informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 20


Wszystko co warto wiedzieć o betonowej kostce brukowej

Wszystko co warto wiedzieć o betonowej kostce brukowej [23.12.2013] Kostka brukowa nie zyskuje na popularności. Ten wszechstronny materiał budowlany już od jakiegoś czasu przoduje w rankingach produktów nawierzchniowych... (info)


ART L-01 i L-02 - (u)chwyć monitory

ART L-01 i L-02 - (u)chwyć monitory [23.12.2013] Biurkowe uchwyty ART L-01 i ART L-02 umożliwią przymocowanie do blatu biurka monitorów o masie do 10 kg i przekątnej do 27 cali. Dzięki systemowi ukrywania kabli, oba pozwolą również uporządkować przewody wokół miejsca pracy... (info)

Zagrożenia korporacyjne: przegląd roku [23.12.2013] Firmy coraz częściej padają ofiarą ataków cybernetycznych. Według badania przeprowadzonego niedawno przez Kaspersky Lab i B2B International 91% organizacji doświadczyło cyberataku przynajmniej jeden raz w ciągu minionych 12 miesięcy... (info)

Getin Bank ze złotem na Cristal Festival [23.12.2013] Getin Bank ze złotem w kategorii „Future is Now” na międzynarodowym festiwalu kreacji i reklamy Cristal Festival w Courchevel we Francji. Kartę MasterCard Display uznano za najbardziej kreatywny i innowacyjny projekt sektora finansowego w 2013 roku... (info)

Weekend i święta w Toruniu [23.12.2013] Przedświąteczny weekend i okres bożonarodzeniowy w Toruniu upłyną w atmosferze kolędowania, zadumy i nastrojowych koncertów... (info)

Śnieżka i MAGNAT z tytułem Superbrands [23.12.2013] Uznane na polskim rynku marki Śnieżka i MAGNAT, oferujące wysokiej jakości rozwiązania z zakresu chemii budowlanej – farby, systemy dekoracyjne i produkty służące do wykańczania wnętrz, otrzymały tytuł Created in Poland Superbrands 2013/2014... (info)

Wielka poświąteczna wyprzedaż w NEONET [23.12.2013] Od 27 grudnia 2013 na Klientów sieci czekają produkty w rekordowo niskich cen. NEONET jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV, AGD i IT, świętuje wejście w Nowy Rok 2014 i z tej okazji przygotowała wielką noworoczną wyprzedaż... (info)


W zamian za elektrośmieci dostaną tablicę multimedialną!

W zamian za elektrośmieci dostaną tablicę multimedialną! [23.12.2013] Szkoła Podstawowa w Małdytach, biorąca udział w ogólnopolskim programie „Moje miasto bez elektrośmieci”, otrzymała tablicę multimedialną. Jest to nagroda za wysiłek włożony w aktywne prowadzenie działań edukacyjnych wśród społeczności lokalnej... (info)

CAT LC Polska rozszerza współpracę z SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów [23.12.2013] Firma CAT LC Polska rozszerzyła współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów... (info)

Comarch ERP iFaktury24 gotowy na zmiany w VAT [23.12.2013] 1 stycznia 2014 roku przedsiębiorcy obudzą się w nowej rzeczywistości. Największą zmianą będzie ustalanie momentu powstania obowiązku podatkowego i nowe terminy wystawiania faktur... (info)


Prezenty idą na eksport

Prezenty idą na eksport [23.12.2013] Prezenty z zagranicy były kiedyś marzeniem większości z nas. Słodycze z Niemiec czy Anglii szczególnie w Święta stawały się produktem wielce wyczekiwanym. Teraz trend ten nabiera nowego znaczenia... (info)

Oracle wprowadza na rynek maszynę bazodanową Oracle Exadata X4 [23.12.2013] Piątej generacji maszyna bazodanowa Oracle oferuje radykalnie większą wydajność i pojemność; nowe możliwości oprogramowania zapewniają optymalizację OLTP, konsolidacji bazy danych i hurtowni danych... (info)


Znaki zapytania odnośnie polskiej gospodarki

Znaki zapytania odnośnie polskiej gospodarki [23.12.2013] Zbliża się koniec roku, nadchodzi czas podsumowań. Co było dobre w minionych miesiącach, czego nie udało się osiągnąć, jak będzie wyglądał kolejny rok - to pytania, które stawiamy sobie w tym okresie... (info)


Pierwsze wspólne Święta

Pierwsze wspólne Święta [23.12.2013] Tradycyjne Święta zazwyczaj co roku odbywają się podobnie – jest to czas by spotkać się z rodziną, porozmawiać, pokolędować. Jednak ten czas wygląda zupełnie inaczej gdy w rodzinie pojawi się nowa, malutka osoba... (info)


Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser

Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser [23.12.2013] W mijającym już 2013 roku, dzięki realizacji nowych projektów oraz otwarciu oddziałów w Chinach, Niemczech, we Francji oraz Hiszpanii, Dachser znacznie rozszerzył swoją światową sieć dla logistyki kontraktowej... (info)


Nowy plan rozwoju Chin

Nowy plan rozwoju Chin [23.12.2013] Chińskie władze nakreśliły swe plany na resztę dziesięciolecia w dokumencie zatytułowanym „Decyzja dotycząca najważniejszych kwestii związanych z kompleksowymi reformami”... (info)


Wesprzyj Zimowisko Wyjątkowego Serca. Pomóż nam zrobić krok ku dorosłości

Wesprzyj Zimowisko Wyjątkowego Serca. Pomóż nam zrobić krok ku dorosłości [23.12.2013] Większość podopiecznych stowarzyszenia Wyjątkowe Serce ze względu na swoją niepełnosprawność nie miało okazji wyjechać na zimowisko. Dzięki kampanii „Wesprzyj Zimowisko Wyjątkowego Serca. Pomóż nam zrobić krok ku dorosłości” może się to zmienić... (info)

Łakocie króluje na wigilijnym stole [23.12.2013] Wielkimi krokami zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia. Każdemu ten okres może kojarzyć się z czymś innym, ale niewątpliwie jednym z ważniejszych elementów, są świąteczne potrawy. Z kolei ich nieodłączną częścią jest przepyszne łakocie... (info)


Accor z dwiema statuetkami Business Traveller Awards Poland 2013

Accor z dwiema statuetkami Business Traveller Awards Poland 2013 [23.12.2013] 11 grudnia br. w warszawskim Pałacyku Sobańskich odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie Business Traveller Awards Poland 2013 zorganizowana przez miesięcznik Business Traveller Poland. Accor otrzymał nagrody w dwóch kategoriach... (info)


Nowe atrakcje w hotelu ibis Styles Gdynia Reda

Nowe atrakcje w hotelu ibis Styles Gdynia Reda [23.12.2013] Hotel ibis Styles Gdynia Reda rozszerza ofertę wypoczynkową dla gości. Najnowsza ukończona inwestycja to uruchomienie strefy rekreacyjnej i nowoczesnego kortu do squasha... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...