informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.04.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 6

Barometr legislacyjny KIG - niewystarczająca aktywność Sejmu [23.04.2006] Aktywność Sejmu w I kwartale 2006 roku była niewystarczająca - wynika z „Barometru przyjazności legislacyjnej Sejmu dla gospodarki i przedsiębiorczości” opracowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą... (info)

SEAT Sport mierzy w zwycięstwo we Francji [23.04.2006] Po dwóch drugich miejscach zdobytych przez Yvana Mullera na początku kwietnia na torze Monza, stajnia SEAT Sport udaje się na dwa kolejne wyścigi Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych FIA jako lider zarówno w klasyfikacji kierowców jak i producentów... (info)

Samsung Electronics - wyniki finansowe koncernu za pierwszy kwartał [23.04.2006] Samsung Electronics podał wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2006 r. (zakończony 31 marca 2006 r.). Firma odnotowała zysk netto w wysokości 1,94 mld USD przy przychodach 14,37 mld USD, co stanowi wzrost odpowiednio o 26 procent i o 1 procent w skali rocznej w stosunku do pierwszego kwartału ubiegłego roku... (info)

Budowa ruszyła [23.04.2006] Łowicz - to trzeci po Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie zakład produkcyjny firmy Baumit w Polsce. W Łowiczu zostanie uruchomiona produkcja wyrobów do tej pory mniej aktywnych na rynku, między innymi jastrychów i tynków cementowo-wapiennych... (info)

Wykład o twórczości Ludwika de Laveaux w Muzeum Śląskim w Katowicach [23.04.2006] Korzystając z okazji, iż Muzeum Śląskie w Katowicach gości wystawę malarstwa i rysunku Ludwika de Laveaux, zapraszamy na wykład przybliżający twórczość tego wybitnego artysty młodopolskiego... (info)

Tańsze naprawy pojazdów - Program Bosch Exchange [23.04.2006] Każdy posiadacz samochodu chce go naprawiać jak najtaniej. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie Bosch proponuje program Bosch Exchange, czyli ofertę sprzedaży produktów regenerowanych fabrycznie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...