informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 13

Polymus najlepszy w walce o Rexonę [24.10.2005] Agencja reklamowa POLYMUS INTEGRATED COMMUNICATION znalazła się w gronie dwóch zwycięskich agencji w przetargu na obsługę BTL marki REXONA MEN, jednego z produktów firmy Unilever... (info)

Gipsowy mikroklimat tynku CEKOL TLG-48 [24.10.2005] W ofercie firmy Cedat, producenta chemii budowlanej marki CEKOL pojawił się lekki tynk gipsowy CEKOL TLG – 48 do nakładania maszynowego... (info)

Największe światowe regaty żeglarskie tematem wystawy fotograficznej [24.10.2005] Oskar Kihlborg, oficjalny fotograf największych załogowych regat dookoła świata - Volvo Ocean Race, prezentuje swoje prace warszawiakom... (info)

Mayday Rock Festival [24.10.2005] Wyniki piątego już koncertu eliminacyjnego MAYDAY ROCK FESTIVAL, który odbył się w ostatnią sobotę 22.10.2005 w Klubie Mayday w Głogowie... (info)

Groblewski mistrzem w rallycrossie [24.10.2005] Krzysztof Groblewski, zawodnik LOTOS Race&Rally Team, po raz kolejny w swojej karierze wywalczył tytuł mistrza Polski w zawodach rallycrossowych... (info)

VIA prezentuje klastrową platformę serwerową opartą na dwóch płytach głównych [24.10.2005] Dwie energooszczędne dwuprocesorowe płyty główne umożliwiają połączenie do 64 procesorów o częstotliwości 1Ghz w segment serwerowy o wysokości 16U, pobierający nie więcej niż 1kW energii... (info)

Narzędzia informatyczne w biznesie [24.10.2005] Otoczenie w którym funkcjonują dzisiejsze przedsiębiorstwa to rozwijające się rynki lokalne, krajowe i międzynarodowe o wysokim stopniu ryzyka i konkurencyjności... (info)

Creative Inspire Monitor M80 - idealne głośniki dla komputerowych melomanów [24.10.2005] Creative światowy lider w produkcji produktów przeznaczonych dla użytkowników komputerów osobistych i Internetu, wprowadza na rynek nowy zestaw głośników Creative Inspire™ Monitor M80... (info)

ARISTO SMART 270 - stylowy komputer w przystępnej cenie i elastycznej konfiguracji [24.10.2005] COMES prezentuje nowy model komputera przenośnego ARISTO SMART 270. Notebook kierowany jest zarówno do małych, średnich firm, użytkowników domowych, jak i studentów... (info)

Funkcjonalna alternatywa dla notebooka - SPV M5000 [24.10.2005] Orange wprowadza dla użytkowników biznesowych nowe urządzenie mobilne łączące funkcje telefonu i PDA.. (info)

Cztery komputery - jedna klawiatura [24.10.2005] Nowy przełącznik KVM D-Linka umożliwia podłączenie czterech komputerów do jednego zestawu klawiatury, monitora i myszy poprzez port USB... (info)

Chopin Vodka - Zmysłowy Ziemniak w roli głównej [24.10.2005] Agencja R.A. Productions przygotowała i zrealizuje kampanię informacyjną w związku z przygotowanymi działaniami wizerunkowymi Chopin Vodka zrealizowanymi przez jedną z najbardziej uznawanych na świecie agencji reklamowych Wieden&Kennedy (twórca potęgi marki Nike)... (info)

eKONTO - przyjaciel studentów [24.10.2005] eKONTO - rachunek osobisty w mBanku – został uznany za najlepszą ofertę dla studentów w rankingu kont osobistych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...