informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


Rodzinne lato z Warzywkiem

Rodzinne lato z Warzywkiem [24.06.2008] Rodzinne gotowanie podczas letniego wypoczynku powinno być szybkie, a przygotowane potrawy równie pyszne jak te domowe. Ich naturalny smak podkreśli dodatek uniwersalnej przyprawy Warzywko... (info)


Bluepaper - po linku do banku

Bluepaper - po linku do banku [24.06.2008] Raport o wykorzystaniu działań SEO (search engine optimization) i SEM (search engine marketing) przez polskie banki w IV kwartale 2007 roku (Bluepaper 06/2008)... (info)


Nike FISSION – eksplozja energii! Nowy zapach Nike pobudza, inspiruje, wyróżnia.

Nike FISSION – eksplozja energii! Nowy zapach Nike pobudza, inspiruje, wyróżnia. [24.06.2008] Nike FISSION dla kobiet i mężczyzn to symbol uwolnionej energii,zapach podkreślający indywidualność, osobowość, charakter. Nike FISSION - Twoja energia określa Ciebie!.. (info)


Modne ubrania z Vogue dla dzieci taniej o 40 proc. w Polsce

Modne ubrania z Vogue dla dzieci taniej o 40 proc. w Polsce [24.06.2008] Petit Patapon i 6 kolejnych prestiżowych marek poszerzył ofertę Fashion House Outlet Centre w Piasecznie: Hexeline, Essa Classic, Funk&Soul, Teddy’s i Kael... (info)

Żel do dżemów niskosłodzonych EMIX® Lekki smak życia... [24.06.2008] Smakowite dżemy, galaretki, „mamine” konfitury i pełne owoców galaretki domowej roboty – są najpyszniejsze na świecie, chętnie sięgamy po nie w okresie srogiej, chłodnej zimy. Tradycyjnie przygotowywanie tych specjałów zajmowało naszym prababkom dużo czasu..... (info)

Oracle przejmuje firmę Skywire Software [24.06.2008] Firma Oracle poinformowała o uzgodnieniu warunków przejęcia firmy Skywire Software, jednego z największych dostawców oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej oraz aplikacji do zarządzania dokumentami... (info)

Maxell ogłasza konkurs! [24.06.2008] Maxell, producent zaawansowanych nośników do cyfrowego zapisu danych, ogłasza konkurs na najlepsze hasło reklamowe.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać pomysł na hasło reklamowe na adres konkurs.maxell@zibi.pl lub za pomocą tradycyjnej poczty... (info)


Lajkonik pod żaglami

Lajkonik pod żaglami [24.06.2008] W dniach 20-21 czerwca w Krakowie rozegrano regaty Lajkonik Match Race zaliczane do Pucharu Świata ISAF. To już 5 regaty z cyklu Polish Match Tour rozegrane w tym sezonie. Bazą regat był ośrodek UKZ HORN nad Zalewem Bagry... (info)

Zmiany w Zarządzie Lumeny [24.06.2008] W dniu 11 czerwca br. Wiceprezes Zarządu Lumeny SA Artur Smółko złożył rezygnację z pełnionej funkcji wraz z wypowiedzeniem umowy o pracę. Władze spółki zapowiadają, że zmiany w Zarządzie nie wpłyną na kierunki oraz dynamikę dalszego rozwoju Lumeny... (info)

Poproś o pomoc specjalistę z Vobis [24.06.2008] Każdy potrzebujący porady technicznej dotyczącej sprzętu komputerowego może liczyć na darmowe konsultacje telefoniczne z ekspertami Vobis. Nowa usługa pozwala na skorzystanie z fachowej wiedzy konsultantów firmy... (info)


Nowość w ofercie AJM Electronics:Przełącznik ATEN KVM on the NET CN8000

Nowość w ofercie AJM Electronics:Przełącznik ATEN KVM on the NET CN8000 [24.06.2008] AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów ATEN na rynku polskim, wprowadził do sprzedaży przełącznik KVM CN8000 on the NET, model typu over-IP, służący do zdalnego zarządzania serwerowniami... (info)


Festiwal Moving Baltic Sea – Gdańsk -11-14 lipca 2008 r.

Festiwal Moving Baltic Sea – Gdańsk -11-14 lipca 2008 r. [24.06.2008] Trójmiasto ma szczęście stać się drugim po Rostoku przystankiem na trasie żaglowca Lovis, na którego pokładzie przemieszczają się organizatorzy festiwalu Moving Baltic Sea... (info)

WSKiZ – konkurs „Wytypuj Mistrza Europy”! [24.06.2008] Ruszył nowy konkurs organizowany przez Wyższą Szkołę Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu. Zadanie jest proste – należy wytypować reprezentację, która zdobędzie tytuł Mistrza Europy 2008... (info)

Dobry wybór na Śląsku [24.06.2008] „Dobry Wybór” – tak się nazywa nowa sieć spożywczych sklepów patronackich Kolportera Service. Program pilotażowy budowy sieci prowadzony jest na Śląsku wspólnie z właścicielami sklepów... (info)

MCSK z Microsoft edukuje profesjonalnych konsultantów IT [24.06.2008] Międzynarodowe Centrum Szkoleń i Kompetencji,wchodzące w skład grupy Syntea S.A.,we współpracy z Microsoft, zamierza wspólnie z grupą publicznych szkół wyższych wprowadzić moduły tematyczne oparte o produkty Microsoft Dynamics w ramach studiów dziennych... (info)

Dzień z Avnetem w Warszawie [24.06.2008] 8 lipca 2008r. (wtorek) Avnet Sp. z o.o. zorganizuje szkolenie dla swoich Biznes Partnerów. Część praktyczna szkolenia będzie miała miejsce w siedzibie Avnet przy ul. Iłżeckiej 26, zaś część wieczorna w klubie MASKA... (info)


Debata nad katowickim Rynkiem i Muzeum Śląskim

Debata nad katowickim Rynkiem i Muzeum Śląskim [24.06.2008] Katowiczanie nie chcą przeniesienia Rynku na Pl. Miarki, a w starym budynku Muzeum Śląskiego widzieliby najchętniej galerię lub inne muzeum – wynika z sondażu BCMM badania marketingowe... (info)


Gdzie pieprz rośnie

Gdzie pieprz rośnie [24.06.2008] Oprócz pieprzu czarnego rozróżnia się jeszcze zielony i biały, jednak to czarny ma najostrzejszy, pobudzający smak. Pomimo, że Świdnicki pieprz czarny przywędrował do Polski z bardzo daleka, stał się przyprawą, bez której nie obejdzie się żadna pani domu... (info)

3M wspiera akcję „Bezpieczny autokar” [24.06.2008] 3M Poland włączyło się w ogólnopolską akcję „Bezpieczny autokar”, prowadzoną przez Inspekcję Transportu Drogowego. Działania rozpoczęły się 21.06.2008. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa podróżowania autokarami przewożącymi dzieci na letni wypoczynek... (info)


Wakacyjny konkurs Cafe News

Wakacyjny konkurs Cafe News [24.06.2008] Polska reprezentacja pożegnała się już z Euro 2008, ale zagorzali kibice nadal mają szansę na zdobycie piłkarskich gadżetów. Wystarczy, że odpowiedzą na jedno proste pytanie w konkursie „Baw się z nami… i news’ami”, organizowanym przez firmę Cafe News... (info)

Kozaczek.pl z Cafe News [24.06.2008] Jeden z największych serwisów plotkarskich dołączył do grona partnerów strategicznych Cafe News S.A. Współpraca będzie miała przede wszystkim charakter promocyjny... (info)


Nieruchomości w Hiszpanii na teneryfie

Nieruchomości w Hiszpanii na teneryfie [24.06.2008] Teneryfa - idealna wyspa o wspaniałym klimacie do inwestowania i zamieszkania, idealny klimat dla europejczyka, optymalne temperatury przez cały rok, niskie koszty utrzymania nieruchomości ..... (info)

Komentarz Expandera: Małe obroty nie przeszkadzają w zniżce (24.06.2008) [24.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Kupujący pozostają w defensywie. Nasz parkiet znów wykazał szczególną słabość. Mimo, że naporu sprzedających prawie nie było, bo obroty przez cały dzień były minimalne, rynek nie uchronił się przed sporym spadkiem... (info)

Oracle Advanced Planning zdobywa pozytywne oceny w raporcie MarketScope Gartnera [24.06.2008] Oracle informuje, że biuro Gartner Inc. pozytywnie oceniło narzędzie Oracle Advanced Planning w swoim raporcie „MarketScope for Supply Chain Planning: Process Automation, 2008”... (info)

Expander: Niższa rata nie zawsze zrekompensuje stracony czas. [24.06.2008] Kredyty gotówkowe warto zaciągać szybko, a ofertę hipotek analizować wnikliwie. Porównywanie ofert kredytów gotówkowych wielu różnych banków może być stratą czasu, zwłaszcza, gdy wartość kredytu nie jest zbyt duża, a okres spłaty nie przekracza roku... (info)


WAKACYJNA Jazda z Ubisoft po raz drugi

WAKACYJNA Jazda z Ubisoft po raz drugi [24.06.2008] Pomiędzy 27 czerwca i 30 sierpnia, Ubisoft uruchamia kampanię marketingową pod hasłem „Wakacyjna Jazda z Ubisoft”, proponując mnóstwo swoich gier taniej o 30 lub 50 procent... (info)

Górnicy z całego świata przyjadą do Sosnowca [24.06.2008] Największa górnicza wystawa EXPO w tym dziesięcioleciu – MINING EXPO 2008 odbędzie się 9-12 września 2008 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...