informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 26


Orientalny sekret piękna – mydło magnoliowe ORGANIQUE

Orientalny sekret piękna – mydło magnoliowe ORGANIQUE [24.04.2008] Czy chciałabyś latem poczuć się jak prawdziwa japońska gejsza? Urzekać i uwodzić swoją piękną skórą i zapachem? Te najbardziej cenione w kraju kwitnącej wiśni kobiety, owiane mgiełką tajemniczości i subtelności, cechowała delikatność oraz wyjątkowe piękno..... (info)


Kiedy na majowe zakupy do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan

Kiedy na majowe zakupy do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan [24.04.2008] Tegoroczny maj obfituje w długie weekendy. Przygotowując się do wiosennych wyjazdów, warto wiedzieć, w jakie dni wybrać się do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan na niezbędne przed majówką zakupy... (info)


Naturalny odpoczynek – zestaw Lisbona firmy GAWIN

Naturalny odpoczynek – zestaw Lisbona firmy GAWIN [24.04.2008] Sypialnia to miejsce relaksu i wypoczynku, nasz domowy azyl. Spędzamy w niej czas zgodnie ze swoimi upodobaniami, nierzadko marząc o słodkim lenistwie do południa..... (info)


GETAC B300 - notebook rugged

GETAC B300 - notebook rugged [24.04.2008] Firma GETAC wprowadziła do oferty nowy model notebooka klasy Fully Rugged – B300. Jest on wyposażony w innowacyjny pod względem czytelności w nasłonecznieniu ekran oraz baterię pozwalającą na długą pracę komputera... (info)

Dobry klimat w Twoim domu – nowe klimatyzatory Panasonic na polskim rynku [24.04.2008] Panasonic Polska poinformował o planach zintensyfikowania działań na rynku klimatyzatorów konsumenckich i do zastosowań w pomieszczeniach biurowych, sklepach i obiektach przemysłowych... (info)


Władcami komarów zawładnęła IMR advertising by PR

Władcami komarów zawładnęła IMR advertising by PR [24.04.2008] Nie ma chyba osoby, dla której słoneczne i coraz cieplejsze dni nie są wystarczającą zachętą do wyjścia na świeże powietrze. Nieświadomi bardzo łatwo możemy stać się ofiarami jednego z trzech typów drapieżców... (info)

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa sieci Internet [24.04.2008] Linksys i Konsorcjum FEN – największy w Europie Środkowo-Wschodniej dystrybutor urządzeń Linksys - zapraszają na bezpłatne szkolenie o największych zagrożeniach płynących z globalnej sieci i sposobach skutecznego im przeciwdziałania... (info)


Tynki akrylowe Finngard Tynk MINI 1.5 i MAXI 2.5 dla lepszej ochrony ścian.

Tynki akrylowe Finngard Tynk MINI 1.5 i MAXI 2.5 dla lepszej ochrony ścian. [24.04.2008] Pomimo rozwoju różnego rodzaju okładzin elewacyjnych, tynki nadal stanowią najpopularniejszy materiał w zakresie skutecznej ochrony elewacji. Przykładem są produkty marki Tikkurila — akrylowe masy tynkarskie Finngard Tynk MINI 1.5 i Finngard Tynk MAXI 2.5... (info)


ZM NOVE wprowadzają na rynek innowacyjne kiełbaski gillowe

ZM NOVE wprowadzają na rynek innowacyjne kiełbaski gillowe [24.04.2008] Kiełbaszanka NOVE, Bratwursty NOVE oraz Kiełbasa Grecka NOVE dołączyły do wiosenno-letniego portfolio produktów Zakładów Mięsnych NOVE. Kiełbaski te uzupełniają znaną już linę wyrobów „na ruszt” ZM NOVE, a w sprzedaży dostępne są od początku kwietnia br... (info)


Przemyślany wybór – gotowe kolory DESIGNER [5]

Przemyślany wybór – gotowe kolory DESIGNER [5] [24.04.2008] Obserwacja natury stanowi niewyczerpane źródło inspiracji zestawień barw. Patrząc na czerwono-brązowe fasady szwedzkich wiejskich domów, w tle burzowe niebo, ciemnozielony las i otoczenie kwiatów, zachwycamy się oczywistością tych kompozycji barw... (info)


7 grzechów głównych w dobieraniu barw

7 grzechów głównych w dobieraniu barw [24.04.2008] Pragniesz nowocześnie pomalować mieszkanie? Podpowiadamy, jakich błędów nie popełniać, aby w efekcie stworzyć wnętrza, w których będziesz się czuć dobrze... (info)


Kobiety widzą kolory - ruszyła kampania reklamowa marki Beckers

Kobiety widzą kolory - ruszyła kampania reklamowa marki Beckers [24.04.2008] 14 kwietnia ruszyła kampania reklamowa marki Beckers. Jej celem jest przybliżenie marki konsumentom, ocieplenie jej wizerunku i zachęcenie do wypróbowania produktów... (info)


Osiedle domów w Jankowie Gdańskim

Osiedle domów w Jankowie Gdańskim [24.04.2008] Projektowanie i budowa nowych obiektów, zarówno mieszkalnych, jak usługowych czy handlowych, wymaga często zabiegów, pozwalających na wkomponowanie ich w istniejącą już, starą zabudowę... (info)

Tyszkiewicz Nieruchomości pierwsi w Trójmieście, drudzy w kraju [24.04.2008] Jak kupić korzystnie i bezpiecznie mieszkanie? Odpowiedź na to - pozornie nieskomplikowane – pytanie, wcale nie jest taka prosta. Rynek nieruchomości podlega podobnym prawom, jak inne gałęzie gospodarki, a jedną z ważniejszych zasad jest promocja marki... (info)

Bonair SA podpisał umowę z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów [24.04.2008] 22 kwietnia Bonair SA podpisał umowę z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Przedmiotem umowy jest wykonanie intranetowego systemu wspomagającego zarządzanie zasobami oraz komunikacją wewnętrzną KPRM... (info)


Matematycy zawalczą o indeksy i kalkulatory

Matematycy zawalczą o indeksy i kalkulatory [24.04.2008] W sobotę, 26 kwietnia, młodzi matematycy zmierzą się ze sobą w dziewiątym finale Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich. Na zwycięzców czekają indeksy Politechniki Warszawskiej oraz nowoczesne kalkulatory Casio... (info)


Nauka gry z karaoke dla najmłodszych

Nauka gry z karaoke dla najmłodszych [24.04.2008] Zbliża się czas komunii. Idealnym prezentem na tę okoliczność może być keyboard CASIO LK 300TV z funkcją karaoke. Dzięki połączeniu nauki i zabawy każdy może szybko opanować podstawy gry na instrumencie... (info)

Eurobank w ofercie Gold Finance [24.04.2008] Firma Gold Finance Doradcy Finansowi kontynuuje dynamiczną rozbudowę portfolio kredytów mieszkaniowych. Oferta firmy poszerzona została o kredyt mieszkaniowy Eurobanku... (info)

Forum Oracle 2008 odbyło się 23 kwietnia 2008 roku [24.04.2008] W dniu 23.04.2008 zakończyła się konferencja Forum Oracle 2008. Wśród ponad 500 uczestników spotkania znaleźli się przedstawiciele kadry zarządzającej polskich firm i urzędów, partnerzy i najważniejsi menedżerowie Oracle... (info)

Wystartował program partnerski FreecoNet [24.04.2008] FreecoNet - jeden z najpopularniejszych w Polsce usługodawców telefonii internetowej - oficjalnie ogłosił start swojego programu partnerskiego. Współpracujący z FreecoNet partnerzy będą mogli zarobić m.in. promując usługi dodane FreecoNet... (info)

Rusza pierwszy projekt Vantage Development [24.04.2008] Sprzedaż pierwszych 43 domów osiedla Słoneczne Sady rozpoczęła firma deweloperska Vantage Development. Jest to pierwsza finalizowana inwestycja spółki, która powstała na bazie banku ziemi Grupy Impel... (info)

iSource dystrybutorem Apple w Polsce [24.04.2008] iSource, spółka portfelowa funduszu private equity zarządzanego przez AKJ Investment TFI, została jedynym dystrybutorem produktów firmy Apple. Współpraca obu firm ma doprowadzić do znacznego wzmocnienia obecności amerykańskiego koncernu na polskim rynku... (info)


„Przejrzysta firma” w branży ERP

„Przejrzysta firma” w branży ERP [24.04.2008] W marcu br. firma Dun and Bradstreet Polska opublikowała listę firm certyfikowanych tytułem Przejrzysta Firma. Nagrodzone przedsiębiorstwa zostały wyselekcjonowanie na podstawie prowadzenia rzetelnej i długofalowej polityki informacyjnej... (info)


Architekci wnętrz pod wrażeniem oferty Solo Meble.

Architekci wnętrz pod wrażeniem oferty Solo Meble. [24.04.2008] Firma Solo Meble działa dopiero od niedawna. Zdobyła już jednak uznanie wśród specjalistów od urządzania wnętrz. Firma zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych modeli mebli koncentrując się na meblach biurowych... (info)


Nowa stylistyka ekskluzywnych mebli biurowych

Nowa stylistyka ekskluzywnych mebli biurowych [24.04.2008] W kwietniu uruchomiony został nowy meblowy sklep z ekskluzywnymi meblami biurowymi . Firma Solo Meble dopiero rozpoczyna aktywność na Polskim rynku meblarskim, ale już może pochwalić się cennymi atutami w rywalizacji o klienta... (info)


Narzędziownia.net 2008

Narzędziownia.net 2008 [24.04.2008] SoftwareStudio prezentuje - Program Narzędziownia.net 2008 - magazyn i produkcja narzędzi asp.net Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesną firmą produkcyjną bez dobrego zarządzania gospodarką narzędziami i ich produkcją... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...