informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 35


Kolekcja świąteczna Decardi.

Kolekcja świąteczna Decardi. [23.10.2007] Nowa kolekcja naklejek na ścianę, witryny sklepowe oraz okna. Firma Decardi- projektująca naklejki ścienne i tapety wielkoformatowe wprowadza nową kolekcję - naklejki z motywem świątecznym... (info)


Rusza program

Rusza program "Scrabble w szkole" ... [23.10.2007] Rusza w Polsce nowy program popularyzacji gry SCRABBLE. Już od połowy października można zgłaszać się do programu "Scrabble w szkole". Program organizowany jest pod banderą Polskiej Federacji Scrabble... (info)


Inauguracja sezonu teatralnego - poetyckiego 2007/2008 w Teatrze Stygmator

Inauguracja sezonu teatralnego - poetyckiego 2007/2008 w Teatrze Stygmator [23.10.2007] Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w inauguracyjnym wieczorze poetyckim w podziemiach Ogrodu Botanicznego, poświęconym wspomnieniu nieżyjącej już poetki BARBARY KOMOROWSKIEJ... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 23.10.2007 [23.10.2007] Wtorkowa sesja na giełdzie w Warszawie, po wczorajszych spadkach, rozpoczęła się bardzo dobrze. Indeksy zaczęły dzień na sporych plusach. Widać, że inwestorzy z jednodniowym opóźnieniem docenili wyniki niedzielnych wyborów... (info)


Wyniki Akcji „Najlepsze przedszkole dla Twojego dziecka”

Wyniki Akcji „Najlepsze przedszkole dla Twojego dziecka” [23.10.2007] Zakończyła się pierwsza edycja Akcji „Najlepsze Przedszkole dla Twojego dziecka”, której organizatorem jest serwis ZdroweDzieci.pl, a patronem akcji jest marka APAP dla Dzieci... (info)


Nowe programy Grupy Europ Assistance na świecie

Nowe programy Grupy Europ Assistance na świecie [23.10.2007] Grupa Europ Assistance proponuje nowe programy klientom w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Czechach i Rumunii, a także na Słowacji i Ukrainie... (info)


Assistance dla posiadaczy rachunków w Dominet Bank

Assistance dla posiadaczy rachunków w Dominet Bank [23.10.2007] Nowy program assistance został przygotowany przez Europ Assistance Polska dla posiadaczy rachunków osobistych w Dominet Bank. W zależności od rodzaju konta bankowego obejmuje on różnorodne świadczenia z szerokiej gamy produktowej Europ Assistance... (info)


Nashuatec MPC2000 wydajnie w kolorze

Nashuatec MPC2000 wydajnie w kolorze [23.10.2007] Euroimpex SA wprowadza na rynek kolorowe urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec MPC2000. Urządzenia drukują dokumenty z szybkością 20 stron na minutę w kolorze i mono, stanowią kompleksowe rozwiązanie sieciowego drukowania, skanowania, faksowania i kopiowania... (info)


Komentarz Gościa Assistance Newsletter

Komentarz Gościa Assistance Newsletter [23.10.2007] Pani Xenia Kruszewska, Prezes Zarządu V Capital: Polskie społeczeństwo dotykają obecnie te same problemy co w innych krajach europejskich: starzenie się (zmiana struktury demograficznej) i rozluźnianie więzi rodzinnych... (info)


ViDiS Sp. z o.o. został autoryzowanym dystrybutorem Polyvision

ViDiS Sp. z o.o. został autoryzowanym dystrybutorem Polyvision [23.10.2007] ViDiS Sp. z o.o. został autoryzowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego amerykańskiej firmy Polyvision. W ofercie pojawiły się tablice interaktywne, systemy do rezerwacji sali oraz panele interaktywne... (info)


Nowoczesne usługi medyczne w programach assistance (2)

Nowoczesne usługi medyczne w programach assistance (2) [23.10.2007] Rosnące oczekiwania pacjentów dotyczące opieki medycznej, w powiązaniu ze zwiększającą się mobilnością społeczeństwa, przyczyniają się do zanikania granic pomiędzy poszczególnymi krajami, w których można otrzymać pomoc medyczną... (info)


Nowoczesne usługi medyczne w programach assistance (1)

Nowoczesne usługi medyczne w programach assistance (1) [23.10.2007] Pierwsze skojarzenie, które niesie za sobą pojęcie assistance medycznego, to szybka interwencja lekarza w nagłym przypadku albo specjalistyczny transport chorego w asyście odpowiednio przeszkolonego personelu medycznego... (info)


Nawilżająca szminka AQUA COLOR - regeneracja ust w zachwycająco lekkiej formie

Nawilżająca szminka AQUA COLOR - regeneracja ust w zachwycająco lekkiej formie [23.10.2007] Vipera Cosmetics rozszerza swoją ofertę o nawilżającą szminkę AQUA COLOR w 16 najmodniejszych kolorach. Już na pierwszy rzut oka nową kolekcję wyróżnia design, lecz prawdziwą innowację stanowi jej niezwykle lekka, a jednocześnie intensywnie odżywcza formuła... (info)


Biznes na uczelni – zyski dla obu stron

Biznes na uczelni – zyski dla obu stron [23.10.2007] Firmy w Polsce coraz częściej angażują się we współpracę ze studentami wyższych uczelni. Dzięki temu zapewniają sobie zainteresowanie studentów, zwiększają szansę na zdobycie wartościowych pracowników oraz korzystają z pomysłowości i energii młodych ludzi... (info)


Blue Coat: nowa technologia ochrony przed phishingiem w czasie rzeczywistym

Blue Coat: nowa technologia ochrony przed phishingiem w czasie rzeczywistym [23.10.2007] Veracomp SA, autoryzowany dystrybutor rozwiązań Blue Coat w Europie Środkowowschodniej poinformował, że platformy Blue Coat ProxySG z oprogramowaniem Blue Coat WebFilter wyposażone zostały w nowe funkcje zabezpieczeń przed zagrożeniami typu phishing... (info)

Brand Support łowi nowych [23.10.2007] Paulina Krajewska, Wojciech Makowski i Agnieszka Wojciechowska wzmacniają działy designu i public relations Brand Support, agencji komunikacji marketingowej 360°... (info)


Diament w krakowskim krajobrazie

Diament w krakowskim krajobrazie [23.10.2007] Kraków staje się miejscem atrakcyjnym nie tylko dla turystów, lecz także dla coraz większej liczby inwestorów. Wiele firm napotyka jednak na pewną prozaiczną trudność – deficyt przestrzeni biurowej... (info)


W jaki sposób wygrać z depresją sezonową?

W jaki sposób wygrać z depresją sezonową? [23.10.2007] Krótkie dni, otaczająca nas szaruga, niskie temperatury, brak porannego światła słonecznego zakłóca nasz rytm snu i cykl wydzielania hormonów w tym serotoniny, która jest odpowiedzialna za dobry nastrój... (info)


Full HD z każdej strony

Full HD z każdej strony [23.10.2007] Panasonic wprowadza na rynek panoramiczny telewizor LCD o przekątnej 37-cali wysokiej rozdzielczości Full HD. Wrażenia wizualne gwarantuje najnowsza technologia Full HD, a panel Full HD IPS Alpha zapewnia szeroki 178-stopniowy kąt widzenia.. (info)


Exxtra Wymiar z Neckermannem!

Exxtra Wymiar z Neckermannem! [23.10.2007] Szukasz odzieży, która nie pyta o rozmiar? Nie chcesz rezygnować z najnowszych trendów? Sięgnij po najnowszy katalog Neckermann „Exxtra wymiar” z niepowtarzalną ofertą różnorodnej odzieży na każdą okazję: do biura, na przyjęcie lub na czas wolny….. (info)

eFresh autorem meblowego www [23.10.2007] eFresh zakończył realizację projektu strony internetowej www.mebelle.pl. Serwis powstał na zlecenie firmy Commodus, właściciela sieci salonów meblowych... (info)


GP PowerBank M510 – niezbędnik w podróży

GP PowerBank M510 – niezbędnik w podróży [23.10.2007] GP Batteries rozszerza swoją ofertę ładowarek o PowerBank M510. Ładowarka ta powstała z myślą o osobach często podróżujących, w szczególności do krajów o odmiennych parametrach sieci niż Polska... (info)


pkt.pl rozpoczyna dystrybucję regionalnych książek w 16 miastach Polski

pkt.pl rozpoczyna dystrybucję regionalnych książek w 16 miastach Polski [23.10.2007] Już po raz czternasty regionalne książki pkt.pl zawierające kompleksowe i aktualne informacje o firmach i instytucjach trafią do firm i osób prywatnych. Planowany nakład 16 regionalnych książek teleadresowych pkt.pl to 1.6 mln egzemplarzy... (info)


Gorąca Czerwień na Chłodne Dni

Gorąca Czerwień na Chłodne Dni [23.10.2007] Najgorętszym trendem tegorocznego jesienno - zimowego sezonu są bezapelacyjnie czerwone usta. Vipera Cosmetics proponuje gorącą czerwień jako antidotum na nadchodzące mrozy, które w tym roku mają być wyjątkowo siarczyste... (info)


Książka pkt.pl w centrach handlowych Blue City i Panorama

Książka pkt.pl w centrach handlowych Blue City i Panorama [23.10.2007] pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne umożliwiają użytkownikom indywidualnym kontakt z klasycznym źródłem informacji, czyli drukowaną książką teleadresową w warszawskich centrach handlowych Blue City oraz Panorama... (info)


Auto-Boss - pierwszy wprowadził Volvo do teatru

Auto-Boss - pierwszy wprowadził Volvo do teatru [23.10.2007] Auto-Boss wielooddziałowy, autoryzowany dealer Volvo, jest pierwszym dealerem, który promuje markę Volvo we współpracy z teatrem. 6 i 7 października samochody marki Volvo uświetniły obchody 100-lecia Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach... (info)


Zakup działki budowlanej - pierwszy etap budowy domu

Zakup działki budowlanej - pierwszy etap budowy domu [23.10.2007] Metraż przyszłego domu, parametry techniczne oraz możliwości zagospodarowania terenu zielonego wokół budynku, zależą od wielkości i kształtu działki budowlanej... (info)

ProMaTap – platforma komunikacyjna dla branży mebli tapicerowanych [23.10.2007] 25–26 października 2007 w Rąbieniu koło Łodzi odbędzie się spotkanie, stanowiące platformę komunikacyjną dla firm branży meblarskiej. Pomysłodawcami i organizatorami tego wydarzenia są uznani dostawcy dla tej branży, firmy: Amann, Amatec, Elmatex, Saba... (info)


Axence udostępnia kolejne darmowe narzędzia do administrowania sieciami

Axence udostępnia kolejne darmowe narzędzia do administrowania sieciami [23.10.2007] Już można korzystać z 9 darmowych narzędzi do skanowania, monitorowania i administrowania sieciami - firma Axence udostępniła użytkownikom kolejne 5 funkcji aplikacji Free Axence NetTools... (info)

TVN CNBC Biznes w ofercie telewizji cyfrowej Aster [23.10.2007] ASTER, wiodący dostawca trzech usług: telewizji, internetu i telefonu po raz kolejny w tym roku wzbogaca ofertę telewizyjną, wprowadzając najnowszy kanał tematyczny z Grupy TVN – TVN CNBC Biznes... (info)


Klimat Prowansji w twojej łazience

Klimat Prowansji w twojej łazience [23.10.2007] Łazienka to szczególne miejsce w naszym domu. Kojarzy się nam z relaksem, spokojem, zmysłowymi olejkami, pianą. Po meczącym dniu chętnie spędzamy w niej długie godziny... (info)


Przenośny komputer Kyman wersja 5. Datalogic Mobile już w Polsce

Przenośny komputer Kyman wersja 5. Datalogic Mobile już w Polsce [23.10.2007] Warszawa, 22 października 2007r. – Wytrzymałość, ergonomiczność to cechy, które charakteryzują najnowszy komputer przenośny Datalogc Mobile Kyman™ wersja 5. wykorzystywany do usług magazynowych, logistycznychi zarządzania majątkiem rozproszonym... (info)


Salon w układzie doskonałym – Meble systemowe ACAPULCO firmy Gawin

Salon w układzie doskonałym – Meble systemowe ACAPULCO firmy Gawin [23.10.2007] Intrygująca prostota i szykowna funkcjonalność to cechy idealnie określające meble systemowe ACAPULCO, nowość w ofercie Fabryki Mebli Gawin. ACAPULCO powstał w efekcie połączenia tego, co najważniejsze we współczesnych trendach wnętrzarskich –.. (info)


Wkrótce wielkie otwarcie Portu Rumia

Wkrótce wielkie otwarcie Portu Rumia [23.10.2007] Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Czeka na nich galeria handlowa z blisko 100 butikami, hipermarket Auchan oraz market budowlany Leroy Merlin... (info)


BIOPTRON w leczeniu żylnych owrzodzeń podudzi

BIOPTRON w leczeniu żylnych owrzodzeń podudzi [23.10.2007] Najczęściej z tymi problemami zgłaszają sie do nas osoby 60-80 letnie.W skrajnych przypadkach pacjenci mają otwarte rany nawet od 40 lat.Przychodzą do nas pozbawieni chęci do życia, z bólu nie mogą spać !!!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...