informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17


iriver.pl – wiecznie młoda (a teraz jeszcze aktualniejsza)

iriver.pl – wiecznie młoda (a teraz jeszcze aktualniejsza) [24.04.2007] MIP, WARSZAWA, 24 kwietnia 2007 – Po długich oczekiwaniach użytkowników zaprezentowana została nowa wersja oficjalnej strony produktów iriver w Polsce – iriver.pl... (info)

Sprawniejszy obieg informacji dzięki Fild.NET [24.04.2007] Fild.NET – spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – stworzyła rozwiązanie usprawniające obieg informacji w działach informatycznych firm i instytucji... (info)


Eleganckie przyjęcie w domu

Eleganckie przyjęcie w domu [24.04.2007] Na co dzień nie mamy czasu na celebrowanie posiłków z najbliższymi, nie mówiąc o spotkaniu przy stole z przyjaciółmi. W pośpiechu jemy obiad, na stojąco pijemy kawę... (info)

SKF – 100 lat istnienia [24.04.2007] SKF, najstarszy na świecie dostawca produktów, usług i rozwiązań w przemyśle łożyskowym, uszczelnieniowym oraz technologii związanych z ruchem obrotowym – obchodzi 100-lecie istnienia... (info)


Fitness Tea zgodnie z rytmem dnia!

Fitness Tea zgodnie z rytmem dnia! [24.04.2007] Organizm każdego z nas działa we własnym rytmie, uzależnionym od pory dnia. Niestety, tempo dzisiejszego życia sprawia, że zapominamy o zdrowych nawykach, które są podstawą dobrego samopoczucia... (info)


Canari® uwodzi... Coconut milk i Tiramisu

Canari® uwodzi... Coconut milk i Tiramisu [24.04.2007] Na wakacje zawsze czekamy. Błogi czas. Słonce, plaża, feeria kolorów, zapachów. Prawdziwy koktajl zmysłów i gorących rytmów samby..... (info)


Firma Mitex SA wybuduje Osiedle Mieszkaniowe w Poznaniu

Firma Mitex SA wybuduje Osiedle Mieszkaniowe w Poznaniu [24.04.2007] Mitex SA został generalnym wykonawcą Osiedla Mieszkaniowego przy ulicy Jeleniogórskiej w Poznaniu... (info)


Cieplejszy dom – z Seleną to się opłaca

Cieplejszy dom – z Seleną to się opłaca [24.04.2007] Firma Selena - producent systemów dociepleń Tytan Professional EOS Elastyczny / wytrzymały, Oddychający / naturalny, Samoczyszczący / perlisty - została patronem trzeciej edycji akcji "Cieplejszy dom - to się opłaca", w ramach której propagowane są idee energooszczędnych domów... (info)


Jogurt Siła Serca

Jogurt Siła Serca [24.04.2007] Pierwszy w Polsce jogurt wzbogacony kwasem alfa-linolenowym z rodziny Omega 3, to najnowsza prozdrowotna propozycja rynkowa OSM Głubczyce. Jogurt wzbogacony kwasem alfa-linolenowym z rodziny Omega 3, powstał we współpracy z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii, w ramach projektu „SIŁA SERCA” - profilaktyki zdrowotnej w żywieniu... (info)


Cocaina wreszcie legalna!!!

Cocaina wreszcie legalna!!! [24.04.2007] Mamy naprawdę świetną wiadomość dla amatorów konkretnej jazdy, ekstremalnych przeżyć i mocnych wrażeń. Otóż chodzi o to ,że w Polsce pojawiła się w sprzedaży całkiem legalna cocaina!!!.. (info)


Kto pobiera multimedia na komórki

Kto pobiera multimedia na komórki [24.04.2007] Pierwszy w Polsce raport o użytkownikach multimediów na urządzenia mobilne, opracowany przez firmę Telecom Media... (info)

Spółdzielnia w dobrej kondycji - raport finansowy SM Jeżyce za 2006 rok [24.04.2007] Spółdzielnia Mieszkaniowa Jeżyce opublikowała właśnie sprawozdanie finansowe za 2006 rok. Sytuacja ekonomiczna, mimo problemów z dłużnikami, jest bardzo dobra... (info)


Dobra passa ASTORA - ZŁOTY WZROST u Partnerów

Dobra passa ASTORA - ZŁOTY WZROST u Partnerów [24.04.2007] Jak na Gazelę Biznesu przystało firma ASTOR inwestuje w szkolenia personelu i swoich partnerów oraz pamięta o wyróżnieniu i nagrodzeniu najlepszych firm, z którymi współpracuje, a w 2007 roku mamy 115 certyfikowanych Partnerów - podaje Małgorzata Stoch z firmy ASTOR... (info)


Gdy za duży biust jest udręką

Gdy za duży biust jest udręką [24.04.2007] Bóle kręgosłupa, odparzenia, trudności w uprawianiu sportów i znalezieniu odpowiedniego fasonu ubrań, taksujące spojrzenia przechodniów na ulicy - to główne problemy kobiet, które natura obdarzyła zbyt obfitym biustem... (info)


EFEKTAXE.pl – nowe intrygujące miejsce w sieci już działa!

EFEKTAXE.pl – nowe intrygujące miejsce w sieci już działa! [24.04.2007] W sieci wystartował właśnie nietypowy serwis informacyjny www.efektaxe.pl, o formule interaktywnej telewizji AXE 24. To pierwszy tego typu portal w Polsce... (info)


Techno M3

Techno M3 [24.04.2007] Stylowe i proste kształty są piękne i ponadczasowe. Taka jest też nowa seria baterii łazienkowych Techno M3 marki Cifial. Techno M3 doskonale wygląda w każdej nowoczesnej łazience, tym bardziej że w tej serii do wyboru mamy aż 5 podtynkowych zestawów prysznicowych... (info)


Pokaz nowych technologii z firmą ORAVA

Pokaz nowych technologii z firmą ORAVA [24.04.2007] 16 maja 2007 roku o godzinie 11.00, po raz pierwszy firma ORAVA będzie miała okazję zaprezentować swoją ofertę skierowaną do najbardziej wymagających odbiorców... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...