informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 25


Jak zwiększyć zasięg telefonu komórkowego w budynku?

Jak zwiększyć zasięg telefonu komórkowego w budynku? [24.09.2007] Masz problem ze słabym sygnałem w swoim domu? Całkowity brak zasięgu w: biurze, hotelu powoduje, że zdenerwowany szukasz miejsca gdzie mógłbyś swobodnie porozmawiać? Prowadzisz rozmowę na zewnątrz budynku, a po wejściu do środka połączenie zostaje zerwane?.. (info)


Nowa konsola Linksys juz w ofercie Teleakademii

Nowa konsola Linksys juz w ofercie Teleakademii [24.09.2007] W ofercie Teleakademii są już najnowsze konsole sekretarskie Linksys SPA932, które doskonale współpracują z IP PBX opartymi na linuxowym serwerze Asterisk lub kompaktowej centralce Linksys SPA9000... (info)


Torebki do pieczenia firmy PACLAN – przyjemność smażenia bez zbędnego tłuszczu

Torebki do pieczenia firmy PACLAN – przyjemność smażenia bez zbędnego tłuszczu [24.09.2007] Jesienne i zimowe dni to czas spotkań z rodziną przy stole, często zastawionym chrupiącymi kurczakami, aromatycznymi potrawami mięsnymi. Są one najczęściej smażone i pieczone z dodatkiem dużej ilości tłuszczu... (info)

Gold Finance poszerza ofertę produktów inwestycyjnych [24.09.2007] Gold Finance dzięki współpracy z AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA od 1 października rozszerzy swoją ofertę o nowe fundusze inwestycyjne: Noble Funds FIO, Superfund TFI SA, ING TFI SA, Skarbiec TFI SA oraz Legg Mason TFI SA... (info)

Dynamiczny rozwój Gold Finance [24.09.2007] Firma, działająca wcześniej w sektorze VIP, po pozyskaniu inwestora przedstawia dynamiczny plan rozwoju na najbliższe trzy lata. W tym okresie firma chce otworzyć ponad 30 placówek na terenie całej Polski oraz wielokrotnie zwiększyć liczbę doradców... (info)

AVM na Broadband World Forum 2007 w Berlinie [24.09.2007] Firma AVM zaprasza w dniach od 8 do 11 października br. na kongres Broadband World Forum 2007, na którym będzie można zobaczyć najnowsze produkty oraz wziąć udział w zorganizowanych przez firmę wykładach... (info)

Zdalne monitorowanie sieci z firmą Aten International. [24.09.2007] Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firma ATEN International ułatwia pracę w wielu sektorach rynku m.in: na lotniskach, w instytucjach finansowych, korporacjach, urzędach, fabrykach, szpitalach, elektrowniach, supermarketach oraz centrach danych... (info)


Nowe Hybrydowe przełączniki KVM firmy Aten International

Nowe Hybrydowe przełączniki KVM firmy Aten International [24.09.2007] Nowa seria Petite umożliwia zdalny wybór portów a jakość dźwięku i obrazu gwarantowana przez przełączniki zaspokoi wymagania nawet najbardziej zaawansowanych graczy komputerowych oraz miłośników dźwięku wysokiej jakości.. (info)


Mali pracusie - Internetowy konkurs dla rodziców producenta proszku JELP

Mali pracusie - Internetowy konkurs dla rodziców producenta proszku JELP [24.09.2007] Nasze małe pociechy lubią nas naśladować i zaskakiwać. Ile razy zdarzyło Ci się, że gdy na chwilę zostawiłaś w kuchni szczotkę, czy ściereczkę Twój maluch z chęcią ją przechwycił, by pomóc Ci w codziennych porządkach?.. (info)


Zdrowa przekąska!

Zdrowa przekąska! [24.09.2007] Kiedy w jesienny wieczór leżymy przed telewizorem, opatuleni ciepłym kocykiem, bardzo często nachodzi nas ochota na podjadanie czegoś dobrego. Przychodzą nam do głowy paluszki bądź chipsy ale..... (info)


Szyfr w dotyku

Szyfr w dotyku [24.09.2007] Natura wyposażyła ciało człowieka w niepowtarzalne kody. Linie papilarne, tęczówka i siatkówka oka, geometria dłoni czy ton głosu – to indywidualne cechy, które z powodzeniem wykorzystuje technologia biometryczna.. (info)


Spaghetti Siła Serca idealny do włoskich kuchni!

Spaghetti Siła Serca idealny do włoskich kuchni! [24.09.2007] Kuchnia włoska jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Znamy ją, lubimy i zajadamy się nie zawsze wiedząc, jak poprawnie wymówić nazwę spożywanej potrawy... (info)

Pentacomp powołuje Centrum Rozwiązań Biznesowych [24.09.2007] Centrum Rozwiązań Biznesowych jest wyspecjalizowaną jednostką organizacyjną Pentacompu, która oferuje usługi doradcze w zakresie optymalizacji zarządzania... (info)

Aladdin na konferencji ISSE 2007 eTokeny w systemie ochrony biznesu [24.09.2007] W dniach 25-27 września w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona bezpieczeństwu informatycznemu, Information Security Solutions Europe 2007 (ISSE 2007, www.isse.eu.com)... (info)


Osiemdziesiąty salon Ruck Zuck zawitał do Szczytna

Osiemdziesiąty salon Ruck Zuck zawitał do Szczytna [24.09.2007] W połowie sierpnia 2007 został otwarty osiemdziesiąty już sklep największej w Polsce sieci podłóg laminowanych – Ruck Zuck. To pierwszy salon Ruck Zuck w Szczytnie i trzecia tego typu placówka na Warmii i Mazurach... (info)


Globus dla Aliansu

Globus dla Aliansu [24.09.2007] Konsorcjum Polska Siec Biur Podróży Alians otrzymała podczas targów turystycznych TT Warsaw prestiżową nagrodę Polskiej Izby Turystyki „GLOBUS 2007” za konsolidację biznesu turystycznego... (info)


Czas na party!

Czas na party! [24.09.2007] Portal ByćKobietą.pl oraz firma Ole! zapraszają do udziału w konkursie „Czas na party!” Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj pyszny zestaw produktów marki Ole! w sam raz na sobotnie spotkanie z przyjaciółmi lub babski wieczór :).. (info)


Maliny na palcach, pudelek w objęciach – nowa kampania reklamowa PANORAMY FIRM!

Maliny na palcach, pudelek w objęciach – nowa kampania reklamowa PANORAMY FIRM! [24.09.2007] Rozpoczęła się niestandardowa kampania reklamowa Panoramy Firm. Seria zaskakujących zdjęć oraz hasło „Znajdziesz łatwo” mają wzmocnić świadomość marki oraz zachęcić do korzystania z katalogu... (info)

Bantex zarządza personelem [24.09.2007] Firma Bantex Poland zakończyła wdrożenie systemu Kadry – Płace, należącego do pakietu TETA Biznes Partner. Bantex Poland należy do grupy Hamelin, jednego z wiodących producentów na europejskim rynku artykułów biurowo – szkolnych... (info)

Nowe projekty GonnaBe dla Polpharmy [24.09.2007] GonnaBe wygrała przetarg na obsługę reklamową leku Bicalutamide firmy Polpharma.Bicalutamide to lek na receptę z grupy leków urologicznych, przeznaczony dla mężczyzn chorych na raka prostaty. Lek przedłuża im życie... (info)


DexaPini – nowy syrop przeciwkaszlowy również na noc

DexaPini – nowy syrop przeciwkaszlowy również na noc [24.09.2007] DexaPini jest syropem przeciwkaszlowym polecanym w leczeniu ostrych stanów zapalnych z intensywnym suchym kaszlem, zapalenia oskrzeli, gardła i krtani, kaszlu opłucnowego oraz grypy i stanów grypopodobnych... (info)

Akustyczne Facilities Management [24.09.2007] Facility Management to szeroko rozumiane zoptymalizowane kosztowo zarządzanie nieruchomościami, jak i organizacja całej infrastruktury związanej z nieruchomościami. W akustyce w architekturze również występują elementy FM... (info)


Rustykalne Claro z Krono Original

Rustykalne Claro z Krono Original [24.09.2007] Wyjątkowo bogata i atrakcyjna kolekcja paneli podłogowych Krono Original stale wzbogaca się o nowe, interesujące propozycje. U progu jesieni, w tradycyjnym sezonie remontowym debiutuje nowa kolekcja o nazwie Claro... (info)


Bath & Massage Oil „Rose Tree” – chwila relaksu w Różanym ogrodzie

Bath & Massage Oil „Rose Tree” – chwila relaksu w Różanym ogrodzie [24.09.2007] Długa kąpiel przy blasku świec w otoczeniu aromatu różanego ogrodu, a po niej odprężający i regenerujący zmęczone ciało masaż, to często nasze marzenie po męczącym dniu pracy... (info)


Ekstremalnie wydajny Bezprzewodowy Router N Gigabit marki TRENDnet

Ekstremalnie wydajny Bezprzewodowy Router N Gigabit marki TRENDnet [24.09.2007] Od połowy września partnerzy i odsprzedawcy TRENDnet zaczęli zamawiać nowe rozwiązanie – Bezprzewodowy Router N Gigabit (TEW-633GR). Produkt został zaprojektowany w celu spełnienia najbardziej wygórowanych wymagań klientów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...