informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.03.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Najlepszy kandydat? Nieprzygotowany [24.03.2006] Idea case study w rekrutacji polega na sprawdzeniu zachowań kandydata w określonej roli, ale jednocześnie sytuacji dla niego nowej... (info)

Rynek pracy prawników - zdaniem eksperta [24.03.2006] Przeczytaj, co o warunkach pracy, procesie rekrutacji i wymaganiom stawianym kandydatom mówią eksperci:.. (info)

Praca ze stoiska [24.03.2006] Jeśli samo wysyłanie do firm CV nie przynosi rezultatu, można spróbować spotkać się z potencjalnym pracodawcą osobiście podczas targów pracy... (info)

Trzymaj kontakt z uczelnią! [24.03.2006] Niektórzy tylko czekają, kiedy piąty rok dobiegnie końca, a dyplom będzie już w ręku. Dla nich wszystko „dopiero się zacznie”... (info)

Kolejny etap owocnej współpracy [24.03.2006] Przedstawiciele dyrekcji Fiat Auto Poland podpisali w dniu 14 marca kolejne porozumienie o współpracy z Politechniką Śląską... (info)

Specjalny numer Gadu-Gadu - 15 - dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: GGramy przez cały rok! [24.03.2006] Gadu-Gadu przekazało dzisiaj specjalny numer w komunikatorze – GG:15 – Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy... (info)

Piłkarski notebook Toshiba [24.03.2006] Multimedialne centrum rozrywki, Toshiba Satellite M60 w promocyjnym zestawie z konsolą do gier oraz grą FIFA Soccer 2005 EA SPORTS™... (info)

Jurgen Klinsmann, ambasador marki MasterCard w Polsce [24.03.2006] PKO Bank Polski, we współpracy z organizacją MasterCard, z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2006 przygotował limitowaną serię kart kredytowych PKO MasterCard 2006 FIFA Word Cup TM... (info)

Nowe formy reklamy w nowym cenniku Wirtualnej Polski [24.03.2006] Nowoczesne formy reklamowe wdrażane przez WP od września 2005 roku znalazły się w nowym cenniku świadczeń reklamowych, który wszedł w życie 15 marca... (info)

Kiedy katar nas dopada? [24.03.2006] Katar jest najczęściej kojarzony z dokuczliwym objawem przeziębienia i grypy, który występuje głównie podczas zimy... (info)

Skąd ten kaszel [24.03.2006] Zima to, czy wiosna? To przedwiośnie! To czas, gdy z niecierpliwością oczekujemy pierwszych cieplejszych promieni słońca, a gdy się już pojawiają, wychodzimy na spacer zapominając często o odpowiednim ubraniu... (info)

Goshfeeling - pielęgnacja pobudzająca zmysły [24.03.2006] Goshfeeling to seria pielęgnacyjno – zapachowa dla kobiet i mężczyzn, będąca propozycją dla różnych charakterów i osobowości... (info)

Kieszenie pełne słońca w Dominet Banku [24.03.2006] Dominet Bank przygotował drugą edycję ogólnopolskiej kampanii reklamowej wpierającej sprzedaż kredytu gotówkowego – „Kredyt na TAK”... (info)

Adam Sanocki wzmacnia zespół ComPress [24.03.2006] Do zespołu agencji ComPress dołączył Adam Sanocki obejmując stanowisko Account Managera. Wzmocni struktury działu telekomunikacji i nowych technologii... (info)

Kaspersky Lab przystępuje do Microsoft Virus Information Alliance [24.03.2006] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, przystąpił do Microsoft Virus Information Alliance (VIA), międzynarodowego programu umożliwiającego wymianę informacji na temat złośliwego kodu... (info)

Nie ma i nie było żadnej strategii e-biznesu! [24.03.2006] Dlaczego niektóre strony tworzone w garażu przez grupy zapaleńców podbijają świat, a milionowe inwestycje internetowe upadają? Czy istnieje jakiś schemat sukcesu firmy internetowej?.. (info)

Wardriving na targach CeBIT 2006 [24.03.2006] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, przedstawia wyniki najnowszego badania bezpieczeństwa sieci Wi-Fi... (info)

Grecki tydzień w Kupcu Poznańskim 25-31 marca [24.03.2006] Co kojarzy nam się z Grecją? Zabytki, urokliwe krajobrazy, muzyka i słońce rzecz jasna! To słońce zawita już niebawem do Poznania... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...