informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

Maty wejściowe CWS: Brud zostaje poza firmą [24.10.2007] Nikogo nie trzeba chyba przekonywać jak złe wrażenie wynosi klient firmy czy urzędu, w których od drzwi wejściowych widzi ślady błota na podłodze. Najbardziej sumienna sprzątaczka i klasyczne wycieraczki nie na wiele się tu zdają... (info)

Ujarzmij język obcy [24.10.2007] W języku szwedzkim największym problemem jest gramatyka. W angielskim najtrudniej jest przełamać barierę językową. Osobom uczącym się hiszpańskiego i włoskiego kłopot sprawi zrozumienie mowy mieszkańców tych krajów, kiedy się tam znajdą... (info)

Komentarz Gold Finance - do sesji giełdowej 24.10.2007 [24.10.2007] Wczorajsze wzrosty na GPW nie zostały dzisiaj utrzymane. Inwestorzy po spadkach indeksów w Azji przystąpili do realizacji zysków na giełdzie w Warszawie... (info)


Urządzenia GPS w ofercie AJM Electronics

Urządzenia GPS w ofercie AJM Electronics [24.10.2007] AJM Electronics wprowadził do sprzedaży nową linię produktów, którą są urządzenia do nawigacji GPS. W ofercie pojawiły się produkty Blaupunkt – model Lucca 3.3 +WEU DVD, Mio – model Mio C520 oraz TomTom – model TomTom One XL Polish... (info)


Barlinek największym producentem podłóg na Ukrainie

Barlinek największym producentem podłóg na Ukrainie [24.10.2007] Grupa Barlinek otwiera na Ukrainie swój pierwszy zagraniczny zakład deski barlineckiej. 2 mln m2 produkcji podłóg warstwowych rocznie uczynią z polskiej spółki ich największego dostawcę na lokalnym rynku. Grupa zapowiada nowe inwestycje na Ukrainie i w Rosji... (info)

Data Solutions Vabbi Klientów [24.10.2007] Pod nazwą Vabbi Club rusza program lojalnościowy skierowany do klientów sieci Vabbi Factory Outlet. Za przygotowanie, wdrożenie technologiczne oraz obsługę programu odpowiada agencja marketingu relacji DATA SOLUTIONS... (info)


Nie taka grypa straszna

Nie taka grypa straszna [24.10.2007] Przyszła jesień, a wraz z nią pora coraz większej ilości zachorowań. Możemy się jednak przed tym skutecznie ochronić. Często bywa tak, że z powodu braku czasu i zabiegania, nie zwracamy uwagi na zwykłe przeziębienie... (info)


Szkoła przyszłości

Szkoła przyszłości [24.10.2007] Warto inwestować w dobry nastrój, miłą atmosferę i satysfakcję uczniów oraz nauczycieli. Warto inwestować w integrację kadry i przywiązanie młodzieży do szkoły..... (info)

Microsoft Dynamics AX w spółce Zanam-Legmet [24.10.2007] Konsorcjum Bonair SA, PU Mercus Serwis Sp. z o.o. oraz Sygnity SA podpisało umowę z Dolnośląską Fabryką Maszyn ZANAM-LEGMET Sp. z o.o. na dostawę, wdrożenie oraz serwis gwarancyjny systemu Microsoft Dynamics AX w wersji 4.0... (info)


Prezenty na Święta

Prezenty na Święta [24.10.2007] Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi czas kupowania upominków dla bliskich. Chcąc sprawić wiele radości ukochanej osobie, a sobie zaoszczędzić nerwowego kupowania w pośpiechu, warto wcześniej pomyśleć o oryginalnym świątecznym podarunku... (info)


Tytan Professional EOS zdobywa rynek!

Tytan Professional EOS zdobywa rynek! [24.10.2007] W październiku Selena przekroczyła kolejny próg - już milion metrów kwadratowych elewacji wykonanych zostało za pomocą produktów z linii ociepleń budynków Tytan EOS. To sporo zważywszy na fakt, że EOS jest obecny na rynku zaledwie od lata zeszłego roku... (info)

To już III Międzynarodowy Kościański Półmaraton [24.10.2007] 4 listopada odbędzie się trzeci półmaraton w Kościanie. Bieg organizowany jest co roku w celu uczczenia pamięci zasłużonego dla Ziemi Kościańskiej regionalisty – Henryka Florkowskiego... (info)


RuckZuck: kompletna oferta w Koninie

RuckZuck: kompletna oferta w Koninie [24.10.2007] W październiku w Koninie został otwarty salon RuckZuck. Koniński sklep RuckZuck doskonale uzupełnia ofertę centrum wykończeniowego, w którym oprócz podłóg i drzwi można znaleźć meble i artykuły wnętrzarskie... (info)


Nietoperz rozgrzewał kolejne miasto

Nietoperz rozgrzewał kolejne miasto [24.10.2007] Bacardi B-Live po raz kolejny odwiedziło Śląsk. Tym razem pełna atrakcji, klubowa noc czekała mieszkańców Katowic. 20 października w "Kawiarni Wielofunkcyjnej" słynny nietoperz Bacardi rozkręcił fantastyczną imprezę!.. (info)

Protokół TR-069 w routerach DrayTek [24.10.2007] Wielofunkcyjne routery DrayTek z serii Vigor 2910 wyposażono w obsługę protokołu TR-069, który ułatwia jednoczesne zarządzanie i autoprovisioning wieloma routerami... (info)

Amadeus zaprasza na swoje stoisko podczas targów Tour Salon 2007 w Poznaniu [24.10.2007] Amadeus Polska, dostawca rozwiązań informatycznych dla branży turystycznej weźmie udział w Targach Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2007, które odbedą się w dniach 24 – 27 października br... (info)

Amadeus obchodzi swoje dwudzieste urodziny i prezentuje nową strategię rozwoju [24.10.2007] Madryt, 22 października 2007 r.: Firma Amadeus, wiodący dostawca rozwiązań technologicznych dla branży turystycznej, obchodzi swoje dwudzieste urodziny... (info)

Interaktywne Centrm Nauki Kopernik - na Mokotowskiej i na WWW [24.10.2007] Agencja Venti uruchomiła portal interaktywnego „Centrum Nauki Kopernik” (www.kopernik.org.pl), które zachęca zarówno dzieci jak i dorosłych, do zainteresowania się nauką zapraszając ich do... zabawy... (info)


Producenci części zamiennych podejmują wspólne działania

Producenci części zamiennych podejmują wspólne działania [24.10.2007] Grupa Inicjatywna Producentów wraz ze Stowarzyszeniem Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych (SDCM), zorganizowała spotkanie dla polskich producentów samochodowych części zamiennych... (info)


Poczuj piękno swego ciała i otul je satynowym cudem…

Poczuj piękno swego ciała i otul je satynowym cudem… [24.10.2007] Niejedna z nas jest już znudzona tą szarówką za oknami i z utęsknieniem czeka na pierwsze oznaki śnieżnobiałej zimy…w tym na Mikołaja i Święta. Każdej z nas nasuwa się pytanie - jak poprawić sobie humor w długi, szary jesienny wieczór?.. (info)


Video & DVD Reporter chwali odtwarzacz Musteka

Video & DVD Reporter chwali odtwarzacz Musteka [24.10.2007] Mustek MP76E jednym z najlepszych przenośnych odtwarzaczy DVD na rynku - taką ocenę wystawiła temu poręcznemu modelowi Musteka redakcja fachowego czasopisma Video & DVD Reporter... (info)


Seminarium Targi Mody 2008

Seminarium Targi Mody 2008 [24.10.2007] W dniu 18 października, w Centrum Dydaktyczno – Konferencyjnym im. Alcide de Gasperi w Łodzi, odbyła się szósta edycja seminarium proeksportowego Targi Mody... (info)

Oracle liderem w dziedzinie rozwiązań BPS według Forrestera [24.10.2007] Firma Oracle poinformowała, że w opublikowanym 10 października 2007 r. raporcie „The Forrester Wave: Business Performance Solutions, Q4 2007” została uznana za lidera w dziedzinie rozwiązań do zarządzania wydajnością (Business Performance Solutions — BPS)... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...