informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.05.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Niezwykłe zakątki Polski - najnowsza książka wydawnictwa Reader's Digest. [23.05.2005] Wszyscy znają Wawel, ale czy każdy wie o znajdującym się tam czakramie dającym energię? A słynny Malbork? .. (info)

Euro RSCG Marketing House dla Carlsberg Polska [23.05.2005] Agencja specjalizująca się w Customer Relationship Marketing - Euro RSCG Marketing House obsługuje już od ponad dwóch lat firmę Carlsberg Polska. .. (info)

10 lat wydawnictwa Reader's Digest w Polsce. [23.05.2005] Wydawnictwo Reader’s Digest obecne jest w Polsce już od 10 lat. W ciągu dekady stało się 2. pod względem przychodu wydawnictwem w Polsce* i liderem w sektorze marketingu bezpośredniego... (info)

Pctips.pl - serwis dla ciekawskich [23.05.2005] Wydawnictwo IDG Poland uruchomiło nowy serwis internetowy - Pctips.pl - skierowany do użytkowników otwartych na odkrywanie nowych, praktycznych zastosowań swoich komputerów... (info)

VIVA! (t) WIRTUALNA POLSKA [23.05.2005] Tuż po zacieśnieniu współpracy z Telewizją Polsat Wirtualna Polska poszerza grono kontrahentów medialnych o Wydawnictwo Edipresse... (info)

Intel® Powerade® BikeMaraton w województwie świętokrzyskim. [23.05.2005] W Nowinach koło Kielc 28 maja (sobota) odbędzie się czwarta z kolei edycja tegorocznego cyklu maratonów rowerowych Intel® Powerade® BikeMaraton... (info)

Vattenfall otwiera biuro obrotu w Polsce [23.05.2005] Powołanie i rejestracja spółki Vattenfall Trading Services Sp z.o.o jest dla koncernu ważnym etapem w rozwoju hurtowego obrotu energią na polskim rynku... (info)

PTK Centertel ułatwia akcje GOPR w Beskidach [23.05.2005] PTK Centertel ułatwia akcje GOPR w Beskidach. Nowoczesne usługi lokalizacyjne Idei ratują ludzkie zdrowie i życie... (info)

Statoil otworzył pierwszą stację w Oświęcimiu. [23.05.2005] W dniu 19 maja br. norweski koncern Statoil otworzył swoją pierwszą całodobową stację benzynową w Oświęcimiu, przy ulicy Dąbrowskiego 32. .. (info)

Euro RSCG Marketing House dla marki Domestos [23.05.2005] Agencja specjalizująca się w Customer Relationship Marketing - Euro RSCG Marketing House wygrała przetarg na obsługę programu promocyjnego dla marki Domestos należącej do firmy Unilever... (info)

Czas na Geode LX [23.05.2005] AMD przypuszcza ofensywę na rynek elektroniki użytkowej wraz z nowymi procesorami Geode LX... (info)

Dyski flash od Samsunga [23.05.2005] Samsung zbudował swój pierwszy dysk oparty na pamięciach flash... (info)

Tani Olympus [23.05.2005] Olympus zaprezentował nowy aparat cyfrowy Camedia C180. Urządzenie trafi do sklepów w czerwcu, jego cena wyniesie około 170 euro... (info)

Apple znów ma problem z bateriami [23.05.2005] Apple Computer wycofuje 128 tys. wadliwych baterii do notebooków, które wraz z komputerami PowerBook G4 oraz iBook G4 trafiły do użytkowników w ciągu ostatnich 8 miesięcy. .. (info)

Elektroniczne gadżety za zdrową dietę [23.05.2005] Rada Miejska największego miasta Szkocji, Glasgow, postanowiła zachęcić gimnazjalistów do zdrowego odżywiania. .. (info)

Jeep w salonach [23.05.2005] W polskich salonach można już kupić najnowszą generacje Jeepa Grand Cherokee... (info)

Goodyear radzi jak być bezpiecznym na drodze. [23.05.2005] Goodyear jest głównym partnerem szkolenia interaktywnego „Bądź bezpieczny na drodze”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...