informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 17


Sen nocy sylwestrowej

Sen nocy sylwestrowej [23.12.2008] Końcówka roku dostarcza wiele radości. Spotkania z bliskimi, świąteczny odpoczynek, nadzieje, plany, postanowienia, ale i powtarzający się, standardowy dylemat – jak przygotować się do zabawy noworocznej?.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 23.12.2008 [23.12.2008] Prezent RPP przed świętami. Zgodnie z oczekiwaniami ostatnia sesja przed świętami na GPW przebiegła spokojnie i bez większych emocji. Aktywność inwestorów przez cały dzień była bardzo niewielka,.. (info)


Holidaycheck ujawnia rzeczywistość w telewizji.

Holidaycheck ujawnia rzeczywistość w telewizji. [23.12.2008] Karaluchy w pokojach, szczury na plaży, brud na stołówkach, czy koczowanie na lotnisku - takie niespodzianki często czekają na Polaków, wyjeżdżających na urlopowe wojaże. Ale przecież tak być nie musi... (info)


Niektóre branże rosną szybciej w czasie kryzysu

Niektóre branże rosną szybciej w czasie kryzysu [23.12.2008] Sprzedaż outletowa ma szansę na jeszcze szybszy rozwój w czasie kryzysu. Fashion House, jedna z największych sieci centrów typu outlet w Polsce, poinformowała o uruchomieniu przed końcem roku kilkunastu nowych sklepów w Piasecznie, Gdańsku i w Sosnowcu... (info)


Akcja Kochajmy się we Wrocławiu dobiegła końca

Akcja Kochajmy się we Wrocławiu dobiegła końca [23.12.2008] Podczas akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu” zebrano 9 433,58 zł. Pieniądze przekazano Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.14 grudnia zakończyła się już V edycja akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu”... (info)

Kilkanaście nowych sklepów poszerza ofertę Fashion House Outlet Centre [23.12.2008] Spowolnienie gospodarcze nie dotyka ogólnopolskiej sieci centrów outletowych Fashion House, którą tworzą obiekty w Piasecznie, Gdańsku i Sosnowcu. Z końcem roku w trzech outletach otwartych zostało kilkanaście nowych sklepów popularnych marek... (info)


Kwazar, łopata śniegowa- my się zimy nie boimy!

Kwazar, łopata śniegowa- my się zimy nie boimy! [23.12.2008] Północny wiatr przygnał olbrzymie, ciemne chmury, z których co raz sypie śnieg. Biały puch pokrył pola, drzewa, samochody, dachy i drogi. Choć na stoku narciarskim gruba pokrywa śnieżna jest wręcz niezbędna, w życiu codziennym sprawia ona wiele kłopotów... (info)

Dwanaście grzechów głównych [23.12.2008] 200 g barszczu, 4 pierogi z grzybami, 100g postnej kapusty i kawałek karpia daje w sumie 300 kcal. Biorąc pod uwagę, że jest to 1/3 z 12 potraw na wigilijnym stole, możemy założyć, że podczas tej wieczerzy, z pewnością pochłoniemy magiczną liczbę 1000 kcal... (info)


Szopka, pasterka i Boże Narodzenie w telefonach komórkowych i komputerach

Szopka, pasterka i Boże Narodzenie w telefonach komórkowych i komputerach [23.12.2008] Dla tych wszystkich, którzy będą w nadchodzące święta na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od kraju, kościoła, radia i telewizora - świąteczna wirtualna możliwość uczestnictwa w pasterce i uroczystościach świąt Bożego Narodzenia... (info)


Więcej niż mieszkanie

Więcej niż mieszkanie [23.12.2008] Apartamentowce cieszą się coraz większym powodzeniem wśród nabywców mieszkań z rynku pierwotnego. Wysoki standard wykończenia lokalu, doskonałe materiały, wreszcie brak potrzeby przeprowadzania jakichkolwiek prac remontowych, czy nawet poprawek... (info)


Czerwone światło dla korozji

Czerwone światło dla korozji [23.12.2008] Metale nieuchronnie narażone są na uszkodzenia w wyniku działania czynników atmosferycznych. Ze zjawiskiem korozji spotykamy się bardzo często. Dotyczy ono m.in. pojazdów samochodowych, przydomowych płotów czy okiennych parapetów... (info)

Rankingi najlepszych funduszy - Japonia [23.12.2008] Ile zarabiają inwestorzy najlepszych funduszy w Polsce, a ile w innych krajach? W dzisiejszej części przyglądamy się Japonii. Bazujemy na oficjalnych źródłach Lipper Reuters i stronach internetowych firm zarządzających funduszami... (info)


Lakier PROVIT wzmacnia włosy

Lakier PROVIT wzmacnia włosy [23.12.2008] Lakier do włosów PROVIT należy do odżywczej serii produktów firmy Loton stosowanej do niedawna tylko w zakładach fryzjerskich.to To kolejny produkt z serii PROVIT, którego dobroczynne działanie skierowano nie tylko na włosy, ale również na skórę głowy.. (info)

EFL dla Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” [23.12.2008] Święta to wyjątkowy czas obdarowywania. Europejski Fundusz Leasingowy postanowił ofiarować swój bożonarodzeniowy podarunek małym pacjentom Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu... (info)

Leasing dla budownictwa od EFL [23.12.2008] Po trzech kwartałach 2008 roku EFL jest liderem w leasingu maszyn budowlanych. Pozycję firmy potwierdza przyznany jej w ostatnim czasie Srebrny Orzeł Budownictwa w kategorii "Usługi finansowe dla budownictwa"... (info)

Utimaco SGN 5.35 – szyfrowanie i logowanie na odcisk [23.12.2008] Pierwsze oprogramowanie łączące w sobie zaawansowane szyfrowanie z ochroną przed wyciekiem danych i jedyne, korzystające z biometrycznego systemu logowania Lenovo... (info)

2009 – rokiem bezpieczeństwa danych [23.12.2008] Kryzys ekonomiczny, rozwój regulacji prawnych oraz stale zmieniające się potrzeby rynku przesuną problem bezpieczeństwa informacji na pierwszy plan. Utimaco przewiduje, że ochrona krytycznych danych pozostanie bardzo ważnym problemem w 2009... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...