłuższe od transformacji ustrojowej. Dla jednych interesujące, dla innych długie i nudne. Konkrety? Jeśli były, to zagubiły się w tym orędziu do narodu. Bo to było orędzie raczej, a nie konkrety programowe rządu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...