informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.08.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 32

TECHNO C1 - duża łazienka w nowej odsłonie [23.08.2006] Coraz więcej z nas mieszka w domkach bądź przestronnych mieszkaniach, w których wreszcie możemy mieć duże łazienki... (info)

Warszawa Bez Barier tylko do końca września [23.08.2006] Jeszcze do końca września można zgłaszać budynki w konkursie Warszawa Bez Barier na najlepiej dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych obiekt w stolicy... (info)

Nowy dyrektor w VECTRZE [23.08.2006] Tomasz Izydorczyk został Dyrektorem Operacyjnym w VECTRZE. Jego zadaniem będzie m.in. planowanie oraz realizacja strategii rozwoju drugiego pod względem liczby abonentów operatora kablowego w Polsce... (info)

Dom z wysokim IQ [23.08.2006] Czym jest inteligentny dom? To dom wyposażony w zintegrowany i spójny system automatyki, umożliwiający sterowanie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi... (info)

Dominet Bank wprowadził karty przedpłacone [23.08.2006] Dominet Bank wprowadził do swojej oferty sportowe karty przedpłacone: Mastercard „Wisła Kraków Komercyjna” oraz „Wisła Kraków Honorowa”... (info)

Już za miesiąc ... Bzura [23.08.2006] Czas cofnie się i przeszłość można będzie zobaczyć, usłyszeć oraz poczuć ... tętent szarżującej kawalerii, chrzęst gąsienic, żołnierskie "hurrrra" ... to niezwykła wyprawa w czasie - to „BZURA 2006”... (info)

Limitowana edycja NERO 7 PREMIUM już w sprzedaży! [23.08.2006] Limitowana edycja pakietu multimedialnego Nero 7 Premium z wbudowanym dodatkiem „MP3 Power Pack” trafia już do sklepów komputerowych w całej Polsce... (info)

Zróbmy dobry klimat także w telewizji i kinach [23.08.2006] Od połowy sierpnia w wybranych stacjach telewizyjnych oraz kinach możemy oglądać film reklamowy kampanii WWF Polska „Zróbmy dobry klimat”... (info)

CYFRA+ promuje najlepsze programy dla całej rodziny [23.08.2006] Agencja EURO RSCG WARSAW przygotowała dla spółki CANAL+ Cyfrowy kreację nowej kampanii „Dinozaury”... (info)

Pilsner Urquell i jazz na www [23.08.2006] Od kilku tygodni wielbiciele niedzielnej audycji „Siesta”, emitowanej na antenie radiowej „Trójki”, mogą również posłuchać on-line bieżących i archiwalnych wydań na www.jazz.pilsner.pl... (info)

Nowa odsłona serwisu Podlogi.info! [23.08.2006] Serwis Podlogi.info został poszerzony o nowe wartościowe działy, wortal otrzymał również nową oprawę graficzną... (info)

One to potrafią... SEB Mistrzostwa Polski Kobiet rozegrane [23.08.2006] W dniach 4-6 sierpnia br. na polu golfowym Toya Golf & Country Club we Wrocławiu, odbyły się oficjalne mistrzostwa pań w golfie pod nazwą SEB Mistrzostwa Polski Kobiet... (info)

Ropa niebawem zdrożeje dwukrotnie [23.08.2006] Używany samochód może być mniej wart od baku pełnego paliwa, ocieplanie domów stanie się koniecznością, a kredyt w dolarach stanie się najbardziej atrakcyjny - a wszystko to przez nadciągający kryzys paliwowy... (info)

Senatorowie PiS-u stworzyli stanowisko dla kolegi [23.08.2006] Stanowisko wiceszefa kancelarii Senatu istniało w historii Izby zaledwie dwa lata. W 1998 roku zostało zlikwidowane. Prawo i Sprawiedliwość pospiesznie je przywróciło, aby zatrudnić na nim swojego działacza samorządowego Romualda Łanczkowskiego... (info)

Oszczędzanie albo emerytalne biedowanie [23.08.2006] Pieniądze wpłacane do ZUS i na II filar nie zapewnią godnej starości. Gdyby inwestować je samodzielnie, przyniosłyby nawet czterokrotnie wyższą emeryturę... (info)

Wstąp do Akademii Bezpiecznego Samochodu [23.08.2006] Wakacje to tradycyjnie okres szczególnie niebezpieczny dla kierowców i pozostałych uczestników ruchu drogowego... (info)

Rubinowa czerwień w letnim numerze ABSOLUT REFLEXIONS [23.08.2006] Najnowszy, letni numer „ABSOLUT REFLEXIONS” pachnie soczystym, czerwonym grejpfrutem, a to wszystko za sprawą najnowszego wariantu smakowego ABSOLUT VODKA - ABSOLUT RUBY RED... (info)

Akademia Medyczna we Wrocławiu i Firma Hasco-Lek będą wspólnie kształcić farmaceutów [23.08.2006] W dniu 5 lipca 2006 roku zostało podpisane porozumienie między Akademią Medyczną we Wrocławiu a firmą Hasco-Lek w sprawie utworzenia nowej specjalności na Wydziale Farmacji - farmacja przemysłowa... (info)

Nowa polska strona www.BenQ.pl [23.08.2006] Nowa szata graficzna, więcej informacji, łatwiejsza nawigacja.. (info)

Szybkość i precyzja – najnowszy Joybook BenQ R55EG [23.08.2006] BenQ Joybook R55EG oferuje czas reakcji matrycy 16ms oraz doskonały wyświetlacz z technologią Ultra Vivid.. (info)

BenQ otrzymał jedenaście nagród Red Dot 2006 za doskonałe wzornictwo produktów [23.08.2006] „Znakomite i innowacyjne wzornictwo” produktów Ben, drugi rok z rzędu, zostało docenione przez międzynarodowe jury obradujące w niemieckim mieście Essen.. (info)

Shanghai General Motors wykorzysta platformę firmy Compuware Covisint [23.08.2006] Firma Compuware poinformowała o podpisaniu przez firmy Shanghai GM i Compuware Covisint trzyletniego kontraktu, w ramach którego Covisint będzie świadczyć na rzecz Shanghai GM oraz kilkuset jego dostawców z Azji, Ameryki Północnej, Europy i Ameryki Łacińskiej usługi w zakresie przesyłania wiadomości i integracji... (info)

Nowe oprogramowanie DevPartner Studio firmy Compuware nagrodzone podczas konferencji Tech·Ed 2006 [23.08.2006] Compuware wprowadza nowe funkcje poprawiające jakość i wydajność aplikacji.. (info)

Optimal Trace od Compuware [23.08.2006] Optimal Trace firmy Compuware umożliwia efektywniejsze dopasowanie zadań działów informatycznych do biznesu.. (info)

Odpowiedź Koalicji na Rzecz Jakości na list Świata Konsumenta z dnia 20 czerwca 2006r. [23.08.2006] W imieniu Koalicji na Rzecz Jakości , której celem jest szeroka edukacja na temat rzetelności informowania konsumentów o produktach i usługach obecnych na polskim rynku oraz o zasadach właściwie prowadzonych testów konsumenckich, chciałbym odpowiedzieć na oświadczenie redakcji „Świata Konsumenta”, zawarte w piśmie rozesłanym do mediów w dniu 20 czerwca 2006 roku... (info)

List do mediów Koalicji na Rzecz Jakości [23.08.2006] Koalicja na Rzecz Jakości , której celem jest szeroka edukacja na temat rzetelności informowania konsumentów o produktach i usługach obecnych na polskim rynku oraz o zasadach właściwie prowadzonych testów konsumenckich, z dużym niepokojem obserwuje treści dotyczące testów konsumenckich zawarte w magazynie „Świat Konsumenta”... (info)

Modelowanie i systemy podejmowania decyzji czyli palmtopy do lamusa [23.08.2006] Ten artykuł tak na prawdę dotyczy prognozowania a nie Palmów. Te ostatnie to przykład tego, jak scenariusze i analiza Postrzeganej Wartości Użytkowej (PWU) wygrywają z prostymi analizami trendów i intepretacjonizmem... (info)

Wycena a scenariusze: przepowiadam rewolucję [23.08.2006] Każdy z nas słyszał utyskiwania na ceny licencji, kiepska stopę zwrotu (a kto to potrafi policzyć...?) Kłopoty z ustaleniem ceny produktu ma chyba każda firma. Jak to robić?.. (info)

Polski rynek informatyczny 2006-2008 [23.08.2006] Według raportu "Rynek IT w Polsce 2006-2008" wydanego przez firmę analityczną PMR , polski rynek informatyczny osiągnął w ubiegłym roku wartość 17,8 mld zł... (info)

Galeria GALA w Internecie [23.08.2006] Powstaje Galeria Gala - nowoczesne Centrum Handlowe w Lublinie.. (info)

Internet Group S.A. buduje grupę kapitałową [23.08.2006] W dniu 10 sierpnia 2006 roku Internet Group S.A. i CR Media Consulting S.A. podpisały porozumienie inwestycyjne. Ma ono na celu zwiększenie skali działalności, wykorzystanie efektów synergii oraz rozszerzenie działalności na nowe segmenty rynku... (info)

4cross w Białymstoku - Grawitacja z Heyah [23.08.2006] W sobotę, 26 sierpnia, w Białymstoku odbędzie się dziewiąta eliminacja zawodów SUPERLIGA 2006... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...