informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.06.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 7

Idea sponsorem meczów finałowych Pucharu Polski [23.06.2005] W ostatnią sobotę 18 czerwca br. w Grodzisku Wielkopolskim oraz we ostatni wtorek 21 czerwca br. w Lubinie zostały rozegrane finałowe mecze Pucharu Polski 2005... (info)

100-tysięczne nowe auto marki SEAT wyjeżdża na polskie drogi [23.06.2005] Firma Iberia Motor Company SA – generalny importer aut marki SEAT w Polsce – ogłosiła, iż na polskie drogi wyjechał właśnie 100-tysięczny nowy samochód marki SEAT... (info)

Hyundai Motor Europe rozbudowuje osrodek badajacy uklady napedowe [23.06.2005] Hyundai rozpoczął właśnie rozbudowę centrum badawczo-rozwojowego znajdującego się w Rüsselsheim w Niemczech... (info)

Co nowego? ...czyli PROFIm na targach BIURO 2005 [23.06.2005] Nowości, premiery, niespodzianki na poznańskich targach Meble 2005... (info)

Acanthus Aureus dla PROFIm [23.06.2005] Aranżacja stoiska PROFIm na tegorocznych targach Biuro została wyróżniona nagrodą Acanthus Aureus... (info)

Nieustający popyt na nieruchomości? [23.06.2005] Po wyraźnym spadku zainteresowania nieruchomościami w roku ubiegłym, zaraz po intergracji z Unią Europejską, teraz na nowo z każdym miesiącem widać coraz większy popyt zarówno ze strony klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych... (info)

Prosto z krakowskiego rynku nieruchomości [23.06.2005] W maju tego roku obserwowaliśmy wyraźnie rosnące zainteresowanie gruntami oraz domami położonymi na terenie północno-zachodnich dzielnic Krakowa, jak również przyległych gmin w odległości do 15 km. od miasta... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...