informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


Wspomnienia z dzieciństwa – jesion rustic 180 mm

Wspomnienia z dzieciństwa – jesion rustic 180 mm [23.07.2008] Tęsknota za czasami dzieciństwa. Za wyprawami w tajemnicze krainy, za postaciami posiadającymi magiczną moc, za smakami i zapachami, których poszukiwania trwają całe życie... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 23.07.2008 [23.07.2008] Popyt nadal kontroluje sytuację. Pozytywne zakończenie notowań na rynku amerykańskim oraz na giełdach w Azji w połączeniu ze spadającą ceną ropy sprawiło, że od początku sesji popyt przeważał na warszawskim parkiecie... (info)

Kapitał Barlinka wzrośnie o połowę [23.07.2008] Na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Barlinka, które odbyło się 27 czerwca 2008 r. udziałowcy przyjęli uchwałę, dotyczącą nowej emisji akcji z prawem poboru... (info)

Kolejna dostawa Lubawy S.A. dla wojska [23.07.2008] 23 czerwca Lubawa S.A. podpisała kolejny kontrakt na dostawę sprzętu ochronnego dla wojska. Umowa dotyczy uniwersalnych pokrowców wielokrotnego użytku osuszanych dynamicznie – UPWU-D. Opiewa ona na kwotę ponad 850 tysięcy złotych... (info)


Twoja przestrzeń do życia

Twoja przestrzeń do życia [23.07.2008] Dni otwarte na budowie domów marki DAN-WOOD HOUSE to miejsce, gdzie można poznać ofertę oraz system budowy domów firmy Budimex Danwood Sp. z o.o. Co tydzień w innym miejscu Polski!.. (info)


Kwazar pianka i aerozol - wakacje z dala od komara!

Kwazar pianka i aerozol - wakacje z dala od komara! [23.07.2008] Gdy pogoda dopisuje, chętnie wychodzimy na spacery, wskakujemy na rower i cieszymy się możliwością relaksu na świeżym powietrzu. Jednak podczas wakacji, oprócz słońca, gorącego piasku czy szumiącego lasu czekają na nas komary, kleszcze i meszki... (info)

Milion dla najlepszego – już tylko miesiąc! [23.07.2008] zanox wraz z niemieckim funduszem venture capital - Corporate Finance Partners - ogłosili konkurs na najlepszy projekt internetowy. Zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia 2008!.. (info)


Zagraj z Pandą w Vobis

Zagraj z Pandą w Vobis [23.07.2008] Wydajny notebook HP w atrakcyjnej cenie, a wraz z nim w prezencie gra o przygodach Kung Fu Pandy. To najnowsza, skierowana nie tylko do najmłodszych, wakacyjna propozycja Vobis... (info)


„Vipbars” i „Danceshow” dla Marquard

„Vipbars” i „Danceshow” dla Marquard [23.07.2008] Platforma "Rozrywka dla biznesu" została zaproszona przez wydawnictwo „Marquard” do współtworzenia dwóch najbardziej medialnych imprez tego lata – „Wybór Samochodu Roku Playboya 2008” oraz „10 lat CKM.. (info)


Do szkoły tylko z JanSportem

Do szkoły tylko z JanSportem [23.07.2008] Co prawda do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało jeszcze trochę czasu, ale zapobiegliwi rodzice już szukają plecaków dla swoich pociech. Jeśli mają być one wygodne, a zarazem modne, to najlepszym wyborem będzie sięgnięcie po plecaki marki JanSport... (info)


TFC w czołowce rankingu Agencji PR

TFC w czołowce rankingu Agencji PR [23.07.2008] TASK FORCE CONSULTING NAJLEPSZYM DORADCĄ! Miesięcznik Home&Market po raz kolejny opublikował „Kliencki ranking agencji public relations”. Klienci oceniali agencje w 19 kategoriach – w ponad połowie przypadków TFC znalazła się w pierwszej trójce... (info)


Konferencja TETY w Internecie

Konferencja TETY w Internecie [23.07.2008] TETA umożliwia uczestnictwo w interaktywnej transmisji na żywo w Internecie konferencji poświęconej informatycznym systemom wspomagającym zarządzanie zasobami ludzkimi... (info)

Kolporter.pl powiększa ofertę [23.07.2008] Dzięki umowie z Kolporterem S.A. wydawca prasy kolorowej Gruner+Jahr uruchomił sklepy internetowe na pięciu portalach wydawanych przez siebie magazynów (m.in. „Gala” „Focus” i „Kobieta”)... (info)

Nowa strona Poolspa [23.07.2008] Poolspa, jeden z największych w Europie producentów urządzeń z hydromasażem, uruchomił nową stronę internetową. To nie tylko wirtualny katalog z ofertą firmy, ale także interaktywne programy pomagające w wyborze wymarzonej wanny... (info)

Komentarz Expandera: Kruche podstawy wzrostu (23.07.2008) [23.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Inwestorzy giełdowi wciąż reagują pozytywnie na spadek cen ropy naftowej. Inaczej jest na rynku obligacji, gdzie wraz z tańszą ropą naftową można byłoby się spodziewać obniżenia się rentowności, a te idą w górę... (info)


Nice i Krispol fundują sportowe emocje podczas Siatkarskiej Ligi Światowej

Nice i Krispol fundują sportowe emocje podczas Siatkarskiej Ligi Światowej [23.07.2008] Serią zwycięstw Reprezentacji Polski zakończyła się faza grupowa Ligi Światowej w siatkówce mężczyzn. Polakom kibicowali Partnerzy Handlowi i przedstawiciele firm Krispol i Nice... (info)


Intensywne odcienie natury najmodniejszymi kolorami 2008 roku

Intensywne odcienie natury najmodniejszymi kolorami 2008 roku [23.07.2008] Według ekspertów międzynarodowego zespołu Colour Futures, w tym sezonie najmodniejsze są kolory intensywne i głębokie, inspirowane światem roślin i zwierząt... (info)


Orcal Canopy - lepsza akustyka, nowoczesna forma

Orcal Canopy - lepsza akustyka, nowoczesna forma [23.07.2008] Sufity podwieszane już dawno nie tworzą jednolitej płaskiej powierzchni. Ich wymyślne formy są dziś narzędziem kształtowania nie tylko estetyki pomieszczeń, ale również panujących tam warunków, np. akustycznych... (info)


Lampy Bioptron w pediatrii

Lampy Bioptron w pediatrii [23.07.2008] Zastosowanie światłoterapii w pediatrii otwiera znacznie szersze od dotychczasowych możliwości terapeutyczne.Zabiegi można wykonywać samemu w domu bez przygotowania medycznego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...