informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 29


Obiecuję - zapominać się po włosku!

Obiecuję - zapominać się po włosku! [24.01.2008] Za nami pierwszy miesiąc nowego 2008 roku. Jednak wciąż wytyczamy plany, składamy obietnice i snujemy marzenia... Marzenia o tym, co chcielibyśmy w ciągu tego roku osiągnąć. Wielu z nas, jak wynika z sondaży i analiz, chciałoby mniej pracować... (info)


Koncentrat Pomidorowy Świdnicki

Koncentrat Pomidorowy Świdnicki [24.01.2008] Firma M&J wypuściła na rynek kolejną nowość brandu Świdnicki. Tym razem jest to koncentrat pomidorowy o charakterystycznym wyjątkowym dla całej marki Świdnicki smaku. Smaku tradycji... (info)


Miłosne eliksiry... czyli jak świętować dzień zakochanych.

Miłosne eliksiry... czyli jak świętować dzień zakochanych. [24.01.2008] Dzień Walentynek to odpowiedni czas na miłosne wyznania, to też święto tych, którzy miłość już sobie wyznali. Warto znaleźć swój sposób na spędzenie tego dnia z ukochaną osobą... (info)

Pf.pl zwiększa udział w kategorii „local search” [24.01.2008] W listopadzie pf.pl odwiedziło ponad 2,7 miliona* Internautów. Serwis ma największy - 38%-owy - udział w kategorii lokalnych wyszukiwarek, zajmuje pierwsze miejsce w swojej kategorii, a od czterech miesięcy 18-te w „Top 20” witryn www.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 24.01.2008 [24.01.2008] WIG20 zyskał 5,7% w ciągu trzech dni. Udana końcówka wczorajszych notowań na Wall Street spowodowała, że dzisiejsze notowania w Azji oraz Europie były dla inwestorów bardzo udane... (info)

Panda Security w „Kwadrancie wizjonerów” Gartnera [24.01.2008] W raporcie Gartnera "Magiczny kwadrant platform ochrony punktów końcowych" firma Panda Security uznana została za wizjonerską. Zestawienie powstało w oparciu o szacowanie zdolności firmy do realizacji jej wizji... (info)


Smak tradycji – Perliczka Wielkopolska firmy DROP S.A.

Smak tradycji – Perliczka Wielkopolska firmy DROP S.A. [24.01.2008] Perliczka Wielkopolska, nowość firmy DROP S.A., to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zechcą posmakować niezwykłego smaku dziczyzny, a nieosiągalne dla nich są drogie bażanty czy kuropatwy... (info)

Tanie bilety lotnicze w nowym serwisie Rezerwacja.pl [24.01.2008] Netmedia S.A. uruchomił nowy serwis rezerwacji biletów lotniczych Rezerwacja.pl, jest to nowa strona z bogatą bazą przewoźników lotniczych. Serwis umożliwia dodatkowo rezerwacje hotelu on-line... (info)

E.C.H.O. Communications i Perliczka Wielkopolska [24.01.2008] Perlica domowa to udomowiona odmiana perlicy pospolitej, pochodzącej z rzędu kuraków. Hodowana jest głównie dla swojego wyjątkowo smacznego, delikatnego i aromatycznego mięsa... (info)

Kiermasze wyrobów regionalnych w Centrum Maximus [24.01.2008] W nowym roku Centrum Handlu Hurtowego Maximus rozszerza ofertę swoich dodatkowych atrakcji. Co miesiąc Centrum będzie organizować kiermasze wyrobów regionalnych. Pierwsza taka impreza odbędzie się już w najbliższy weekend... (info)


David Allen w Polsce!

David Allen w Polsce! [24.01.2008] 11 kwietnia 2008 r. w Warszawie odbędzie się XXV Seminarium z cyklu AUTORYTETY pt.: „GETTING THINGS DONE sztuka skuteczności w życiu i w biznesie”. Prowadzący – David Allen, to światowej sławy guru efektywności i zarządzania czasem... (info)


Mrożone zupy Felco - na co dzień i od święta

Mrożone zupy Felco - na co dzień i od święta [24.01.2008] Odrobina kulinarnej inwencji i użycie mrożonek marki Felco to recepta na pyszne pierwsze danie, czyli zdrowy, szybki w przygotowaniu i odświętny obiad na co dzień i specjalne okazje... (info)

Technologia Seagate D.A.V.E.™ - pamięć dla urządzeń elektroniki użytkowej [24.01.2008] Użytkownicy urządzeń mobilnych dostają niespotykaną dotąd możliwość wygodnego przechowywania ogromnej ilości cyfrowych treści na telefonach komórkowych, kamerach wideo czy urządzeniach samochodowych.. (info)

Seagate przedstawia nowe, 2,5 calowe dyski Momentus 5400.4 [24.01.2008] Warszawa, 23 stycznia 2008 – Firma Seagate Technology® (NYSE:STX) informuje, że rozpoczyna globalną dystrybucję 2,5 calowego dysku o pojemności 250 GB, który łączy w sobie doskonałą pojemność, wydajność oraz wytrzymałość... (info)

Ponar Wadowice porządkuje grupę [24.01.2008] Przejrzysta struktura i skuteczniejsze zarządzanie, to główne powody zmian organizacyjnych w Grupie Ponar. Konsekwencją będzie m.in. wprowadzenie na GPW spółki zależnej Ponar Hydraulic Cylinders... (info)

Seagate przedstawia wyniki finansowe za drugi kwartał roku fiskalnego 2008 [24.01.2008] - Wzrost dochodu kwartalnego o 14% w porównaniu do tego samego okresu roku 2007 - 50 milionów sztuk dysków sprzedanych w kwartale, 20% więcej w porównaniu do tego samego okresu w poprzednim roku.. (info)

Nowe rozwiązania Seagate, pozwalające na zabezpieczenie danych [24.01.2008] Warszawa, 15.01.2008 – Dzięki wprowadzeniu Maxtor® BlackArmor™ oraz technologii Central Axis, Seagate (NYSE:STX) znacznie wzmocnił bezpieczeństwo i dostępność treści cyfrowych... (info)

PipelineHD™ – nowe dyski twarde dla systemów DVR [24.01.2008] Warszawa, 15.01.2008 – Firma Seagate Technology (NYSE:STX) ogłasza wprowadzenie PipelineHD™ - nowej serii dysków twardych, przeznaczonych specjalnie dla systemów DVR (Digital Video Recorders)... (info)

Maxtor® BlackArmor™ – szyfrowany dysk zapewniający najwyższy poziom zabezpieczeń [24.01.2008] Warszawa, 11.01.2008 – Podczas targów CES firma Seagate Technology (NYSE:STX) przedstawiła dysk Maxtor® BlackArmor™, zapewniający najwyższy stopień zabezpieczenia przed nieupoważnionym dostępem do informacji... (info)

Wiosenne studiowanie z WSKiZ [24.01.2008] Już 1 lutego 2008 w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu rozpocznie się wiosenna rekrutacja! Nabór potrwa do końca marca 2008. W tym czasie będzie można wybrać jeden z pięciu kierunków w trybie niestacjonarnym... (info)


Pascal i Targeo łączą siły - pierwszy przewodnik dla narciarzy w komórce.

Pascal i Targeo łączą siły - pierwszy przewodnik dla narciarzy w komórce. [24.01.2008] Wyciągi, trasy, szkółki, ceny karnetów, aktualne warunki śniegowe i wiele więcej można teraz sprawdzić przez Internet lub w komórce. Wszytko dzięki wspólnemu projektowi Wydawnictwa Pascal i Targeo... (info)


Rozpoczęły się zapisy do IX edycji konkursu Global Management Challenge 2008.

Rozpoczęły się zapisy do IX edycji konkursu Global Management Challenge 2008. [24.01.2008] W styczniu można już zgłaszać zespoły (3-5 osób) do polskiej edycji międzynarodowej gry strategicznej. GMC to okazja do zdobycia nowych doświadczeń menedżerskich i wiedzy o zarządzaniu na globalnym rynku... (info)

Avid zapowiada szkolenia z rozwiązań dla mediów cyfrowych [24.01.2008] Firma Avid, czołowy producent rozwiązań z zakresu tworzenia mediów cyfrowych, ogłosiła zmianę strategii na rok 2008. Środki rezerwowane dotądna udział w konferencji NAB przeznaczy na organizację spotkań z partnerami na całym świecie... (info)


Centrale Pure IP – pogromcy kosztów

Centrale Pure IP – pogromcy kosztów [24.01.2008] Panasonic wprowadza na rynek nowoczesne centrale Pure-IP-PBX. Modele KX-TDE100 oraz KX-TDE200 zapewniają niskie koszty eksploatacji, łatwą instalację i mobilność terminali... (info)


Fiolet – na granicy gorąca i chłodu

Fiolet – na granicy gorąca i chłodu [24.01.2008] O co chodzi z tym fioletem? To kolor ciepły czy zimny? Przez wielu uważany jest za trudny do zestawienia z innymi barwami, a jednak chętnie sięgają po niego dekoratorzy wnętrz, nie mówiąc już o projektantach mody... (info)


Nowy serwis Praca w Wirtualnej Polsce

Nowy serwis Praca w Wirtualnej Polsce [24.01.2008] Wirtualna Polska weszła w alians strategiczny z portalem rekrutacyjnym Pracuj.pl. Pracuj.pl został wyłącznym dostawcą ofert zatrudnienia do serwisu praca.wp.pl. Dostarcza też do witryny WP atrakcyjny kontent... (info)


Skrivanek Firmą Równych Szans

Skrivanek Firmą Równych Szans [24.01.2008] Skrivanek zajął pierwsze miejsce w 2giej edycji Konkursu "Firma Równych Szans 2007" w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw - firma zatrudnia łącznie 130 osób, w tym 108 kobiet... (info)


Natchnienie z sufitu

Natchnienie z sufitu [24.01.2008] Estetyka czy funkcjonalność? – jeszcze niedawno takie pytanie trzeba było postawić sobie przy projektowaniu miejsca pracy. Dzięki coraz nowocześniejszej technologii stosowanej w produkcji materiałów do wykańczania wnętrz pytanie brzmi już nieco inaczej: Estetyka i funkcjonalność. Dlaczego nie?.. (info)


Szkolenia - opłacalna inwestycja.

Szkolenia - opłacalna inwestycja. [24.01.2008] Chociaż grudzień 2007 roku był kolejnym miesiącem, w którym odnotowano spadek bezrobocia, nadal poważnym problemem pozostaje brak odpowiednich kwalifikacji wśród większości bezrobotnych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...