informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 25


M&J podziękował za lojalność

M&J podziękował za lojalność [23.05.2007] Firma M&J produkująca Majonez Świdnicki i przyprawy Świdnicki, posiadająca hurtownie spożywcze w Świdnicy i Bielawie zorganizowała doroczną majówkę dla swoich klientów... (info)


Nowy napój energetyczny Cocaine Stimulation

Nowy napój energetyczny Cocaine Stimulation [23.05.2007] W marcu 2007 odbyła się premiera nowego energy drinka o nazwie Cocaine Stimulation. Producentem napoju jest Premium House importer i dystrybutor produktów marek klasy premium z branży FMCG... (info)


Metaxa z atrakcjami

Metaxa z atrakcjami [23.05.2007] Wiosną i latem miłośnicy Metaxa znajdą w sklepach dwa promocyjne opakowania swojego ulubionego trunku... (info)


BenQ FP93GP – 19 calowy monitor z kontrastem 1300:1

BenQ FP93GP – 19 calowy monitor z kontrastem 1300:1 [23.05.2007] BenQ FP93GP to nowa generacja monitorów LCD z super wysokim kontrastem 1300:1, jasnością 300 cd/m2, szybką matrycą MVA 8 ms i cienką ramką wokół ekranu.. (info)

Strajk lekarzy nie wpływa na assistance (IPA) [23.05.2007] Strajk lekarzy nie wpłynął na jakość ani ilość świadczeń medycznych wykonywanych przez IPA Polska na rzecz klientów indywidualnych... (info)


Nowa wersja Panda Internet Security 2007 z funkcją archiwizacji danych

Nowa wersja Panda Internet Security 2007 z funkcją archiwizacji danych [23.05.2007] Panda Software wprowadziła nową wersję programu Panda Internet Security 2007 z funkcją przechowywania kopii zapasowej kluczowych plików na zdalnym serwerze... (info)

Grupa Fresh promuje F16 [23.05.2007] Agencja Fresh wygrała przetarg na kreację dla eventu „Festyn Lotniczy Thunderbirds Poznań Krzesiny 2007” organizowanego przez Siły Powietrzne RP oraz Urząd Miasta Poznania... (info)

4 miejsce w rankingu WPROST [23.05.2007] OLYMPUS Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego zajęła 4 pozycję wśród 64 szkół wyższych z całego kraju w opublikowanym 21 maja 2007 r. rankingu WPROST niepaństwowych szkół biznesu i zarządzania. To kolejny awans uczelni w stosunku do rankingu WPROST z lat ubiegłych... (info)


Nowe wcielenie najszybszej Skody Octavi na świecie

Nowe wcielenie najszybszej Skody Octavi na świecie [23.05.2007] Skoda FABIA JC to auto przygotowywane do udziału w wyścigach równoległych na dystansie1/4 mili. Aktualnie jest to najmocniejsze auto na świecie z silnikiem 1,9 TDI... (info)

ATENA po raz kolejny Partnerem Technologicznym Kongresu Brokerów [23.05.2007] Dnia 25 maja, w Mikołajkach, rozpocznie się X Kongres Brokerów. ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o. wspiera to jubileuszowe spotkanie środowiska ubezpieczeniowego jako Partner Technologiczny... (info)


Jaskiniowcy w Krakowie

Jaskiniowcy w Krakowie [23.05.2007] Na placu Wolnica na krakowskim Kazimierzu w ostatnią sobotę (19 maja) spotkali się przedstawiciele samorządów podkrakowskich gmin na IV Dniu Powiatu Krakowskiego... (info)


Sportowe hamulce GALFER w ofercie JC AUTO TUNING DIVISION

Sportowe hamulce GALFER w ofercie JC AUTO TUNING DIVISION [23.05.2007] GALFER jest dostawcą klocków oraz tarcz na pierwszy montaż do wielu europejskich samochodów. W ofercie posiada także kilka sportowych linii wysokiej jakości produktów. Jest producentem big brake kitów dla najdroższych marek specjalizujących się w zestawach hamulcowych!.. (info)


Hoover – Piękno w Twojej kuchni

Hoover – Piękno w Twojej kuchni [23.05.2007] Marka Hoover oprócz tradycyjnego sprzętu AGD oferuje także ekskluzywną kolekcję urządzeń do zabudowy. Została stworzona dla tych, którzy cenią styl i wygodę, a także funkcjonalność sprzętu kuchennego... (info)


Bud Mar Investment realizuje prestiżowe osiedle Romans En Provence

Bud Mar Investment realizuje prestiżowe osiedle Romans En Provence [23.05.2007] "Złota 10-tka dla wybranych" - to prestiżowe osiedle, która daje klientom niepowtarzalny styl, komfort i ekskluzywność... (info)

Wielkie otwarcie [23.05.2007] W sobotę 19 maja 2007 roku w warszawskiej Arkadii został otwarty nowy, 43 salon firmowy z butami dla dzieci i młodzieży Bartek. Z tej okazji w centrum handlowym zorganizowano wielki pokaz mody butów zaprojektowanych przy współpracy Ewy Minge i firmy Bartek... (info)

Agencja Scholz and Friends została Agencją Roku! [23.05.2007] 21 maja br. ogłoszono, która z firm branży reklamowej uzyskała tytuł Agencji Reklamowej Roku. W tegorocznej edycji zwycięzcą została agencja Scholz and Friends. Tytuł ten, od 10 lat nadawany przez Media i Marketing Polska, należy do najbardziej prestiżowych i uznanych w środowisku reklamowym... (info)

Dopingujemy Kubicę z IPFON [23.05.2007] Po raz kolejny wraz z IPFON będziemy wspierać naszego rodaka Roberta Kubicę w wyścigu Formuły 1. Już w najbliższą niedzielę, 27 maja, użytkownicy IPFON będą mogli dzwonić do Monako za 1 grosza... (info)


Komu potrzebne mapy akustyczne?

Komu potrzebne mapy akustyczne? [23.05.2007] Powstaje coraz więcej przepisów nakazujących ocenę hałasu w środowisku i tworzenia map akustycznych. Ministerstwo Środowiska przegotowuje rozporządzenie w sprawie szczegółowych danych ujętych w mapach akustycznych. Jednak komu będą one przydatne?.. (info)


Tech.wp.pl, czyli wszystko o najnowszych technologiach

Tech.wp.pl, czyli wszystko o najnowszych technologiach [23.05.2007] Wirtualna Polska skupiła wszystkie swoje serwisy poświęcone najnowszym technologiom w jeden – Tech.wp.pl... (info)

Infinity Group powiększa zespół [23.05.2007] Infinity Interactive, agencja interaktywna wchodząca w skład Infinity Group, powiększyła liczbę swoich pracowników... (info)

Newitech, Sygnity i Aram zinformatyzują urząd w Pruszczu Gdańskim [23.05.2007] Urząd miejski w Pruszczu Gdańskim wybrał ofertę konsorcjum złożonego ze spółek Newitech, Sygnity i Aram. Wszystkie firmy będą wspólnie prowadzić projekt informatyzacji urzędu... (info)


Odżywiaj się zdrowo!

Odżywiaj się zdrowo! [23.05.2007] Portal ByćKobietą.pl i Paclan zapraszają do udziału w konkursie "Odżywiaj się zdrowo!". Do wygrania toster oraz torebki i rękaw do beztłuszczowego pieczenia... (info)


Abyś czuł się bezpieczny - SKOFF LED Music Line - Oprawy Oświetleniowe

Abyś czuł się bezpieczny - SKOFF LED Music Line - Oprawy Oświetleniowe [23.05.2007] Oprawy Oświetleniowe Music Line znajdują zastosowanie w dyskretnym podświetlaniu pokoików dziecięcych, przy przewijakach, jako nocne oświetlenie przy karmieniu, przy oświetlaniu drogi z pokoiku dziecka do łazienki czy pokoju rodziców... (info)


Oprawy Oświetleniowe SKOFF LED Music Line wyróżnione w konkursie

Oprawy Oświetleniowe SKOFF LED Music Line wyróżnione w konkursie "Śląska Rzecz" [23.05.2007] Konkurs "Śląska Rzecz" już po raz drugi zorganizował Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie. Jego celem jest promocja firm z województwa śląskiego w Polsce i poza granicami kraju. "Śląska Rzecz" to jedyne w Polsce wydarzenie promujące przedsiębiorców, którzy dzięki współpracy z projektantem osiągnęli sukces komercyjny, ale jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa... (info)


Użytkownicy serwisu dietetycznego Vitalia.pl schudli już ponad 22 000 kg!

Użytkownicy serwisu dietetycznego Vitalia.pl schudli już ponad 22 000 kg! [23.05.2007] Niebywały sukces użytkowników specjalistycznego portalu dietetycznego Vitalia.pl (www.vitalia.pl) – łącznie utracili na wadze już ponad 22 000 kg. Serwis osiągnął tak wysoki efekt w przeciągu niespełna 2 lat, od kiedy rozpoczął działalność... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...