informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

Eiffage Polska integruje spółki Grupy Eiffage w Polsce [23.04.2008] Od kwietnia 2008 r. Grupa Eiffage w Polsce posiada nową strukturę organizacyjną. W ramach Eiffage Polska zintegrowane zostały wszystkie działające w Polsce firmy należące do Grupy... (info)

JAVART: zyskowny rok 2007 [23.04.2008] Spółka JAVART - producent i dostawca oprogramowania IT dla biznesu, specjalizujący się w zastosowaniu technologii Java Enterprise Edition – osiągnęła w 2007 roku zysk na poziomie 1,9 mln zł, co oznacza wzrost prawie o 75% wobec roku 2006... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 23.04.2008 [23.04.2008] Widoczna słabość warszawskiego parkietu. Dzisiejsza sesja na warszawskim parkiecie upłynęła pod znakiem dalszych spadków. Indeksy rozpoczęły dzień poniżej wczorajszego zamknięcia i systematycznie osuwały się. GPW realizowała zupełnie inny scenariusz..... (info)

Hewitt Associates ogłasza wyniki Badania Najlepsi Pracodawcy 2008 [23.04.2008] Hewitt Associates, firma doradcza i outsourcingowa, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, ogłosiła wyniki trzeciej edycji Badania Najlepsi Pracodawcy w Polsce... (info)

Zarządzanie podróżami dla biznesu [23.04.2008] Platforma usług turystycznych www.FRU.PL poszerzyła swoją ofertę o profesjonalne zarządzanie podróżami dla klienta biznesowego. Nowe rozwiązanie kierowane jest w szczególności do sektora małych i średnich przedsiębiorstw... (info)

„Dziewczynka z zapałkami” w Galerii Auchan w Mikołowie [23.04.2008] W nadchodzący weekend w Galerii Auchan w Mikołowie pojawi się „Dziewczynka z zapałkami” – fundacja organizująca akcję na rzecz dzieci z rodzin najuboższych... (info)


Monety kolekcjonerskie dostępne w Galerii Auchan Bielsko – Biała

Monety kolekcjonerskie dostępne w Galerii Auchan Bielsko – Biała [23.04.2008] Galeria Auchan zaprasza pasjonatów monet kolekcjonerskich oraz młodych adeptów numizmatyki do kantoru wymiany walut. Czekają tam na nich nowości emitowane przez NBP, srebrne i złote monety europejskie, a także amerykańskie cuda numizmatyki ze złota... (info)

Nowy model routera DrayTek VigorPro 5300 już w sprzedaży! [23.04.2008] W ofercie firmy Brinet pojawił się nowy model routera DrayTek VigorPro 5300. Innowacyjność tego modelu polega głównie na zastosowaniu zapory typu UTM (Unified Threat Management) umożliwiającej zintegrowane zarządzanie zagrożeniami... (info)


Nowe produkty w linii TOŁPA® Optimum Nature

Nowe produkty w linii TOŁPA® Optimum Nature [23.04.2008] Guarana to egzotyczna, rosnąca w Brazylii roślina, której cenne właściwości odkryto dopiero niedawno. Wyciąg z guarany stosowany jest często w kosmetyce..... (info)


Panele laminowane dobrane idealnie do Twojego wnętrza

Panele laminowane dobrane idealnie do Twojego wnętrza [23.04.2008] Panele laminowane to trwały, prosty w montażu i łatwy do utrzymania w czystości materiał podłogowy. Warto zwrócić uwagę na właściwy ich dobór, aby stanowiły integralną część aranżacji wnętrza... (info)


Rozwiązanie Powerline 200Mb/s marki TRENDnet w ofercie Dystrybutora

Rozwiązanie Powerline 200Mb/s marki TRENDnet w ofercie Dystrybutora [23.04.2008] TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych, wprowadził do oferty Adapter Fast Ethernet Powerline 200Mb/s (TPL-302E) i zestaw składający się z dwóch Adapterów Fast Ethernet Powerline 200Mb/s (TPL-302E2K)... (info)

Amarantus – zdrowie w makaronie Siła Serca [23.04.2008] Zdrowie … ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto Cię stracił …. Każdy z nas chciałby długo cieszyć się zdrowiem. Aby tak się stało powinniśmy regularnie robić badania okresowe, ćwiczyć, ruszać się i oczywiście zdrowo odżywiać... (info)


8 nowości w 8. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych

8 nowości w 8. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych [23.04.2008] Rusza rywalizacja o miano najlepszych biuletynów firmowych 2008 roku. W tym roku organizatorzy przygotowali aż 8 nowości, w tym zupełnie nowe wyróżnienia oraz głosowanie internautów. Termin nadsyłania prac mija 25 czerwca. Udział w Konkursie jest bezpłatny... (info)


Serwerowe listy zasilające - EPA Systemy

Serwerowe listy zasilające - EPA Systemy [23.04.2008] Oferty EPA Systemy została rozszerzona o produkty firmy DigiPower. Jest to bardzo szeroki wybór listew zasilających przeznaczonych do montażu w szafach serwerowych typu rack 19"... (info)

Europaczka - międzynarodowe przesyłki kurierskie [23.04.2008] Szybka dostawa przesyłki pod dowolny adres w Niemczech oraz w innych krajach Unii Europejskiej w niewiarygodnie korzystnych cenach. Z naszych usług może skorzystać każdy, zarówno firmy jak i osoby fizyczne... (info)


Spotkanie z Michaelem Schumacherem nagrodą w konkursie Shell Helix!

Spotkanie z Michaelem Schumacherem nagrodą w konkursie Shell Helix! [23.04.2008] Firma Shell przygotowała interaktywny konkurs dla miłośników motoryzacji. Wystarczy kupić promocyjne opakowanie oleju Shell Helix i zaprojektować na www.shell.pl/helix tor wyścigowy, a spotkanie z legendarnym mistrzem F1 na torze w Maranello stanie się realne!.. (info)


IVONA wspiera światowy standard MRCP

IVONA wspiera światowy standard MRCP [23.04.2008] IVO Software wydało nową wersję syntezatora mowy IVONA Telecom, która wspiera międzynarodowy standard MRCP – używany w największych systemach telekomunikacyjnych... (info)


Sport, który oddycha z Geox

Sport, który oddycha z Geox [23.04.2008] Geox – potentat w segmencie obuwia codziennego - opracował technologię NET®, która ma zrewolucjonizować rynek obuwia sportowego. Rozwiazanie ma zapewnić maksimum oddechu dla stóp sportowców, a także poprawić cechy motoryczne i zdrowotne w obuwiu sportowym... (info)

Kaspersky Anti-Virus 7.0 otrzymuje kolejne wyróżnienie VB100 [23.04.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, otrzymał wyróżnienie VB100 przyznane programowi Kaspersky Anti-Virus 7.0 przez brytyjski magazyn Virus Bulletin. Produkt zademonstrował kompatybilność z dodatkiem SP 1 dla Visty... (info)

Wiosenny konkurs CeBiKu [23.04.2008] Centrum Budownictwa i Kamieniarstwa ogłasza konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. CeBiK to największy portal internetowy zawierający ważne i aktualne informacje z branży kamieniarsko-budowlanej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...