informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

Superfoto.pl najlepsze na rynku labów internetowych. [23.04.2007] Niezależny test laboratoriów internetowych przeprowadzony przez miesięcznik „PC Format” przyznał najwyższą notę serwisowi Superfoto.pl... (info)


Autentyczna perła za lodową rozkosz od Nestlé

Autentyczna perła za lodową rozkosz od Nestlé [23.04.2007] Prawdziwa perła wśród lodowych propozycji – aksamitna La Cremeria obdaruje miłośników lodowych pyszności magicznym prezentem –autentyczną perłą... (info)

Onet.pl wśród najlepszych polskich marek [23.04.2007] Podczas uroczystej gali Superbrands, portal Onet.pl otrzymał nagrodę Superbrand 2007 . Statuetkę odebrał Łukasz Wejchert, prezes Grupy Onet.pl... (info)

Wszystkie mecze Pucharu UEFA na żywo w Onet.pl [23.04.2007] Specjalnie dla fanów piłki nożnej, portal Onet.pl uruchomił serwis poświęcony rozgrywkom Pucharu UEFA... (info)


Dni Otwarte dla Ziemi w I.A.S.

Dni Otwarte dla Ziemi w I.A.S. [23.04.2007] International American School, szkoła na warszawskich Kabatach, wyjątkowo uroczyście obchodziła tegoroczny Dzień Ziemi... (info)


Podwójny klasyk: Pu-erh Earl Grey

Podwójny klasyk: Pu-erh Earl Grey [23.04.2007] Niewiele jest równie uznanych herbat odchudzających, co czerwona Pu-erh. Niewiele jest smaków herbacianych, równie popularnych co aromatyczny Earl Grey... (info)


Mięta na trawienie

Mięta na trawienie [23.04.2007] Drobne niedyspozycje żołądkowe, zdarzają się każdemu. Nic nie łagodzi podrażnionego przewodu pokarmowego tak szybko i łatwo, jak mięta... (info)


Spróbuj wszystkiego

Spróbuj wszystkiego [23.04.2007] Która z nas nie lubi wybierać, przebierać i próbować co raz to nowych rzeczy? Przebieranie w ubraniach, torebkach, butach a także smakach dopasowywanie ..... (info)

Czy świat jest antykobiecy? [23.04.2007] Dorota Wellman kontra Krzysztof Skiba. Potyczki damsko-męskie w serwisie Kobieta.wp.pl... (info)


WSL Forum 2007

WSL Forum 2007 [23.04.2007] Czy coś łączy wielką ciężarówkę z próbką delikatnego kremu w prasie kobiecej? Tak i to nie jest początek kolejnego dowcipu. W Poznaniu odbędzie się II Naukowa Konferencja WSL FORUM 2007... (info)


Chałwa Macedońska

Chałwa Macedońska [23.04.2007] Rozkosz smaku, tajemnica wiecznej urody i zdrowia... zamknięta w złotej puszce. Czy jest naród, który dorównałby Grekom w tworzeniu afrodyzjaków?.. (info)

Reforma wizerunku polityka [23.04.2007] Standardy przyszłości w polityce podążają nieuchronnie w kierunku rozwoju kreowania wizerunku i umiejętności zarządzania informacją... (info)


Intermoda – nowa kolekcja na sezon wiosna - lato 2007

Intermoda – nowa kolekcja na sezon wiosna - lato 2007 [23.04.2007] Wiosenno - letnia kolekcja Intermody zaprojektowana została z myślą o mężczyznach, którzy cenią komfort i indywidualny styl w każdej sytuacji... (info)

Dipol na Targach Intertelecom [23.04.2007] W dniach 17-19.04 odbyły się w Łodzi XVIII Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej Intertelecom. Również w tym roku sprawdziła się koncepcja organizatorów... (info)

Internet pod kontrolą dzięki routerom DrayTek [23.04.2007] DrayTek - wiodący na świecie producent urządzeń sieciowych i innowator technologii VoIP – rozszerzył współpracę z producentem rozwiązań do zarządzania dostępem do Internetu - firmą SurfControl... (info)

Szafa na komputer [23.04.2007] Pierwszą w Polsce metalową szafę w cenie poniżej tysiąca złotych produkuje krotoszyński JotKEl. Szafa znakomicie nadaje się dla komputerów sterujących produkcją ..... (info)

Europ Assistance - firma, w której warto pracować [23.04.2007] Podobnie jak w ubiegłym roku, także i w tegorocznym rankingu sporządzonym przez Corporate Research Foundation, Europ Assistance w Belgii została uznana za firmę, w której warto pracować... (info)

Nowy, bogatszy program 'Shell Assistance' ze świadczeniami Europ Assistance Polska [23.04.2007] Program Shell Assistance funkcjonuje na polskim rynku już od kilku lat, gwarantując świadczenia assistance drogowego Klientom stacji benzynowych Shell... (info)

Out of Routine! [23.04.2007] „Out of Routine” to tytuł audycji w Radiu PIN na temat ciekawych dyscyplin sportowych i sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu... (info)

Dystrybucja usług assistance [23.04.2007] Oferta firm assistance może być dostępna dla Klientów indywidualnych bądź bezpośrednio (dystrybucja typu B2C), bądź też za pośrednictwem innych podmiotów (dystrybucja typu B2B2C)... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...