informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 32

NaKanapie.pl - serwis dla moli książkowych [23.08.2007] NaKanapie.pl jest serwisem spolecznosciowym łaczacym zalety forum dyskusyjnego, indywidualnych recenzji i polecen ksiazek oraz miejsca w ktorym bedzie mozna przeczytac dobra i ciekawa opinie na temat ksiazek i nie tylko (rowniez komiksow i innych wydawnictw)... (info)


Swisspor w systemie

Swisspor w systemie [23.08.2007] Firma SWISSPOR Polska wprowadziła w 2007 roku na rynek trzy nowe systemy przeznaczone do termo i hydroizolacji budynków. S użytkowania obiektów budowlanych... (info)


VARTA High Energy AA najlepszą baterią alkaliczną!

VARTA High Energy AA najlepszą baterią alkaliczną! [23.08.2007] VARTA High Energy AA wygrała w teście baterii przeprowadzonym przez redakcję ComputerBild, niemieckiego wydania Komputer Świat. W teście porównano 48 baterii różnych producentów, w tym Micro (AAA), Mignon (AA), Baby (C)... (info)


Ora-Ito - kuchnia przyszłości

Ora-Ito - kuchnia przyszłości [23.08.2007] Sen o przyszłości znalazł swoje odzwierciedlenie w projekcie Gorenje Ora-Ito - ekskluzywnej, futurystycznej kolekcji urządzeń AGD. Zaawansowana technologia, najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalny design – taka jest nowa kolekcja Gorenje... (info)

Moloko, Avril Lavigne, Bryan Adams i Moby w WPtv [23.08.2007] W telewizji internetowej Wirtualnej Polski (wptv.wp.pl) można już oglądać koncerty największych światowych gwiazd. Wystartował nowy kanał tematyczny WPtv – Koncerty... (info)


TGX i TGS jakie będą te nowe ciężarówki MAN-a

TGX i TGS jakie będą te nowe ciężarówki MAN-a [23.08.2007] Oficjalne premiery nowych ciężarówek przeznaczonych do transportu długodystansowego i średniej dystrybucji koncern z Monachium zaplanował na koniec października, podczas targów RAI w Amsterdamie... (info)


Mariusz Miękoś z Fastline w Grand Prix Polski WSMP

Mariusz Miękoś z Fastline w Grand Prix Polski WSMP [23.08.2007] Mariusz T. Miękoś z agencji Fastline 26 sierpnia wystartuje w wyścigach indywidualnych Grand Prix Polski, rozgrywanych na torze „Poznań” w ramach VI Eliminacji Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski... (info)


Nagrodzone kolory Nashuatec teraz jeszcze z Fiery

Nagrodzone kolory Nashuatec teraz jeszcze z Fiery [23.08.2007] Euroimpex SA wprowadził do oferty dwie serie kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych, które pracują w technologii laserowej: Nashuatec MPC2500e/3000e1 oraz MPC3500e1/4500e1. Urządzenia wyposażono w profesjonalny, zewnętrzny kontroler druku Fiery... (info)

Ambersil Pool and Snooker Cloth Clenaer [23.08.2007] AJM Electronics, wyłączny dystrybutor w Polsce produktów marki Ambersil, wprowadził do oferty środek do czyszczenia stołów bilardowych POOL AND SNOOKER Cloth Clenaer... (info)


Okna firmy Adpol S.A w Sea Towers!

Okna firmy Adpol S.A w Sea Towers! [23.08.2007] 13 sierpnia 2007 roku ruszył montaż okien i zestawów okiennych do budynku apartamentowo–usługowego Sea Towers w Gdyni. Za dostarczenie stolarki okiennej i drzwiowej oraz jej montaż odpowiedzialna jest toruńska firma Adpol S.A... (info)

Xpertis Deweloper wspomaga Hirny BD [23.08.2007] Macrologic SA podpisał umowę na wdrożenie systemu klasy ERP w warszawskiej firmie HIRNY BD S.A. Rozwiązanie Xpertis Deweloper będzie wspierać działalność dewelopera w zakresie specyficznych dla tej branży procesów inwestycyjnych i procesów sprzedaży... (info)


NewConnect wkrótce na GPW

NewConnect wkrótce na GPW [23.08.2007] Już 30 sierpnia na Giełdzie Papierów Wartościowych pod nazwą NewConnect zostanie uruchomiony nowy rynek dla spółek technologicznych, oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które poprzez debiut giełdowy będą mogły zdobyć pieniądze na rozwój... (info)

Monitoring kosztów druku z Konica Minolta SafeQ [23.08.2007] Rozwiązanie SafeQ pozwala zmniejszyć o połowę koszty druku biurowego dzięki precyzyjnemu zliczaniu i wycenie wartości wytwarzanych dokumentów. W efekcie firma może skutecznie kontrolować wydatki na druk i kopiowanie... (info)


Certyfikowany System Okablowania Strukturalnego Telegärtner

Certyfikowany System Okablowania Strukturalnego Telegärtner [23.08.2007] AJM Electronics, przedstawiciel niemieckiej firmy Telegärtner Karl Gärtner GmbH na rynku polskim, zaprezentował objęty 25-letnią gwarancją System Okablowania Strukturalnego Telegärtner... (info)


Muzyka w kolorach tęczy

Muzyka w kolorach tęczy [23.08.2007] Możesz nie tylko słuchać muzyki w doskonałej jakości odtwarzaczu MP3, ale i cieszyć się jego niepowtarzalnym wyglądem. Wystarczy sięgnąć po modele Vector DM VEC 125 lub Vector DM VEC 611 BF, które są wyposażone aż w siedem kolorów podświetlania wyświetlacza... (info)


Nowości firmy GANTER: dźwignie zaciskowe mimośrodowe GN 927.

Nowości firmy GANTER: dźwignie zaciskowe mimośrodowe GN 927. [23.08.2007] Piaseczno, 23 sierpnia 2007 r. - Firma GANTER wprowadziła w tym roku kolejny nowy produkt - dźwignię zaciskową mimośrodową typu GN 927.Jest to element zaciskowy realizujący funkcję mocowania w zupełnie nowy sposób.... (info)


Nowy magazyn spółki JAS-FBG w Zebrzydowicach

Nowy magazyn spółki JAS-FBG w Zebrzydowicach [23.08.2007] Od września 2007 rozpoczyna działalność nowy magazyn JAS-FBG S.A. w Zebrzydowicach. Obiekt o powierzchni 1000 mkw umożliwia przeładunek samochodowo-kolejowy... (info)

Portal Spraw Zagranicznych psz.pl wprowadził nowy wizerunek serwisu i logo [23.08.2007] Psz.pl rozpoczyna nowy etap rozwoju: „To ważny moment dla psz.pl. Wprowadzamy nie tylko nowy wygląd strony, ale także nowe logo. Jesteśmy największym w Polsce serwisem informującym o polityce i gospodarce międzynarodowej – to zobowiązuje... (info)


By nasze oczy były zdrowe…

By nasze oczy były zdrowe… [23.08.2007] Wiadomo, iż żeby móc uprawiać sporty na świeżym powietrzu zwłaszcza latem, kiedy natura płata nam figle trzeba się do tego przygotować. Odpowiedni ubiór, obuwie a także zabezpieczenie ciała to podstawa... (info)

Szkoła kompleksowo bezpieczna [23.08.2007] Co możemy zrobić, aby szkoła była bezpieczna? Wprowadzić mundurki, organizować pogadanki z policjantami na temat zażywania narkotyków i picia alkoholu lub po prostu potraktować sprawę kompleksowo, stosując szereg zabezpieczeń. Także prawnych... (info)


Bielizna Kinga uwielbia Kobiece ciała,…więc i My ją pokochajmy…

Bielizna Kinga uwielbia Kobiece ciała,…więc i My ją pokochajmy… [23.08.2007] ... Typowa „Kinga” bierze los w swoje ręce, wychodzi z inicjatywą. Zwraca na siebie uwagę wyglądem, energią, wdziękiem i werwą. „Kinga” zwykle jest przekonana o swojej wartości, bywa też źródłem twórczego myślenia i dlatego od „Kingi” wychodzą ciekawe pomysły….. (info)


Róża, nie tylko do ślubu…

Róża, nie tylko do ślubu… [23.08.2007] „…Róża tworzy coś, co towarzyszy kobiecie każdego dnia, w każdej prozaicznej czynności, ale jest z nią również w sytuacjach specjalnych,przełomowych i najpiękniejszych chwilach jej życia... (info)


DIM…bielizna dla każdego, kto chce czuć się wygodnie i wyglądać modnie…

DIM…bielizna dla każdego, kto chce czuć się wygodnie i wyglądać modnie… [23.08.2007] DIM to nowoczesna marka, której produkty są spełnieniem oczekiwań konsumentów, Marka ta łączy modę i dostępność dla każdego. Kolekcje DIM zaskakują różnorodną ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie... (info)


IMC-101G – przemysłowy gigabitowy media konwerter Ethernet – światłowód (port SFP)

IMC-101G – przemysłowy gigabitowy media konwerter Ethernet – światłowód (port SFP) [23.08.2007] MOXA IMC-101G to media konwerter pomiędzy skrętką - Ethernet 10/100/1000BaseT(X), a światłowodem jedno/wielo-modowym - 1000BaseSX/LX/LHX/ZX (szeroki wybór modułów SFP/mini-GBIC).. (info)


Bielizna Axami dla każdej Panny Młodej do Ślubu.

Bielizna Axami dla każdej Panny Młodej do Ślubu. [23.08.2007] Kolekcje firmy Axami urzekają haftem oraz bogatym wzornictwem i kolorystyką. Pozwalają rozkoszować się bielą-, której nie może zabraknąć w najważniejszym dniu dla kobiety, jakim jest własny Ślub,.. (info)


Zamroź lato na długi czas

Zamroź lato na długi czas [23.08.2007] Podczas jesiennych i zimowych dni każdy z nas marzy o świeżych owocach i warzywach. W lecie mamy je pod ręką: w ogródkach, na działkach i na straganach. Zimą tęsknimy za tymi letnimi rarytasami. Zamrażając owoce i warzywa możemy przedłużyć smak lata..... (info)


Amanay…to najnowsza kolekcja bielizny Selmark.

Amanay…to najnowsza kolekcja bielizny Selmark. [23.08.2007] Wreszcie mamy wymarzoną porę roku, jaką jest lato… słoneczko, plaże, baseny to największe uroki wakacyjnych dni. Każda z nas chciałaby ten czas spędzić w pięknym, kolorowym i gorącym miejscu, takie kryteria spełnia od lat Hiszpania….. (info)


Wirtualny Świat Akuku!

Wirtualny Świat Akuku! [23.08.2007] Ruszyła interaktywna strona internetowa Akuku! przygotowana specjalnie dla najmłodszych użytkowników sieci. Jutrzenka zapraszado podróży po wirtualnym świat Akuku!.. (info)


Konrad powrócił by kusić swoją oryginalnością.

Konrad powrócił by kusić swoją oryginalnością. [23.08.2007] „Kolekcje nasze tworzymy z pasją i miłością do kobiecego ciała. Staramy się zapewnić Paniom to, co jest najlepsze i najpiękniejsze, aby mogły czuć się piękne i uwodzielsko... (info)


Oryginalna Panna Młoda?… Tylko w bieliźnie Lupoline to osiągniesz…

Oryginalna Panna Młoda?… Tylko w bieliźnie Lupoline to osiągniesz… [23.08.2007] W życiu każdej kobiety nadchodzi taki dzień, w którym wszystko musi być wyjątkowe, niezapomniane i perfekcyjne…O czym mowa? Oczywiście, o ślubie.Tygodnie, a nawet miesiące przygotowań by wszystko było idealne... (info)


Bielizna nocna Obsessive

Bielizna nocna Obsessive [23.08.2007] Od zawsze wiadomo, że wakacje to czas, gdy wszystko jest piękne, gorące, kolorowe i kuszące. To czas podróży, odpoczynku, nowych przygód jak również nowych miłości… Nasze uczucia i emocje dają znać, że są już na tyle rozgrzane by móc przyjąć strzałę Amorka... (info)


Bioptron - Leczenie nerwobólu nerwu trójdzielnego

Bioptron - Leczenie nerwobólu nerwu trójdzielnego [23.08.2007] Nerwoból (neuralgia) nerwu trójdzielnego jest jedną z przyczyn dotkliwego, uporczywego jednostronnego bólu twarzy często mylonego z bólami zębów, uszu lub zatok przynosowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...