informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 28


BRE Bank wspiera najlepszych żeglarzy

BRE Bank wspiera najlepszych żeglarzy [24.09.2008] Już w najbliższy weekend 27 i 28 września na jeziorze Mały Jeziorak w Iławie odbędą się regaty BRE Bank Grand Prix Polski w Match Racingu 2008. Zawody są zwieńczeniem trwającego od kwietnia cyklu Polish Match Tour –.. (info)

Szkolenie Tivoli Monitoring Express 6.1 [24.09.2008] Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor produktów IBM z wartością dodaną, dn. 2 października (czwartek) zorganizuje szkolenie z zakresu Tivoli Monitoring Express 6.1... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 24.09.2008 [24.09.2008] Kosmetyczne wzrosty na GPW. W środę na warszawskim parkiecie od początku dnia utrzymywały się niewielkie wzrosty. Indeksom pomogła informacja, że amerykański inwestor Warren Buffett zainwestuje 5 mld dolarów w akcje banku Goldman Sachs... (info)


Maciej Mączyński Nowym Dyrektorem Sprzedaży w APC w Polsce

Maciej Mączyński Nowym Dyrektorem Sprzedaży w APC w Polsce [24.09.2008] Firma APC by Schneider Electric, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań zasilania i chłodzenia dla systemów o znaczeniu krytycznym, poinformowała, że nowym Dyrektorem Sprzedaży w polskim oddziale został Maciej Mączyński... (info)

Przedsiębiorstwa produkcyjne inwestują w swoich pracowników [24.09.2008] Na polskim rynku rośnie zainteresowanie szkoleniami z zakresu zarządzania produkcją. Przedsiębiorstwa dostrzegają ich potencjał jako istotny element konkurencyjności... (info)


Jesienne barwy w Centrum Maximus

Jesienne barwy w Centrum Maximus [24.09.2008] Jesień wkrótce! Jak co roku wraz z nadejściem nowego sezonu projektanci mody starają się zaskoczyć nas niezwykłymi kolekcjami. Szczególnie duży wybór najnowszych jesiennych kolekcji dostępny jest w hali D, w Centrum Maximus... (info)

Sieciaki i Panfu razem dla bezpieczeństwa [24.09.2008] Fundacja Dzieci Niczyje oraz wirtualny świat Panfu nawiązały stałą współpracę, której celem jest zwiększenie świadomości wśród dzieci o grożących im niebezpieczeństwach w Sieci... (info)


We włoskim stylu…

We włoskim stylu… [24.09.2008] Versace, Armani, Gianne Franco Ferre… To nazwiska od dawna znane we włoskim świecie mody. Wysmakowany styl, południowa elegancja, tkaniny najlepszej jakości, do tego skrojone mistrzowskim cięciem... (info)

Justyna Szafraniec przechodzi do Finamo [24.09.2008] Justyna Szafraniec, dotychczas Dyrektor ds. Marketingu i PR w Superfund TFI, przechodzi do Finamo, najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy doradztwa finansowego. W nowym miejscu pracy objęła funkcję Dyrektora Departamentu Komunikacji i Analiz... (info)


Energia lata ukryta w sorbecie

Energia lata ukryta w sorbecie [24.09.2008] Lato – czas wyjazdów, błogiego lenistwa i … soczystych owoców. Pachnące, dojrzałe i kolorowe smakują wyjątkowo o tej porze roku. Jak zachować ich aromat i energię na chłodne, jesienne dni?.. (info)


Poznaję świat razem z Myszką – oprawy oświetleniowe LED Baby Line firmy SKOFF

Poznaję świat razem z Myszką – oprawy oświetleniowe LED Baby Line firmy SKOFF [24.09.2008] Idzie ojciec, służba cała, Patrzą… a tu myszka mała, Polna myszka siedzi sobie I ząbkami serek skrobie!...” „Stefek Burczymucha” Jana Brzechwy to jeden z wielu wierszy, które przywołujemy z naszego dzieciństwa, kiedy to słuchaliśmy ich z ust mam i babć... (info)


Budowa domu: pokonać wody gruntowe

Budowa domu: pokonać wody gruntowe [24.09.2008] Wysoki poziom wód gruntowych potrafi znacznie utrudnić budowę domu. Co zrobić, by nie rezygnować z własnych 4 ścian, a powstający budynek ochronić skutecznie przed wilgocią?.. (info)

Sam na sam z uzależnieniem [24.09.2008] Wywiad z Katarzyną Simon - lektorem języka hiszpańskiego w szkole językowej online edoo.pl. edoo.pl jest pierwszą w Polsce profesjonalną szkołą online, wykorzystującą nowoczesne rozwiązania e-learningowe w zakresie nauki języków obcych... (info)

Komentarz Expandera: Potwierdzają się obawy, że najgorsze nie minęło [24.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Wygląda na to, że zbyt pochopnie poddaliśmy się na początku tego tygodnia fali optymizmu, związanego z planem ratunkowym dla amerykańskiego sektora finansowego... (info)


KLINKIER – materiał XXI wieku

KLINKIER – materiał XXI wieku [24.09.2008] Cegła to wciąż najpowszechniejszy materiał budowlany. Jest wytrzymała, odporna na korozję biologiczną, ognio- i mrozoodporna. Dlatego klinkier stoi w pierwszym rzędzie produktów spełniających wymagania energooszczędności.. (info)


Dekarze z wyobraźnią

Dekarze z wyobraźnią [24.09.2008] Przysłowiowy dach nad głową jest synonimem domu jako całości. Jego wytrzymałość podczas uderzenia gwałtownego wiatru decyduje o „być albo nie być” całego budynku. Zerwany dach to katastrofa budowlana i zniszczony dorobek całego życia.. (info)


Końskie życie - akcja charytatywna

Końskie życie - akcja charytatywna [24.09.2008] Zopowy, a może Zopowa – tak naprawdę nikt nie jest pewien, jak nazywa się ta mała wioska pod czeską granicą. Nawet lokalni urzędnicy. Jedyną dostępną dla mieszkańców atrakcją jest gminne boisko do piłki nożnej... (info)


Dach nad głową dla potrzebujących

Dach nad głową dla potrzebujących [24.09.2008] Kilka tygodni temu huraganowe wiatry dały o sobie znać w kilku rejonach Polski. Wśród najbardziej poszkodowanych znaleźli się mieszkańcy gminy Strzelce Opolskie... (info)


Gabinet w dobrym tonie

Gabinet w dobrym tonie [24.09.2008] Zastosowanie sufitu podwieszanego jest okazją do polepszenia wielu parametrów (np. higienicznych, akustycznych, użytkowych i estetycznych) takich miejsc jak apteki, gabinety dentystyczne, małe gabinety lekarskie.. (info)

DM BOŚ współorganizatorem szkoleń dla inwestorów [24.09.2008] Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska, wraz z działającą przy GPW Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego, organizuje kolejny cykl bezpłatnych szkoleń dla inwestorów... (info)


Szkolne dźwięki pod kontrolą

Szkolne dźwięki pod kontrolą [24.09.2008] Wakacje w szkołach i uczelniach to okres napraw, remontów i przygotowań do nowego roku pracy. Dobrze, jeśli oprócz strony estetycznej zadbano również o optymalną akustykę szkolnych pomieszczeń.. (info)


Olimpijskie medale dla Armstronga

Olimpijskie medale dla Armstronga [24.09.2008] Zmagania olimpijczyków mamy już za sobą. Opadły emocje. W Pekinie pozostały jednak imponujące obiekty sportowe. W części z nich znalazły się wykładziny i sufity Armstrong, które swoje zadanie spełniły na medal.. (info)


Dobry klimat akustyczny

Dobry klimat akustyczny [24.09.2008] Pomieszczenia biurowe w nowych budynkach spełniają niezbędne wymogi w zakresie akustyki. Jednak w chwili rozpoczęcia ich codziennego użytkowania, równowaga akustyczna zostaje najczęściej zaburzona. Mimo to, osiągnięcie komfortu akustycznego jest możliwe.. (info)


Benjamin Moore & Co. świętuje 125 urodziny !

Benjamin Moore & Co. świętuje 125 urodziny ! [24.09.2008] Słynny amerykański producent farb liczy sobie 125 lat. Mimo upływu czasu, założonej w 1883 roku firmie przyświecają niezmiennie, te same zasady: innowacyjność, najwyższa jakość produktów i dbałość o klienta... (info)


Grunt to dobra podeszwa

Grunt to dobra podeszwa [24.09.2008] Obuwie trekkingowe sprawdza się każdą praktycznie porą roku. Zdarza się, że ulubione buty nosimy podczas letnich wycieczek za miasto, a 6 miesięcy później przydają się w trakcie wyjazdu na narty... (info)


Świet(l)ne pomysły LARS na targach ENERGETAB 2008

Świet(l)ne pomysły LARS na targach ENERGETAB 2008 [24.09.2008] 18 września zakończyły się 21 Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB 2008. Na terenie ZIAD w Bielsku Białej, na łącznej powierzchni 26tys. m2, swoje produkty zaprezentowało ponad 700 wystawców z 18 krajów. Wśród nich nie zabrakło również firmy LARS.. (info)

Najbardziej kreatywni w ASM Group [24.09.2008] W grupie ASM, agencja Grey Matters jest odpowiedzialna za kreację, strategię i produkcję każdego projektu, który trafia pod skrzydła jednej z firm.Silną stroną zespołu jest doświadczenie oraz wielopoziomowe myślenie... (info)


Kolejna nowa osoba w Biurze Reklamy w Call2Action.

Kolejna nowa osoba w Biurze Reklamy w Call2Action. [24.09.2008] Ewa Budzichowska zastała specjalistką ds. reklamy w Call2Action. To już kolejna nowo zatrudniona osoba do działu reklamy tej prężnie rozwijającej się firmy. Call2Action specjalizuje się w projektowaniu komunikacji z wykorzystaniem POS TV... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...