informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.11.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

Samsung - największe centrum R&D w Azji [23.11.2005] Samsung Electronics Co. poinformował o otwarciu w Seulu Centrum Badawczego Technologii Cyfrowych. Nowy obiekt, zajmujący 36-kondygnacyjny budynek, jest największym ośrodkiem badawczo-rozwojowym w Azji... (info)

Nowe zestawy z telefonami w Orange GO i POP [23.11.2005] Zakończenie promocji "SMS za 1 grosz w POP".. (info)

Do Czech i na Słowację z VTrip.pl [23.11.2005] Polacy bardzo chętnie wypoczywają w Czechach i na Słowacji. Cenią sobie tamtejsze stoki narciarskie, baseny termalne, czy górskie szlaki... (info)

Wiarygodnie i rzetelnie - praktyczne aspekty wdrożenia Ustawy Sarbanes-Oxley [23.11.2005] Coraz więcej firm w Polsce ma obowiązek uruchomienia systemu kontroli wewnętrznej zgodnego z wymogami tzw. ustawy Sarbanes-Oxley (SOX)... (info)

VIA udostępnia chipset VIA K8T900 [23.11.2005] Wszechstronna obsługa rozwiązań z wieloma kartami graficznymi, wyższa wydajność i więcej łączy dla platform opartych na procesorach AMD Athlon™ 64 .. (info)

Atakuje nowy klon robaka Sober [23.11.2005] Firma Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, informuje o wykryciu w ruchu sieciowym ogromnej liczby próbek robaka Email-Worm.Win32.Sober.y, który aktywnie rozprzestrzenia się w Europie... (info)

CLEANIC' DZIDZIUŚ dla dzidziusia [23.11.2005] W listopadzie b.r. firma Harper Hygienics włączyła się w jeden z ogólnopolskich programów skierowanych do młodych mam, tzw. hospital sampling... (info)

Konkurs Europejski Dariusza Rosatiego UE-moja szansa na lepsze jutro [23.11.2005] Nowoczesny design witryny internetowej www.rosati.pl to część kampanii informacyjnej towarzyszącej konkursowi wiedzy o Unii Europejskiej. W serwisie znajdują się informacje dotyczące najważniejszych obszarów działalności posła Dariusza Rosatiego... (info)

HBN.pl poszerza ofertę [23.11.2005] Firmy sektora spożywczego mają powody do zadowolenia. Hot Business News (HBN) oferuje im nowe możliwości profilowania pakietów informacji... (info)

ITCube CRM - nowoczesnym produktem [23.11.2005] ITCube CRM nagrodzony w kategorii "NOWOCZESNY PRODUKT" na IV Świętokrzyskiej Giełdzie Kooperacyjnej Nowych Technologii... (info)

TradeNet - nowość na rynku [23.11.2005] Bank BPH jako pierwszy w Polsce umożliwia za pośrednictwem usługi TradeNet elektroniczną obsługę transakcji i czynności dokumentowych przez Internet... (info)

Program PIERWSZA PRACA w I półroczu 2005 r. [23.11.2005] W ramach Programu "Pierwsza Praca" od stycznia do czerwca 2005 roku aktywnymi programami rynku pracy objęto 114 821 bezrobotnych dotychczas niepracujących do 25 roku życia oraz do 27 roku życia (w przypadku odbywania stażu)... (info)

Nowe zaprawy Murexin do płyt wielkoformatowych i kamiennych - Dom zaklęty w kamień [23.11.2005] Kamień towarzyszył ludziom od zawsze. Raz był zabawką i talizmanem, innym razem bronią i narzędziem, wreszcie stał się budulcem... (info)

Poetycki grudzień w DK Zacisze [23.11.2005] Lśni dookoła choinkowy blask, niebo pełne śniegu, niebo pełne gwiazd. Niech Święta radością wypełniają Wasz dom, a Nowy Rok blasku doda Waszym dniom... (info)

Jaka jest Twoja skłonność do ryzyka [23.11.2005] Rozwiąż test i sprawdź czy jesteś ryzykantem... (info)

Niemcy, Stany Zjednoczone czy Luxemburg? [23.11.2005] Fundusze inwestujące za granicą są dosyć młodym instrumentem finansowym na naszym rynku... (info)

W kręgu obligacji [23.11.2005] Kiedy mówimy "obligacja" od razu myślimy "skarbowa". Ale świat obligacji jest znacznie bardziej różnorodny... (info)

Fundusze pieniężne - zysk dla ostrożnych [23.11.2005] Akcje, obligacje, bony skarbowe... Jeszcze do niedawna tylko nieliczni korzystali z tych form pomnażania pieniędzy... (info)

Pieniądz pod lupą [23.11.2005] Lokując oszczędności w fundusze inwestycyjne możemy spokojnie czekać na zyski. Nasze pieniądze znajdują się pod opieką fachowców... (info)

Panda Software ostrzega - Sober znowu atakuje [23.11.2005] Laboratorium Panda Software wykryło nową odmianę robaka Sober.AH, który rozprzestrzenia się za pośrednictwem wiadomości email... (info)

ABSOLUT METROPOLIS zainspirowany tokijskimi ulicami [23.11.2005] ABSOLUT towarzyszył jedenastu spośród najbardziej barwnych tokijskich osobowości w nowym projekcie ABSOLUT METROPOLIS... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...