informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 48

Przewodnik urlopowy 2008 – Wiedza i Praktyka, część I [23.06.2008] Sezon urlopowy już rozpoczęty, pora więc na wyjaśnienie wątpliwości związanych z udzielaniem urlopów. Do letury zachęcamy nie tylko pracodawców ale i pracowników. Warto znać swoje prawa!.. (info)


W samochodzie jak w domu

W samochodzie jak w domu [23.06.2008] Bezpiecznie i swobodnie jak w domowym zaciszu? Teraz jest to możliwe dzięki nowości firmy ORAVA. Najnowszy model radia samochodowego to niezbędny element wyposażenia naszego auta... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 23.06.2008 [23.06.2008] Indeks WIG20 poniżej styczniowych minimów. Dzisiejsza sesja na GPW rozpoczęła się od wzrostów pomimo piątkowych spadków w USA, które w znacznym stopniu były już uwzględnione w cenach akcji... (info)

Katalog dla architektów - propozycja dla profesjonalistów [23.06.2008] Twórczy projekt to podstawa każdego budynku. Niezależnie od tego czy chodzi o rezydencję prywatną, czy o dużą inwestycję handlową, architekt jest często kluczową postacią w realizacji marzeń budowlanych... (info)

Centrum outsourcingowe BCC wyróżnione przez HDI oraz Computerworld [23.06.2008] W ciągu ostatnich tygodni BCC zostało finalistą dwóch prestiżowych konkursów: organizowanego przez Help Desk Institute konkursu „Lider Wsparcia” oraz programu „Lider Jakości” wspieranego przez tygodnik Computerworld... (info)


Światowy Dzień Krwiodawstwa we wrocławskim CH Borek, Dąbrówka i Skorosze

Światowy Dzień Krwiodawstwa we wrocławskim CH Borek, Dąbrówka i Skorosze [23.06.2008] W sobotę, 28 czerwca, z okazji Światowego Dnia Krwiodawstwa w CH Borek - Wrocław, Dąbrówka - Katowice oraz Skorosze w warszawskim Ursusie odbędzie się akcja zbiórki krwi... (info)


Kolektory słoneczne Viessmann przeszły Wielki Test pomyślnie

Kolektory słoneczne Viessmann przeszły Wielki Test pomyślnie [23.06.2008] Wielki Test próżniowych kolektorów słonecznych firmy Viessmann dobiegł końca.Test miał na celu sprawdzenie wytrzymałości kolektorów w niecodziennych warunkach... (info)


Problemy z nastolatkiem

Problemy z nastolatkiem [23.06.2008] Masz wrażenie, że z twoim dzieckiem dzieje się coś złego i obawiasz się najgorszego? W sytuacji, gdy masz podejrzenia, że twoje dziecko może mieć kontakt z narkotykami, możesz sięgnąć po testy na obecność narkotyków w organizmie... (info)


7milowy umacnia pozycję lidera

7milowy umacnia pozycję lidera [23.06.2008] Firma 7milowy od ponad 3 lat systematycznie umacnia pozycję lidera wdrożeniowego. Według danych z SAP Polska za 2007 rok, co trzeci klient wdrażający system SAP ERP w Polsce wybrał wdrożenie z 7milowym (9 na 29 projektów)... (info)

Rozwój rynku biomasy rozwiązaniem dla źródeł energii w Europie [23.06.2008] Warszawa – 23 czerwca 2008 roku – Przed biomasą otwierają się szerokie możliwości na europejskim rynku energii. Głównym czynnikiem rozwoju zużycia biomasy w Europie jest konieczność ograniczenia emisji dwutlenku węgla i zapewnienia bezpiecznego źródła energii... (info)


Nowi PR Managerowie w E.C.H.O. Communications

Nowi PR Managerowie w E.C.H.O. Communications [23.06.2008] Czerwiec w E.C.H.O. Communications przebiegał pod znakiem awansów. Od czerwca 2008 roku agencja E.C.H.O. Communications z Wrocławia ma dwóch nowych PR managerów: Ewę Żygadło i Agnieszkę Brodalę... (info)


Intrygujące koktajle z Cannes

Intrygujące koktajle z Cannes [23.06.2008] Osobistości świata showbiznesu na Festiwalu Filmowym w Cannes delektowały się koktajlami, stworzonymi na bazie wódki Grey Goose. Receptury na drinki zawierające najdroższe składniki na świecie, owiane były ścisłą tajemnicą. Teraz marka zdradza swój sekret..... (info)


ViDiS dystrybutorem QOMO

ViDiS dystrybutorem QOMO [23.06.2008] Z przyjemnością informujemy Państwa o rozszerzeniu oferty produktowej ViDiS o tablice interaktywne marki QOMO - jedyne tablice na rynku łączącymi wygodę użytkowania z trwałością i odpornością na uszkodzenia... (info)


Uczennice ze Sztumu wyróżnione w Tokio

Uczennice ze Sztumu wyróżnione w Tokio [23.06.2008] Panasonic Polska informuje, że polski film pt. „Eco Pret-a-porter”, nakręcony przez uczennice Gimnazjum nr 1 w Sztumie, otrzymał wyróżnienie za najlepszy materiał zdjęciowy podczas światowego finału konkursu Panasonic Kid Witness News 2008... (info)


Uśmiech ze Wschodu

Uśmiech ze Wschodu [23.06.2008] Więzi rodzinne od pokoleń są dla Polaków bardzo ważne. Potwierdzają to nie tylko liczne ankiety, sposób spędzania świąt i codzienne rozmowy, ale także rosnąca liczba przekazów pieniężnych skierowanych na Wschód... (info)


Praca na www.9477.pl

Praca na www.9477.pl [23.06.2008] Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o., jedna z wiodących firm na rynku informacji gospodarczej od niedawna umożliwia zamieszczanie ogłoszeń o pracę i rekrutowanie pracowników za pośrednictwem www.9477.pl... (info)


ViDiS dystrybutorem Diamond Lamps i JustLamps w Polsce

ViDiS dystrybutorem Diamond Lamps i JustLamps w Polsce [23.06.2008] ViDiS został dystrybutorem brytyjskiej firmy JustLamps - wyłącznego sprzedawcy Diamond Lamps na świecie, która współpracuje bardzo blisko z producentami oryginalnych lamp.. (info)

Funai rośnie w siłę! [23.06.2008] Funai Electric Co., Ltd z siedzibą w Daito City (Osaka) w Japonii ogłosiła powołanie spółki, która będzie podmiotem prowadzącym produkcję, sprzedaż i marketing telewizorów marek Philips oraz Magnavox na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady... (info)

Fashion & Design w Blue City [23.06.2008] Już niebawem, 28 czerwca br. w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City zostanie otwarty salon firmy Fashion & Design z galanterią skórzaną i torebkami... (info)

Akcja wyprzedażowa w Blue City [23.06.2008] Do końca sierpnia w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City klientów kusić będą obniżki wiosenno-letnich kolekcji, sięgające nawet 70% wartości wystawionych towarów... (info)

Demo systemu CMS Agencji Informatycznej MaWi [23.06.2008] Agencja Informatyczna MaWi uruchomiła nowy serwis firmowy prezentujący demo autorskiego systemu CMS, pozwalającego sprawnie zarządzać serwisem internetowym... (info)

Oracle w grupie liderów w dziedzinie zarządzania serwisem [23.06.2008] System Oracle Siebel Field Service został uwzględniony w tegorocznym raporcie firmy Gartner „Magic Quadrant for Field Service Management, 2008”* i zaliczony do grupy liderów... (info)

Afterki w klubie Lucid [23.06.2008] Genialni Anglicy już dawno wpadli na pomysł, jak ominąć piatkowe korki w mieście w godzinach szczytu. Po pracy chodzą do barów i pubów.Zainspirowany tym pomysłem Klub Lucid w Blue City od 6 czerwca organizuje cykl imprez pod nazwą „After Office”... (info)

Centrum Zdrowia i Fitnessu Pure [23.06.2008] Już niebawem 1 lipca br. na poziomie +4 centrum handlowo-rozrywkowego Blue City zostanie otwarte centrum zdrowia i fitnessu Pure, wyposażone w salę do ćwiczeń siłowych, a także największe w Warszawie sauny i łaźnie parowe... (info)

Sprawcy sukcesu Blue City [23.06.2008] W związku z nową kampanią wizerunkową Blue City „Pięknie się zmieniamy”, centrum postanowiło przedstawić firmy zewnętrzne, które nie tylko podczas kampanii, ale długofalowo pracują na jego sukces... (info)


Nice zdobywa rynek rosyjski

Nice zdobywa rynek rosyjski [23.06.2008] Spółka Nice SpA, lider w automatyce dla domu, ogłosiła otwarcie nowego oddziału na rynku rosyjskim, w Moskwie. Nice Rosja jest tym samym 15 oddziałem Nice SpA na świecie... (info)


Konferencja pełna mocy

Konferencja pełna mocy [23.06.2008] Włoski Mediolan był w tym roku najbardziej energetycznym miastem w Europie. Wszystko za sprawą POWER-GEN Europe 2008, trzydniowej konferencji i wystawy, poświęconych szeroko pojętej europejskiej branży energetycznej... (info)

Sadzenie drzewek na Śląsku wieńczy akcję „Zielono mi” [23.06.2008] W miniony czwartek i piątek w Sosnowcu, Mikołowie oraz Częstochowie uroczyście posadzono młode drzewka. Wydarzenie to było zwieńczeniem akcji ekologicznej „Zielono mi” zorganizowanej przez Galerie Auchan na Śląsku... (info)


Na kłopoty… IMR advertising by PR!

Na kłopoty… IMR advertising by PR! [23.06.2008] Tak jak jeden mól może nieodwracalnie zniszczyć piękną odzież, a ziarnko pieprzu całkowicie zmienić smak wykwintnej potrawy, tak i drobne urazy, choć niegroźne, potrafią być bardzo dokuczliwe... (info)

DB Schenker liderem wg rankingu Rzeczpospolitej w kategorii usługi logistyczne [23.06.2008] Prawie 20 procentowy wzrost przychodów przedsiębiorstw z sektora logistycznego w Polsce w 2007 roku • Schenker Sp. z o.o. utrzymał pozycję lidera według wielkości przychodów ze sprzedaży podstawowej w 2007 roku w kategorii usługi logistyczne.. (info)

Przygotuj się do wakacji z Galerią Auchan Gdańsk [23.06.2008] Wielkimi krokami zbliża się czas wakacyjnych wyjazdów. Niezależnie od tego, czy celem naszych podróży są dalekie egzotyczne kraje, czy polskie morze lub góry, do urlopu trzeba się przygotować. Wszystko co potrzebne – znajdą Państwo w Galerii Auchan Gdańsk... (info)

Nowa inwestycja SGI Baltis w Szczecinie [23.06.2008] Firma budowlana SGI Baltis rozpoczyna realizację inwestycji przy ul. Krakowskiej w Szczecinie. W dwóch etapach powstanie ponad 200 mieszkań. Klucze do pierwszych apartamentów przyszli mieszkańcy będą mogli odebrać pod koniec 2009 r... (info)


Optoma instaluje projekcję

Optoma instaluje projekcję [23.06.2008] EP776 i EP782 to oznaczenia dwóch nowych projektorów instalacyjnych Optomy przeznaczonych do montażu w salach wykładowych, konferencyjnych czy w restauracjach. Urządzenia dostępne są w sprzedaży u wyłącznego dystrybutora Optomy w Polsce, firmie Veracomp... (info)


Letnie leniuchowanie razem z Felco

Letnie leniuchowanie razem z Felco [23.06.2008] Zbliża się lato, a wraz z nim coraz cieplejsze oraz dłuższe dni, które sprzyjają wypoczynkowi. Tym, którzy chcą w pełni wykorzystać wolne chwile Felco poleca szybkie w przygotowaniu, zdrowe oraz smaczne produkty z linii „Warzywa na patelnię”... (info)

Gold Finance członkiem Związku Firm Doradztwa Finansowego [23.06.2008] 19 czerwca 2008 roku został zarejestrowany i rozpoczął swoją działalność Związek Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF). Prezesem organizacji został wybrany Krzysztof Barembruch... (info)

Elektroniczny klucz do sukcesu [23.06.2008] „Kopex” ujednolica zarządzanie grupą liczącą ponad 50 firm w oparciu o IFS Applications. Jest to jedno z największych informatycznych przedsięwzięć w polskim przemyśle ciężkim... (info)


Czy komfort akustyczny w domach jednorodzinnych stoi pod znakiem zapytania?

Czy komfort akustyczny w domach jednorodzinnych stoi pod znakiem zapytania? [23.06.2008] Czy charakterystyka akustyczna budynku będzie obowiązkowa dla projektów domów jednorodzinnych? Czy brak konieczności jej wykonywania może oznaczać niski komfort akustyczny?.. (info)

Strzel gola Kartofelkowi i wygrywaj nagrody [23.06.2008] Wielka gratka dla smakoszy gum rozpuszczalnych Maoam i fanów piłki nożnej. Już 9 czerwca na stronie www.maoam.com rusza konkurs „Strzel gola Kartofelkowi”. Na zdobywców największej ilości bramek czekają atrakcyjne nagrody... (info)

Komentarz Expandera: Inflacja wciąż w centrum uwagi (23.06.2008) [23.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: W ten tydzień wkraczamy z praktyczną wiedzą o trendzie, jaki w ostatnich tygodniach dominuje na rynkach giełdowych. Piątkowa sesja przekonała dobitnie, że jest to spadkowa tendencja... (info)


Wizualizer Dekoral – stwórz swoją kompozycję barw

Wizualizer Dekoral – stwórz swoją kompozycję barw [23.06.2008] Serwis internetowy www.dekoral.pl wzbogacił się o kolejne niezwykle atrakcyjne narzędzie. Jest nim Wizualizer, który niebywale ułatwia dobór kolorów zarówno wnętrza domu jak i elewacji... (info)


Pomidory krojone Podravka Perłą Rynku FMCG 2008

Pomidory krojone Podravka Perłą Rynku FMCG 2008 [23.06.2008] Pomidory krojone Podravka zdobyły I miejsce w kategorii „przetwory warzywne i owocowe” w ogólnopolskim badaniu „Perły Rynku FMCG 2008”. Tym samym zostały uznane przez respondentów za produkt, który odniósł największy sukces rynkowy w 2007 roku... (info)

Interactive Intelligence wprowadza nową wersję oprogramowania InteractionDialer [23.06.2008] Firma Interactive Intelligence wprowadza nową wersję 3.0 oprogramowania Interaction Dialer® do obsługi kampanii wychodzących. Oprogramowanie poprawia efektywność centrum kontaktowego, zmniejsza koszty oraz maksymalizuje niezawodność i skalowalność... (info)


„Bądź moim wybawcą”, czyli uwalniamy loginy!

„Bądź moim wybawcą”, czyli uwalniamy loginy! [23.06.2008] Niestandardowa akcja marketingowa Wirtualnej Polski. Poczta WP „uwalnia” adresy e-mail, czyli wprowadza do ponownego obiegu zarejestrowane, ale bardzo długo nieużywane adresy pocztowe (minimum przez półtora roku)... (info)


Świetlik rurowy Tubzzz® – naturalne światło i ochrona środowiska naturalnego

Świetlik rurowy Tubzzz® – naturalne światło i ochrona środowiska naturalnego [23.06.2008] Trendem w sferze oświetlenia i doświetlenia stało się dążenie do stworzenia takiego systemu, który będzie najbardziej zbliżony do oświetlenia naturalnego... (info)


Nowy ServerView zapewnia bezproblemową wirtualizację

Nowy ServerView zapewnia bezproblemową wirtualizację [23.06.2008] Monachium, czerwiec 2008 – Konfigurowanie i zarządzanie serwerami Blade w skomplikowanych środowiskach sieciowych stało się łatwiejsze dzięki wprowadzeniu przez Fujitsu Siemens Computers systemu ServerView Virtual-I/O Manager... (info)


Domalux Exotic Primer - moda na drewno egzotyczne

Domalux Exotic Primer - moda na drewno egzotyczne [23.06.2008] Drewno egzotyczne cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Ze względu na swoje właściwości mechaniczne i fizyczne pozwala na stosowanie go wszędzie tam, gdzie potrzebne są materiały o wysokiej trwałości, niestandardowym rysunku i odcieniu... (info)


Magazyn o genetyce w portfolio Novimedia

Magazyn o genetyce w portfolio Novimedia [23.06.2008] W maju do rąk pracowników wymiaru sprawiedliwości – prokuratorów, sędziów i adwokatów – trafił magazyn „Genetyka i prawo”.To jedyne tego rodzaju wydawnictwo w Polsce... (info)


Klasa ścieralności i użyteczności paneli laminowanych – jak wybrać odpowiednią?

Klasa ścieralności i użyteczności paneli laminowanych – jak wybrać odpowiednią? [23.06.2008] Panele laminowane różnią się od siebie klasą ścieralności, która określa ich odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Poszczególne klasy wskazują, w jakich miejscach najlepiej się sprawdzi konkretna podłoga... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...