informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


BenQ Joybook R56 – notebook z 8 ms LCD i złączem Hdmi

BenQ Joybook R56 – notebook z 8 ms LCD i złączem Hdmi [24.08.2007] Najnowsze technologie: Santa Rosa, 8 ms panoramiczny ekran LCD (16:10), grafika nVidia® GeForce® 8400MG, szybki port komunikacyjny e-SATA, 1,3 Mpix kamera internetowa oraz głośniki z subwooferem.. (info)


Nowa jakość Sanyo

Nowa jakość Sanyo [24.08.2007] Projektor Full HD do kina domowego – nowy PLV-Z2000 Warszawa, 24 sierpnia 2007 r. - Firma Sanyo Electric Co.Ltd. zapowiada wprowadzenie na rynek projektora w wysokiej rozdzielczości Full HD (1920x1080).. (info)

Edukacja zdynamizowana [24.08.2007] Żyjemy w specyficznych czasach, które jeden z ważniejszych żyjących filozofów – Zygmunt Bauman - określił mianem „płynnej nowoczesności”. Charakteryzuje je przede wszystkim duża zmienność, płynna sytuacja polityczna i społeczna... (info)

Nos w sos .... [24.08.2007] Wiedza staje się istotnym narzędziem, dzięki któremu może starać się o pracę na otwartych dla nas europejskich rynkach. Czy jednak system edukacji oraz nasze przyzwyczajenia ułatwią nam zdobywanie wiedzy?.. (info)


Kolorowe dni

Kolorowe dni [24.08.2007] Jak zapewnić dzieciom zdrowie, a jednocześnie sprawić, by ich ubranka zachowały intensywne kolory? Jesienią otacza nas szeroka gama kolorów. W tym czasie każda mama uwielbia codzienne spacery ze swoją pociechą..... (info)


Stojące szafy serwerowe 19” GFlex EB

Stojące szafy serwerowe 19” GFlex EB [24.08.2007] Warszawa, 24 sierpnia 2007: AJM Electronics, wyłączny dystrybutor produktów marki GFlex (m.in.: szafy instalacyjne, akcesoria komputerowe) na rynku polskim, wprowadził do oferty nową linię 19” stojących szaf serwerowych, oznaczoną symbolem EB... (info)

Emperia Holding wdroży rozwiązanie Oracle Business Intelligence Suite [24.08.2007] Oracle Polska informuje, że firma Emperia Holding S.A. – jedna z największych polskich grup handlowych – rozpoczęła wdrożenie systemu analitycznego Oracle Business Intelligence... (info)


Business Superbrands dla Barlinka

Business Superbrands dla Barlinka [24.08.2007] Marka Barlinek została wyróżniona tytułem Business Superbrands jako jedna z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek business to business na polskim rynku... (info)


Już 3,5 mln drzewek w Lesie Klientów!

Już 3,5 mln drzewek w Lesie Klientów! [24.08.2007] To już nie las, ale mała puszcza. W Lesie Klientów sadzonym przez Barlinek S.A. rośnie już ponad 3,5 mln drzewek. Co roku dzięki zadowolonym klientom kupującym deskę barlinecką, przybywa w polskich lasach kilkaset tysięcy sadzonek... (info)


BILLA i Grupa Fresh otwierają markety

BILLA i Grupa Fresh otwierają markety [24.08.2007] 21 lipca, Agencja Reklamowa Fresh, w bliskiej współpracy z Działem Marketingu sieci BILLA, zrealizowała projekt otwarcia marketu w Chorzowie. Jest to drugi punkt tej sieci w mieście, pierwszy został uruchomiony w marcu tego roku... (info)


Organique - wyrosła nam nowa strona internetowa

Organique - wyrosła nam nowa strona internetowa [24.08.2007] Zabiegani, przytłoczeni codziennością, coraz bardziej tęsknimy za kontaktem z naturą – od ponad 7 lat trwać bliżej niej pomaga nam firma Organique, budując tajemniczy i aromatyczny świat swoich kosmetyków... (info)


Z myślą o Twoim dziecku

Z myślą o Twoim dziecku [24.08.2007] „Dom to nie miejsce w którym mieszkasz, ale miejsce, gdzie ciebie rozumieją”. To powiedzenie Janusza Morgensterna doskonale oddaje istotę sprzętów przez firmy FagorMastrecook... (info)


PasteLove Kanapki

PasteLove Kanapki [24.08.2007] Firma Lisner wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, wprowadziła na rynek nowe Pastelle, inspirowane kuchnią śródziemnomorską. Nadają się one do przygotowywania szybkich i lekkich posiłków... (info)


Amann docenia nici...

Amann docenia nici... [24.08.2007] Notuje się duże zapotrzebowanie na tkaniny ubraniowe, zapewniające z uwagi na właściwości elastyczne swobodę ruchu, niezmienność kształtu i poczucie pełnej swobody. Szwy i nici muszą charakteryzować się tymi samymi właściwościami co materiał, który łączą... (info)

Targi Obuwia [24.08.2007] „Dni Zakupów” odbywające się 27-29 sierpnia br. w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City będą 64 imprezą organizowaną przez „GARANT OBUWIE + MODA”. Oferta prezentowana podczas tej imprezy to kolekcje obuwia przygotowane na sezon jesień-zima 2007/2008... (info)


Swisspor Polska sponsorem dożynek w Janowie Podlaskim

Swisspor Polska sponsorem dożynek w Janowie Podlaskim [24.08.2007] Firma Swisspor Polska – producent styropianu z Janowa Podlaskiego była sponsorem 9 dożynek powiatu Biała Podlaska, które odbyły się 26.08.07. W dożynkach wzięło udział 17 gmin wiejskich i dwie miejskie... (info)


Przełączniki kvm z osd w ofercie TRENDnet

Przełączniki kvm z osd w ofercie TRENDnet [24.08.2007] Na początku sierpnia br. firma TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych, przedstawiła nowe rozwiązania KVM – przełączniki z OSD (On Screen Display) do montażu w szafach Rack... (info)


Czasownik na stałe

Czasownik na stałe [24.08.2007] Coraz częściej praca tymczasowa okazuje się furtką do zdobycia stałego zatrudnienia. Jeszcze kilka miesięcy temu zaledwie około 5% pracowników tymczasowych otrzymywało oferty pracy od firm do których byli oddelegowywani... (info)

Obowiązkowa akredytacja Wojewódzkich Inspektorów Ochrony Środowiska [24.08.2007] Od 21 lipca 2007 Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska musi posiadać akredytację Polskiego Centrum Akredytacji na kontrolę zanieczyszczenia hałasem... (info)

Funkwerk Enterprise Communications rozszerza linię produktów klasy UTM [24.08.2007] Kompleksowa ochrona na styku z internetem teraz również dla małych i dużych sieci. Firma Funkwerk Enterprise Communications rozszerza portfolio zintegrowanych rozwiązań ochronnych (UTM) o dwa nowe produkty: funkwerk UTM1100 i funkwerk UTM2500... (info)


GoBook do zadań specjalnych

GoBook do zadań specjalnych [24.08.2007] Firma Passus wprowadziła na polski rynek kolejnego superwytrzymałego notebooka do zadań specjalnych. GoBook VR-2 spełnia wojskowe standardy odporności i jest doskonałym rozwiązaniem dla służb mundurowych czy pracowników mobilnych... (info)

Panasonic przedstawia: „Living in High Definition” [24.08.2007] Podczas tegorocznych targów IFA 2007 w Berlinie Panasonic zaprezentuje przełomowe rozwiązania w elektronice użytkowej – najnowsze technologie wysokiej rozdzielczości oraz innowacyjne cyfrowe urządzenia audio-video... (info)


Słodki smak mandarynek – nowość od Horteksu

Słodki smak mandarynek – nowość od Horteksu [24.08.2007] Wspomnienie z wakacji ukryte w smaku soczystej mandarynki jest teraz w zasięgu Twojej ręki. Sięgnij po jedyny na rynku nektar mandarynkowy z soczystymi cząsteczkami firmy Hortex. Nowy produkt świetnie sprawdzi się także jako uzupełnienie koktajli lub deserów... (info)

Kaspersky Lab wygrywa LinuxWorld Fight Club [24.08.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o zwycięstwie programu Kaspersky Anti-Virus 5.5 for Linux File Server w teście LinuxWorld Fight Club... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...