informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 25


Reklama, z którą można pogadać

Reklama, z którą można pogadać [24.07.2007] Inteligentna, ładna, pomocna i miło się z nią rozmawia. Takie są nowoczesne reklamy. Dzięki technologii InteliWISE, można dziś dysponować interaktywnym standem, który zastąpi hostessę na targach, recepcjonistkę w firmie, sprzedawcę, przewodnika….. (info)

Orbis Travel rozpoczyna współpracę z Amadeus Polska [24.07.2007] Orbis Travel wdroży rozwiązania Amadeus do dystrybucji produktów i usług turystycznych Warszawa, 18 lipca 2007: Amadeus, światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych w branży turystycznej podpisał pięcioletnią umowę z Orbis Travel..... (info)

Bezpłatna sieć W-Fi w Chorwacji [24.07.2007] Proxim Wireless Corporation, we współpracy z chorwackim integratorem systemów Datentechnik, d.o.o., zbudował bezprzewodową sieć dostępową, która objęła zasięgiem chorwacki kurort nad Adriatykiem Rijeka... (info)

Extreme Networks: nowe narzędzia bezpieczeństwa sieci [24.07.2007] Extreme Networks wprowadza nowe narzędzia wzmacniające bezpieczeństwo sieci. Producent zaprezentował kolejną wersję platformy NAC - Sentriant Access Guard (AG) i oprogramowanie do zarządzania bezpieczeństwem - Extreme Networks Policy Manager (EPM)... (info)

Codec Systems wsparł controlling w ING Banku Śląskim [24.07.2007] Codec Systems wdrożył w ING Banku Śląskim rozwiązanie informatyczne MPC, które odpowiada za organizację procesów budżetowania w centrali banku. Uruchomiony model biznesowy zawiera w sobie biznesową logikę centralnego budżetowania banku... (info)


Srebny „Laur Konsumenta 2007” dla baterii VARTA!!!

Srebny „Laur Konsumenta 2007” dla baterii VARTA!!! [24.07.2007] Marka Varta otrzymała prestiżowe wyróżnienie – Srebny „Laur Konsumenta 2007” w kategorii Baterie, w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez Przegląd Gospodarczy... (info)

Polacy idą na urlop [24.07.2007] W tym roku Polacy odpoczywają zgodnie z zaleceniem specjalistów – dwa tygodnie – wynika z sondażu przeprowadzonego przez serwis Praca Wirtualnej Polski (praca.wp.pl)... (info)


Siódma generacja produktów Kaspersky Anti-Virus oraz Kaspersky Internet Security

Siódma generacja produktów Kaspersky Anti-Virus oraz Kaspersky Internet Security [24.07.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, przedstawia produkty Kaspersky Anti-Virus 7.0 oraz Kaspersky Internet Security 7.0 – rozwiązania zapewniające ochronę przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi... (info)

PBG SA wdraża zestaw aplikacji biznesowych Oracle [24.07.2007] Oracle Polska informuje, że w firmie PBG SA rozpoczęło się wdrożenie systemu Oracle E-Business Suite (EBS), jako głównego systemu ERP do obsługi Spółki. Wdrożenie prowadzą konsultanci Oracle Polska przy wsparciu specjalistów firmy PBG... (info)

Firma Softray zmieniła siedzibę Biura Handlowego [24.07.2007] 20 lipca odbyło się uroczyste otwarcie Biura Handlowego firmy w nowym lokalu w Warszawie. Nowe biuro położone jest w zacisznej części Pragi Południe przy zbiegu ulic Serockiej i Szaserów... (info)

Piotr Gruszka i Agata Mróz zaufali Betsson.com! [24.07.2007] Największe gwiazdy światowej siatkówki zaufały Betsson.com i od 10 lipca 2007 są ambasadorami tej marki! Piotr Gruszka oraz Agata Mróz zgodzili się oficjalnie reprezentować Betsson.com... (info)

W Inkubatorze Technologii rozpoczęło się wykluwanie! [24.07.2007] Inkubator Technologii, przedsięwzięcie TechnoPortu, oficjalnie rozpoczął realizację zadań, do których go stworzono. W lipcu podpisane zostały umowy z pierwszymi firmami, które od tej pory będą mogły rozwijać się w oparciu o pomoc pozyskaną w Inkubatorze... (info)


Edyta Ropek zdobyła brąz w Pucharze Świata!

Edyta Ropek zdobyła brąz w Pucharze Świata! [24.07.2007] Edyta Ropek (MKS Tarnovia, BERGSON Team, Five Ten) zdobyła brązowy medal w czwartej eliminacji Pucharu Świata 2007, rozegranej we Włoskim Val di Daone... (info)


Klon. I wszystko jasne!

Klon. I wszystko jasne! [24.07.2007] Prostota i funkcjonalność to często to co we wnętrzach cenimy najbardziej. Deska barlinecka klon o pastelowej, neutralnej barwie, doskonale uzupełnia i eksponuje nowoczesne wyposażenie domu... (info)

Inotel: w przyszłym roku ekstraklasa [24.07.2007] Siatkarski klub z Poznania KS Inotel - sponsorowany przez Grupę Telekomunikacyjną Inotel SA – w najbliższym sezonie 2007/2008 chce wejść do Polskiej Ligi Siatkówki (PLS)... (info)


Energetyzujące kawy mrożone

Energetyzujące kawy mrożone [24.07.2007] Letnie, ciepłe dni sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Aby zrealizować w pełni swoje wakacyjne plany potrzebujesz dodatkowej energii. Znajdziesz ją w Cafe Primie Guaranesie... (info)


Kubek na każdą okazję

Kubek na każdą okazję [24.07.2007] Przywiązujemy się często do różnych przedmiotów. Mamy swoje ulubione drobiazgi, które poprawiają nam nastrój i z którymi nie potrafimy się rozstać. Wiele z nas ma z pewnością swój ulubiony kubek, z którego pije herbatę czy kawę. Czy Ty również go posiadasz?.. (info)


Owocowy zawrót głowy

Owocowy zawrót głowy [24.07.2007] Nikogo nie trzeba przekonywać o zaletach jedzenia świeżych owoców. Stanowią one naturalne źródło witamin, a ich słodki, wyśmienity smak jest prawdziwą rozkoszą dla podniebienia. Co więcej, podane na salaterkach Villa Italia będą świetnie wyglądać na stole... (info)


Guarana - egzotyczny przybysz z Brazylii

Guarana - egzotyczny przybysz z Brazylii [24.07.2007] Każdy intensywny dzień wymaga od nas wiele wysiłku i energii. Czy zastanawiałaś się nad tym, jak utrzymać wysoki poziom aktywności i nie poddać się zmęczeniu? Odpowiedź jest prosta - spróbuj Cafe Primy Guaranesy z dodatkiem guarany, która doda Ci sił... (info)


Panasonic Lumix DMC-FX55 i DMC-FX33 - elegancja i jakość bez kompromisu

Panasonic Lumix DMC-FX55 i DMC-FX33 - elegancja i jakość bez kompromisu [24.07.2007] Modele Lumix DMC-FX55 i DMC-FX33 zostały wyposażone w nowe zaawansowane funkcje zapewniające nie tylko wysoką jakość obrazu, ale także łatwe i przyjemne fotografowanie... (info)


Panasonic Lumix DMC-FZ18 – teleobiektyw dla najbardziej wymagających

Panasonic Lumix DMC-FZ18 – teleobiektyw dla najbardziej wymagających [24.07.2007] Aparat panasonic Lumix DMC-FZ18, który wyposażony jest w 8,1-megapiskelową matrycę CCD oraz imponujący 18-krotny zoom optyczny z możliwością dodatkowego powiększenia nawet do 28,7x dzięki funkcji Extra Optical Zoom... (info)

Inter Cars z Fild.Net [24.07.2007] Fild.NET – spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych w oparciu o oprogramowanie Microsoft – rozpoczęła współpracę z Inter Cars S.A. - wiodącym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dystrybutorem części zamiennych do samochodów... (info)

Efektywna Teta [24.07.2007] TETA znalazła się w pierwszej dziesiątce spółek giełdowych o największej efektywności. Ogólnopolski Ranking Firm TOP 100 został opublikowany przez miesięcznik „Manager Magazin”... (info)

Credit House Polska we Wrocławiu [24.07.2007] CREDIT HOUSE POLSKA nowa firma specjalizująca się w doradztwie kredytowym otworzyła placówkę we Wrocławiu. CREDIT HOUSE POLSKA to ogólnopolska firma doradztwa kredytowego specjalizująca się w kredytach hipotecznych... (info)

Odpowiedzialność Członków Zarządu i Rad Nadzorczych [24.07.2007] Top Consulting sp. z o.o. zaprasza 27-28 września 2007 na seminarium pt. Odpowiedzialność Członków Zarządu i Rad Nadzorczych, które poprowadzą prawnicy z międzynarodowej firmy prawniczej White & Case... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...