informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 28


Debiut elta Solar na targach POLEKO 2008

Debiut elta Solar na targach POLEKO 2008 [24.10.2008] Debiutująca na rynku elta Solar, która zajmuje się sprzedażą kolektorów słonecznych oraz kompletnych zestawów solarnych, zaprezentuje się podczas międzynarodowych targów POLEKO 2008... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 24.10.2008 [24.10.2008] Kolejny tydzień dramatu już za nami. Piątkowa sesja na GPW upłynęła pod znakiem ponownej wyprzedaży. O wyniku sesji zadecydowały nastroje, a koniec tygodnia dodatkowo zachęcił inwestorów do pozbywania się akcji... (info)

Budowa sieci LAN dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych [24.10.2008] Dnia 3 października 2008 roku SOLIDEX podpisał umowę na dostawę i wdrożenie urządzeń aktywnych sieci LAN w Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie... (info)


Frost & Sullivan wyróżnił Aastra za niezwykle skuteczną strategię rozwoju

Frost & Sullivan wyróżnił Aastra za niezwykle skuteczną strategię rozwoju [24.10.2008] Aastra Technologies została uhonorowana nagrodą Growth Strategy Leadership Award 2008, przyznawaną dorocznie przez firmę konsultingową Frost & Sullivan... (info)

Kalendarium wydarzeń 27 – 31 października 2008 [24.10.2008] Przyszły tydzień będzie zawierał kilka istotnych publikacji makroekonomicznych, które mogą odegrać rolę w procesie kształtowania nastrojów na światowych rynkach... (info)


Nexans na prestiżowej konferencji Cisco Expo 2008

Nexans na prestiżowej konferencji Cisco Expo 2008 [24.10.2008] W dniach 23-24 października 2008r. podczas konferencji CISCO EXPO 2008 firma Nexans zaprezentowała dwie najnowsze, przełomowe koncepcje w technologii LAN okablowania miedzianego: LANmark-6A i -7A... (info)


Nowe M dla młodych

Nowe M dla młodych [24.10.2008] W Poznaniu Agrobex rozpoczyna realizację nowej inwestycji mieszkaniowej. Tym razem jest to propozycja skierowana głównie do aktywnych, młodych ludzi, którzy szukają mieszkań blisko centrum miasta... (info)


Czas się budować? – Zimą załatw formalności

Czas się budować? – Zimą załatw formalności [24.10.2008] Wiele wskazuje na to, że już wkrótce wybudowanie domu będzie znacznie tańsze. Kryzysowa sytuacja w sektorze bankowym wpłynie zapewne na ograniczenie liczby inwestycji. Komu jednak uda się rozpocząć budowę – ten skorzysta: materiały budowlane powinny potanieć... (info)

Internet i telewizja – zero pożytku? [24.10.2008] Wg badań IDC amerykańscy internauci spędzają przed monitorem średnio 32,7 godziny w ciągu tygodnia i jest to dwukrotnie więcej niż przed ekranem telewizora... (info)


8 centymetrów od ekranu

8 centymetrów od ekranu [24.10.2008] SANYO PLC-XL51 – nowy, ultra szerokokątny projektor 2700ANSI lumenów, kontrast 1200:1, rozdzielczość XGA (1024x768), praca w sieci LAN i WLAN. Sugerowana cena: 6499 zł + VAT, 3 lata gwarancji na projektor i lampę... (info)


Co robić w weekend? Wybierz Wrocław!

Co robić w weekend? Wybierz Wrocław! [24.10.2008] Jest takie jedno miasto, do którego można się wybrać bez zbędnych przygotowań. Na miejscu znajdziemy gwarantowaną zabawę i piękną zabytkową architekturę..... (info)


Nagrody w konkursie „Odkryj co kryją farby!” rozdane!

Nagrody w konkursie „Odkryj co kryją farby!” rozdane! [24.10.2008] Zakończyła się promocja sprzedażowa marki Dekoral pod hasłem „Odkryj co kryją farby!” organizowana przez OBI i PPG. W dniu 20 października 2008r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród... (info)


Ogrody Twórczości: Villa dei miesterii

Ogrody Twórczości: Villa dei miesterii [24.10.2008] Stowarzyszenie Willa Decjusza w Krakowie zaprasza wszystkich miłośników tańca na widowisko baletowe w wykonaniu zespołu „Impression”, pt. „Villa dei misterii”... (info)


Pegasus Advertising GO! - ruszył konkurs „Stella GO!”

Pegasus Advertising GO! - ruszył konkurs „Stella GO!” [24.10.2008] Agencja Pegasus Advertising rozpoczęła długofalową współpracę z firmą Stella Pack S.A. , liderem rynku opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych, w zakresie programów wsparcia sprzedaży... (info)


Targi ProMaTap rosną w siłę!

Targi ProMaTap rosną w siłę! [24.10.2008] Zakończyła się II edycja targów ProMaTap, które są platformą komunikacyjną pomiędzy dostawcami surowców i komponentów, a producentami mebli tapicerowanych i materaców... (info)

Oracle przedstawia nową wersję pakietu Oracle Governance, Risk and Compliance [24.10.2008] W czasie konferencji Oracle OpenWorld odbyła się premiera systemu Oracle GRC do zintegrowanego zarządzania procesami zapewniania zgodności z regulacjami prawnymi i obsługi ryzyka... (info)

Rusza konkurs ATA-INT.LTD pod hasłem „Klikaj i wygrywaj” [24.10.2008] Wraz z wprowadzeniem przez ATA-INT.LTD innowacyjnego projektu „Drukarka za złotówkę w abonamencie” został ogłoszony konkurs na www.drukuj.com.pl.Konkurs „Klikaj i wygrywaj” rusza 27 października br... (info)


Co z tą pocztą?!

Co z tą pocztą?! [24.10.2008] O przyszłości Poczty Polskiej i w jaki sposób będzie przebiegała cała liberalizacja rynku pocztowego, będą debatować przedstawiciele wszystkich operatorów pocztowych w kraju. Obrady pocztowego Okrągłego Stołu odbędą się 6 listopada 2008r... (info)

Grzegorz Kawecki uczestnikiem konferencji DREAMTIME 2008 [24.10.2008] W trakcie Konferencji DREAMTIME 2008, która odbyła się 23 października w Warszawie, eksperci firm budowlanych oraz instytucji finansowych dyskutowali o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości. W konferencji wziął udział Grzegorz Kawecki, Wiceprezes SGI Baltis... (info)


Wielka gala na 20-lecie Agrobexu

Wielka gala na 20-lecie Agrobexu [24.10.2008] Jeden z największych wielkopolskich deweloperów, poznańska spółka Agrobex, zorganizował uroczystą galę uświetniającą swoje 20 urodziny. Przedstawiono historię firmy oraz szczegóły dotyczące współpracy z 15 pułkiem Oddział Reprezentacyjny Miasta Poznania... (info)


Technologia tanich PC dla ponad miliona Hindusów

Technologia tanich PC dla ponad miliona Hindusów [24.10.2008] Veracomp, wyłączny dystrybutor rozwiązań NComputing w Polsce, informuje, że producent podpisał umowę na skomputeryzowanie 5000 szkół stanu Andhra Pradesh, największego i najludniejszego w południowych Indiach... (info)


Bielizna dla wszystkich Panien Młodych i nie tylko…

Bielizna dla wszystkich Panien Młodych i nie tylko… [24.10.2008] W życiu każdej kobiety nadchodzi taki dzień, w którym wszystko musi być piękne, wyjątkowe, niezapomniane i perfekcyjne…O czym mowa? Oczywiście, o ślubie i weselu... (info)

Portal Baby-Shower.pl patronem akcji „Kobiety dla kobiet” [24.10.2008] Zanim spadł deszcz złotych liści, ruszyły nowe spotkania z cyklu „Kobiety dla kobiet”. Wykłady i dyskusje na temat profilaktyki raka szyjki macicy organizuje Kwiat Kobiecości – Ogólnopolska Organizacja na rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy... (info)


Baby Shower w Kawiarni i sklepie z zabawkami Kalimba

Baby Shower w Kawiarni i sklepie z zabawkami Kalimba [24.10.2008] Z ogromną przyjemnością informujemy iż kawiarnia i sklep z zabawkami KALIMBA w Katowicach , we współpracy z portalem Baby – Shower.pl rozpoczyna profesjonalną organizację imprez dla przyszłych mam!.. (info)


Najnowsza kolekcja 2009 bielizny Ava podbija serca nie tylko Pań…

Najnowsza kolekcja 2009 bielizny Ava podbija serca nie tylko Pań… [24.10.2008] Za oknami jesień liści złotych i rdzawych, słoneczko jeszcze pieści nas swoimi promieniami, lecz coraz mniej! Dlatego też z uśmiechem na twarzy używać należy życia zanim przyjdą szare dni i plucha….. (info)

Braas - po raz kolejny - złotym Sponsorem „Gali Dewelopera 2008” [24.10.2008] Każdy z nas szuka swojego miejsca na ziemi. Marzymy o stworzeniu dla siebie i swojej rodziny bezpiecznego schronienia, spokojnego azylu - taki może być własny dom, a jego najlepszą wizytówką piękny, i trwały dach... (info)


Nowość na polskim rynku mumomega®

Nowość na polskim rynku mumomega® [24.10.2008] Nowy preparat firmy Qpharma - mumomega to unikalny suplement diety łączący specyficzne wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które są ważne przed zapłodnieniem, podczas ciąży i po porodzie zarówno dla matki, jak i dla dziecka... (info)

Nowy prezes zarządu I&B System S.A. [24.10.2008] Marcin Niewęgłowski został nowym prezesem zarządu I&B System, zastępując na tym stanowisku Henryka Kruszka. Zmiany w zarządzie są konsekwencją połączenia I&B System z grupą Media Service specjalizującą się w sprzedaży urządzeń w technologii GPS... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...