informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Windows Media Center wprowadza rewolucję w postrzeganiu komputera! [24.09.2005] Microsoft wprowadza na lokalny rynek polską wersję swojego nowego, multimedialnego systemu – Windows XP Media Center Edition 2005... (info)

Sieć Era - 9 lat telefonii komórkowej w Polsce [24.09.2005] Era obchodzi 9 urodziny. Dzięki inauguracji swoich usług, dokładnie 16 września 1996 r., jako pierwsza sieć komórkowa w kraju umożliwiła połączenia telefoniczne w nowym, cyfrowym systemie GSM... (info)

System elektronicznego dostępu i uruchamiania samochodu - KESSY [24.09.2005] Klienci decydujący się na zakup nowego VW Passata mogą wyposażyć swój samochód w zastosowany już w VW Phaetonie i Touaregu system KESSY (Keyless-Entry-Start-and-Exit-System)... (info)

VW Jetta w Polsce [24.09.2005] Wraz z premierą VW Passata Varianta zadebiutuje w Polsce również VW Jetta... (info)

mBank w Twoim mieście [24.09.2005] Strona mBanku została wzbogacona o nową wyszukiwarkę umożliwiającą Klientom zlokalizowanie czynnych wpłatomatów i bankomatów znajdujących się w danym mieście... (info)

Milion EURO na 15 lat [24.09.2005] Kredyt inwestycyjny w walucie przeznaczony na finansowanie nakładów związanych z prowadzeniem firmy lub powiększenie istniejącego majątku trwałego - to najnowsza propozycja MultiBanku – detalicznej części BRE Banku SA... (info)

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. sponsorem VIII Forum Giełdowego [24.09.2005] Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. wspólnie z BRE Corporate Finance SA objął tytuł sponsora VIII Forum Giełdowego... (info)

Mobilny dostęp szerokopasmowy kolejnym krokiem w rozwoju telefonii komórkowej [24.09.2005] Ericsson Sp. z o.o. zaprosił Dyrektora Działu Wireless Intelligence w Ovum, Martina Garnera, do przeprowadzenia prezentacji poświęconej przyszłości rynku szerokopasmowego. Przytoczone przez niego dane zostały oparte o analizy firmy Ovum... (info)

Biznesmeni nie kablowali [24.09.2005] Już ponad tydzień temu zakończyło się XV Forum Ekonomiczne w Krynicy. Jak co roku w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele biznesu, politycy i dziennikarze z wielu państw Europy Środkowej i Wschodniej, debatujący o korzyściach płynących z regionalnej współpracy... (info)

Tańsze ubezpieczenie komunikacyjne przez Internet [24.09.2005] Do końca roku Klienci mBanku mogą skorzystać z dodatkowych zniżek na ubezpieczenie komunikacyjne. Jednocześnie podwyższona została maksymalna kwota ubezpieczenia AC... (info)

Volvo Cars zwiększa zainteresowanie alternatywnymi paliwami i napędami [24.09.2005] Przybierająca na intensywności debata dotycząca zmian klimatycznych gwałtownie rosnących na rynkach światowych cen ropy naftowej wymusza zwiększenie zainteresowania przemysłu motoryzacyjnego alternatywnymi paliwami i napędami... (info)

www. Szansa na Sukces. eu [24.09.2005] W Polsce dobiega końca etap prerejestracji domen internetowych Unii Europejskiej - .EU. Według przedstawicieli firm internetowych zainteresowanie ze strony rodzimych przedsiębiorstw i instytucji jest duże... (info)

Sierpniowy raport wirusowy Trend Micro [24.09.2005] W ciągu miesiąca liczba wykrytych szkodliwych programów podwoiła się - alarmuje raport o aktywności wirusów w sierpniu przygotowany przez firmę Trend Micro... (info)

Saponaria - produkty naturalne [24.09.2005] Produkty naturalne Saponaria posiadają obok pięknego aromatu także inne dobroczynne właściwości np. zmiękczają skórę, działają ochronnie, wpływają pozytywnie na psychikę... (info)

Ciekawe formy krzeseł konferencyjnych - Kala, Komo, Dream - nowości w ofercie PROFIm [24.09.2005] Co nowego można zaproponować w grupie krzeseł konferencyjnych? Na pierwszy rzut oka - niewiele jest tu do wymyślenia... (info)

Montaż krzeseł w nowej hali [24.09.2005] Kolejną inwestycję kończy firma Profim, producent foteli i krzeseł biurowych z Turku. Na przełomie września i października w części nowej hali produkcyjnej ruszy montaż krzeseł. Linia zajmie ponad połowę obiektu o powierzchni jedenastu tysięcy metrów kwadratowych... (info)

Konferencja Matrix.pl - rozwiązania IT dla sektora finansowego [24.09.2005] Matrix.pl, wiodący dostawca rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji z sektora korporacyjnego, we współpracy z K&K Group organizuje konferencję poświęconą roli rozwiązań informatycznych w budowaniu przewagi konkurencyjnej w polskim sektorze bankowym i ubezpieczeniowym... (info)

Odjechać Mercem... [24.09.2005] Mercedes to samochód, który chciałby posiadać co dziesiąty Polak, jeśli tylko nie musiałby brać pod uwagę jego ceny... (info)

Grzejnik na swoim miejscu - wybór miejsca dla grzejnika [24.09.2005] Co decyduje o tym, że grzejniki instaluje się zwykle w podobnych miejscach - czyli na ścianie zewnętrznej i pod oknem? Dlaczego nie powinniśmy zastawiać urządzenia biurkiem?.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...