informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.09.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 43

Oracle OpenWorld – Loïc le Guisquet podkreśla znaczenie technologii dla rozwoju firm w regionie EMEA [23.09.2013] Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w ramach konferencji Oracle OpenWorld w San Francisco, Loïc le Guisquet - wiceprezes Oracle, szef regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) wygłosił referat programowy... (info)


Grzejnik Freedom Jaga - wolność wyboru

Grzejnik Freedom Jaga - wolność wyboru [23.09.2013] Freedom – nowy grzejnik marki Jaga, oferuje wolność wyboru funkcjonalności, gabarytów oraz designu. Prezentuje nową formę grzejników stojących, daje klientowi swobodę w tworzeniu rozwiązania grzewczego... (info)


Park Handlowy Matarnia – „Tak, jak lubię”

Park Handlowy Matarnia – „Tak, jak lubię” [23.09.2013] Klientka na billboardach Parku Handlowego Matarnia? To niestandardowy pomysł na jesienną kampanię, która już z początkiem października rusza pod hasłem „Tak, jak lubię”... (info)


Bądź widoczny na drodze – weź udział w akcji Odblaskowi.pl w Piasecznie

Bądź widoczny na drodze – weź udział w akcji Odblaskowi.pl w Piasecznie [23.09.2013] Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? To jedno z zagadnień, na jakie zwrócą uwagę organizatorzy akcji Odblaskowi.pl, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 28 września w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno... (info)


Bądź widoczny na drodze – weź udział w akcji Odblaskowi.pl w Płocku

Bądź widoczny na drodze – weź udział w akcji Odblaskowi.pl w Płocku [23.09.2013] Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? To tylko jedno z zagadnień, na jakie zwrócą uwagę organizatorzy akcji Odblaskowi.pl, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 września w Centrum Handlowym Auchan Płock... (info)


Piłkarze Śląska Wrocław na premierze gry FIFA 14

Piłkarze Śląska Wrocław na premierze gry FIFA 14 [23.09.2013] Chcesz zagrać z Sebastianem Milą lub Przemysławem Kaźmierczakiem? To możliwe nie na boisku, a na konsoli. W czwartek, 26 września w Magnolia Park odbędzie się oficjalna premiera gry FIFA 14 z udziałem zawodników Śląska Wrocław... (info)

Otwarcie Perfumerii Quality w Toruniu [23.09.2013] Od 21 września Perfumeria Quality zaprasza koneserów luksusowych perfum i produktów pielęgnacyjnych do Torunia... (info)


Mistrz perfumiarstwa, Olivier Durbano w Perfumerii Quality Missala

Mistrz perfumiarstwa, Olivier Durbano w Perfumerii Quality Missala [23.09.2013] Na zaproszenie Perfumerii Quality, w Warszawie gościć będzie francuski mistrz perfumiarstwa i twórca artystycznej biżuterii, Olivier Durbano... (info)


Dachser zachęca klientów do e-faktury

Dachser zachęca klientów do e-faktury [23.09.2013] Dachser, działający globalnie operator logistyczny, zachęca do korzystania z e-faktury. Firma rozpoczyna właśnie wśród klientów kampanię informacyjną, w której przedstawia zalety tego nowoczesnego i ekonomicznego sposobu przesyłania dokumentów... (info)


Surreal - daj się odurzyć

Surreal - daj się odurzyć [23.09.2013] Nudna, szara jesień? Nic z tego. Zamknij oczy i zanurz się w cudownym śnie kolorów. Niespodzianka i elektryzujący smak podróży w nieznane zakątki świata fantazji – to propozycja Orly na ten sezon... (info)

"Pokaż nam swój styl!", czyli nowe narzędzie konkursowe od WP.PL [23.09.2013] Dział Akcji Specjalnych Wirtualnej Polski w ramach promocji serwisu dom.wp.pl przygotował konkurs fotograficzny "Pokaż nam swój styl!", w którym zastosowano niestandardowy mechanizm dodawania albumów i zdjęć... (info)


Zadbajmy o nasze zdrowie i dobrą kondycję jesienią

Zadbajmy o nasze zdrowie i dobrą kondycję jesienią [23.09.2013] Właściwa temperatura wody zapewnia komfort i odprężenie podczas kąpieli oraz pozytywnie wpływa na regenerację organizmu... (info)

Emerson Network Power umacnia swoją pozycję lidera w zakresie rozwiązań DCIM [23.09.2013] Dwa nowe moduły platformy Trellis zapewniają większą elastyczność i całościowy wgląd w działanie systemu, co pozwala rozwiązywać problemy, z którymi zmagają się obecne centra danych.. (info)

Frost & Sullivan: Główne trendy i prognozy dla globalnego rynku produkcji energii odnawialnej [23.09.2013] Rynek OZE będzie się stopniowo przesuwać w kierunku regionów rozwijających się - stwierdza Harald Thaler, Frost & Sullivan.. (info)


Geometryczna wykładzina Coniveo w Zachęcie — Narodowej Galerii Sztuki

Geometryczna wykładzina Coniveo w Zachęcie — Narodowej Galerii Sztuki [23.09.2013] Firma Coniveo dostarczyła i zamontowała wykładzinę dywanową na wystawie „Spojrzenia 2013 – Nagroda Fundacji Deutsche Bank”. Geometryczny wzór ułożony z wykładziny nawiązuje do grafiki zastosowanej na plakacie tego wydarzenia... (info)


Sieci handlowe stawiają na FMCG

Sieci handlowe stawiają na FMCG [23.09.2013] Agencja badawcza ABR SESTA dokonała analizy powierzchni gazetek promocyjnych wydawanych przez sieci handlowe w I i II kwartale 2013 roku w porównaniu z adekwatnym okresem w 2012 r... (info)


Rehabilitacja z NFZ czy prywatnie? Zdrowie nie może czekać

Rehabilitacja z NFZ czy prywatnie? Zdrowie nie może czekać [23.09.2013] Ból w kręgosłupie, zabieg ortopedyczny, rekonwalescencja po urazach kończyn to kilka z wielu przykładów, gdy konieczna staje się wizyta u rehabilitanta... (info)

Siemens Finance korzysta z WEBCON BPS [23.09.2013] Spółka Siemens Finance Sp. z o.o., wchodząca w skład międzynarodowej grupy Siemens Financial Services GmbH, za pośrednictwem spółki ArchiDoc, wdrożyła platformę WEBCON Business Process Suite... (info)


Poznaj największe zabytki świata w Łomiankach

Poznaj największe zabytki świata w Łomiankach [23.09.2013] Czemu wieża w Pizie jest krzywa? Którą budowlę można dostrzec z kosmosu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dostarczy trzecie już spotkanie w ramach cyklu „Witaj przygodo”... (info)

Bonair SA zaprasza na webinarium [23.09.2013] Seminarium online będzie dotyczyć możliwości modułu Honoraria do rozliczania płac i zarządzania pracownikami.. (info)

SIX Payment Services rozpoczął współpracę z Travelplanet.pl [23.09.2013] SIX Payment Services (Europe) S.A. – jeden z wiodących europejskich agentów rozliczeniowych – rozpoczął współpracę z liderem rynku turystycznego w Polsce - Travelplanet.pl S.A... (info)

Firma na drodze do sukcesu [23.09.2013] W nowoczesnej edukacji ekonomicznej wykorzystywane są systemy klasy ERP funkcjonujące w przedsiębiorstwach... (info)


Wybieramy ochronę sanitarną dla firmy

Wybieramy ochronę sanitarną dla firmy [23.09.2013] Właściciele firm i przedsiębiorstw związanych z produkcją i obrotem żywności doskonale wiedzą,jak ważna jest skuteczna ochrona przed szkodnikami. W jaki sposób mają jednak ocenić, czy ochrona sanitarna zapewni bezpieczeństwo zakładu i magazynów?.. (info)


Palety LPR w Magazynach Prologis w Błoniu i Poznaniu

Palety LPR w Magazynach Prologis w Błoniu i Poznaniu [23.09.2013] Prologis, Inc., wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj o podpisaniu przez firmę LPR La Palette Rogue, dwóch umów najmu o całkowitej powierzchni 7 600 m² w parkach Prologis w Błoniu i Poznaniu... (info)


Aktywnie przez cały rok

Aktywnie przez cały rok [23.09.2013] Okresy przejściowe to czas, kiedy ludzki organizm szczególnie narażony jest na szkodliwe działanie wszelkiego rodzaju wirusów, a przygnębiająca aura sprawia, iż nietrudno o tak zwaną jesienną depresję... (info)


WIŚNIOWSKI Liderem Rynku Stolarki 2013

WIŚNIOWSKI Liderem Rynku Stolarki 2013 [23.09.2013] Firma WIŚNIOWSKI niezmiennie utrzymuje czołową pozycję na rynku bram garażowych i systemów ogrodzeniowych. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych rozwiązań jest przyznany firmie, tytuł Lidera Rynku Stolarki 2013 w kategorii bramy... (info)


Praktyki w kraju czy zagranicą. Dylemat?

Praktyki w kraju czy zagranicą. Dylemat? [23.09.2013] Nawet 1500 euro. Tyle można dostać za miesiąc stażu za granicą, a wynagrodzenie to tylko jeden z czynników, który sprawia, że staże zagraniczne są godne uwagi. Wielu polskich studentów woli jednak praktykować w kraju. To słuszny wybór?.. (info)

JAK INWESTOWAĆ W POLSKIE NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE [23.09.2013] - Nowe lokalizacje biurowe szansą na obniżenie kosztów operacyjnych dla firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu - Wiedza o rynku warunkiem udanych inwestycji w nieruchomości handlowe - Spodziewany wzrost popytu na powierzchnie magazynowe.. (info)

SZCZECIN ATRAKCYJNĄ LOKALIZACJĄ DLA INWESTORÓW Z SEKTORA NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH [23.09.2013] Warszawa, 20 września 2013 r. - Według raportu CBRE nowoczesne usługi dla biznesu szansą na rozwój miasta.. (info)

CBRE BĘDZIE ZARZĄDZAĆ BUDYNKIEM THE CUBE W BIRMINGHAM [23.09.2013] The Cube dołączył do budynków zarządzanych przez CBRE w ramach programu „Najbardziej Prestiżowych Nieruchomości”.. (info)

CBRE DRUGI ROK Z RZĘDU NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE FIRMĄ DORADCZĄ Z SEKTORA NIERUCHOMOŚCI WEDŁUG EUROMONEY [23.09.2013] CBRE wygrywa również globalnie w kategorii Wyceny Nieruchomości i zdobywa łącznie 72 nagrody w Euromoney Real Estate Awards.. (info)

GENESYS NAJEMCĄ CROWN TOWER W WARSZAWIE [23.09.2013] Warszawa, 20 września 2013 – CBRE, największa na świecie firma doradcza z sektora nieruchomości komercyjnych, informuje, że firma Genesys wynajęła 484 m kw. powierzchni biurowej w budynku Crown Tower w Warszawie... (info)


ADGAR TWORZY INNOWACYJNE CENTRUM HANDLU I USŁUG ZWIĄZANYCH ZE SPORTEM

ADGAR TWORZY INNOWACYJNE CENTRUM HANDLU I USŁUG ZWIĄZANYCH ZE SPORTEM [23.09.2013] - Specjalistyczne sklepy i usługi dla profesjonalistów i amatorów różnych dyscyplin sportu zgromadzone w jednym miejscu - Pasjonaci biegania, pływania czy jazdy na rowerze zyskają możliwość całorocznych treningów, konsultacji z trenerami.. (info)

Domy szeregowe coraz popularniejsze [23.09.2013] Przy aktualnie wysokich cenach ziemi oraz kosztach budowy a także przy restrykcyjnych przepisach kredytowych wybudowanie własnego domu rodzinnego staje się nie lada wyzwaniem. Coraz większą popularnością cieszą się domy szeregowe..... (info)

Rośnie wartość szkockiej whisky [23.09.2013] W ciągu pierwszych sześciu miesięcy eksport szkockiej whisky wzrósł o 11 proc. Obecnie wyceniany jest na blisko 2 mld funtów. Według Stowarzyszenia Szkockiej Whisky w okresie od stycznia do czerwca wyeksportowano 563 miliony butelek trunku... (info)


Sprzedaje się więcej nowych mieszkań

Sprzedaje się więcej nowych mieszkań [23.09.2013] Na rynku deweloperskim widać oznaki ożywienia, rośnie sprzedaż mieszkań. Ceny nowych mieszkań ustabilizowały się. W tym roku przeciętne stawki w poszczególnych miastach niewiele się zmieniły... (info)

Produkty Roca inspirują młodych projektantów Konkurs z Politechniką Śląską rozstrzygnięty [23.09.2013] Designerska leżanka, szafka, w której subtelnie ukryte jest krzesło, meble dostosowane do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową – to propozycje stworzone przez studentów Politechniki Śląskiej w konkursie zorganizowanym przez Roca Polska... (info)

Kaspersky Lab Polska partnerem szczytu klimatycznego ONZ - COP19/CMP9 [23.09.2013] Kaspersky Lab Polska informuje o znalezieniu się w gronie 12 partnerów szczytu klimatycznego ONZ COP19/CMP9 organizowanego przez Rząd RP w listopadzie br. Firma zapewni bezpieczeństwo wszystkich komputerów wykorzystywanych w ramach tego wydarzenia... (info)

Instytut Zdrowych Nóg podsumował akcję profilaktyczną [23.09.2013] Instytut Zdrowych Nóg to ogólnopolska akcja społeczna, która zwróciła uwagę opinii publicznej na problem przewlekłej niewydolności żylnej (PNŻ). Mobilna przychodnia Instytutu, wyposażona aparaty USG Dopplera, dotarła do 23 miast w całej Polsce... (info)

LOTAMS zmienia system ERP na TETA Constellation [23.09.2013] Nowe rozwiązanie zostanie oparte na zintegrowanym systemie ERP TETA Constellation i obejmie Finanse, Majątek Trwały, Zakupy, Sprzedaż, Gospodarkę Magazynową oraz systemie TETA Business Intelligence. Wcześniej LOTAMS pracował na systemie SAP... (info)


Podłoga na… drzwiach Doors and Floors - nowa marka wewnętrznych skrzydeł drzwiowych od Classen

Podłoga na… drzwiach Doors and Floors - nowa marka wewnętrznych skrzydeł drzwiowych od Classen [23.09.2013] Doors and Floors, czyli drzwi i podłogi w jednym produkcie. Nowa marka wewnętrznych skrzydeł drzwiowych od Classen to pięć nietypowych kolekcji w ponad 20 dekorach... (info)


Światowej sławy specjalista od łuszczycy gościł w Polsce!

Światowej sławy specjalista od łuszczycy gościł w Polsce! [23.09.2013] To wydarzenie, na które czekali nie tylko dermatolodzy z całego kraju, ale przede wszystkim chorzy na łuszczycę. Doktor Michael Tirant, jeden z najlepszych na świecie specjalistów od łuszczycy, przyjechał do Polski... (info)

Rozpoczęła się konferencja Oracle OpenWorld 2013 [23.09.2013] W konferencji Oracle OpenWorld, która rozpoczęła się w niedzielę 22 września, weźmie udział ponad 60 tysięcy uczestników na których czeka 2500 sesji edukacyjnych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...