informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 24.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


Konkurs sprzedaży dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o

Konkurs sprzedaży dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o [24.01.2007] Agencja Pegasus Advertising Poland Sp. z o.o. przygotowała konkurs sprzedaży dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o. Konkurs jest skierowany do partnerów handlowych klienta agencji... (info)

BEA Systems debiutuje na rynku wirtualizacji aplikacji Java [24.01.2007] Firma BEA Systems debiutuje na rynku wirtualizacji aplikacji Java, prezentując dynamiczną strategię i plan rozwoju oferty produktów... (info)

Więcej stacji, większa sprzedaż, większy udział w rynku [24.01.2007] Pod koniec 2006 roku w województwie śląskim działało 28 stacji paliw w barwach LOTOS. Obiekty zlokalizowane są na terenie największych miast regionu i przy najważniejszych trasach przelotowych. .. (info)

Nim mu powiesz: wybieram ciebie [24.01.2007] Zanęcić — to raz. Sprawdzić — dwa. Dobrze połączyć — trzy. Polski rynek fuzji i przejęć rośnie jak na drożdżach. W 2006 roku był wart 20 mld USD... (info)

Generał jeszcze popłynie [24.01.2007] Jest w Polsce stary, zaniedbany, choć piękny żaglowiec: zwie się „Generał Zaruski”. Jest idea. I chęć. Tylko szczęścia i pieniędzy brak... (info)

Gastronomia obiecuje klientom podwyżki cen [24.01.2007] Od 2008 r. VAT na usługi gastronomiczne wzrośnie z 7 do 22 proc... (info)

Pierwsi po inwestora z zagranicy [24.01.2007] Port lotniczy w Bydgoszczy potrzebuje 220 mln zł. To byłby precedens. Bydgoszcz szuka partnera branżowego z zagranicy. I ma nadzieję, że nie będzie to kolidować z planami resortu transportu... (info)


Kamienie jubilerskie: Cyrkonia

Kamienie jubilerskie: Cyrkonia [24.01.2007] Imitacjia diamentu to właśnie Cyrkonia. Wyroby z Cyrkonią wyglądem nie różnią się od diamentowych... (info)

Miliardy dla firm w zasięgu ręki [24.01.2007] Nawet 2 mld zł rocznie chce dać resort nauki firmom, które zamierzają inwestować w badania. Zmienia prawo, by chcieć oznaczało móc... (info)

Rubik radzi: Nie myśl o pieniądzach [24.01.2007] Piotr Rubik wielkanocnej piosenki dla Polskiego Radia Wrocław jeszcze nie pisze, ale najbliższy piątek spędzi z jego słuchaczami. Najbardziej poszukiwany kompozytor w Polsce 26 stycznia będzie gościem specjalnym dolnośląskiej rozgłośni... (info)


Centra outletowe Fashion House Outlet Centre w Polsce odwiedziło 7 milionów klientów

Centra outletowe Fashion House Outlet Centre w Polsce odwiedziło 7 milionów klientów [24.01.2007] Liczba klientów, którzy odwiedzili centra outletowe Fashion House w Polsce sięgnęła 7 milionów. Jak wynika z najnowszego podsumowania The Outlet Company, właściciela centrów Fashion House Outlet Centre, stały wzrost liczby odwiedzających sklepy z markowymi produktami tańszymi o 30-70 procent, to nie jedyna pozytywna informacja dla polskiego rynku outlet... (info)

NETMEDIA S.A. konsoliduje rynek e-commerce [24.01.2007] 22 stycznia 2007 r. NETMEDIA S.A. poinformowała o zakupie 100% udziałów w Spółce działającej na rynku e-commerce. Jest to kolejna akwizycja po zakupie w dniu 19 stycznia br. praw do domen internetowych oraz serwisów www działających w ich obrębie od podmiotu również działającego w branży e-commerce... (info)

System antywirusowy dostępny w ofercie Action S.A. nagrodzony! [24.01.2007] Pakiet antywirusowy Internet Security 2007, flagowy produkt firmy G DATA, uzyskał wyróżnienie „Dobry Wybór” przyznawane przez redakcję portalu PC World Komputer. Dystrybutorem systemu do kompleksowej ochrony komputera jest m.in. firma Action S.A... (info)


PR Kwadrat promuje książki

PR Kwadrat promuje książki [24.01.2007] Agencja PR Kwadrat podpisała umowę o współpracy z krakowskim Wydawnictwem Otwartym. Agencja odpowiada za kompleksową promocję 2 najnowszych książek wydawnictwa – „Trzech połówek jabłka” Antoniny Kozłowskiej i „Dziecioodpornej” Emily Giffin... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...