informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.03.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

Asfaltowy debiut Forda Focus RS WRC [23.03.2006] Po raz drugi w ciągu zaledwie pięciu miesięcy kręte, asfaltowe drogi północnej Hiszpanii będą areną zmagań najlepszych kierowców rajdowych świata... (info)

Logitech wprowadza laserową mysz bezprzewodową dla osób leworęcznych [23.03.2006] Nowa laserowa mysz bezprzewodowa Logitech MX610 dla osób leworęcznych wyposażona jest w mikroodbiornik USB o częstotliwości 2,4 GHz, zapewnia wydajną nawigację i kształt dopasowany do lewej ręki... (info)

To i owo o leworęczności [23.03.2006] Leworęczni od zawsze musieli dopasować się do świata zaprojektowanego przez i dla praworęcznych. Często stykali się wręcz ze swoistą stygmatyzacją kulturową, nie zawsze nacechowaną pozytywnie... (info)

Sprzedaż pilotów Logitech z linii Harmony w Europie rośnie [23.03.2006] Dwa nowe modele pilotów Harmony to wygodne i łatwe zarządzanie wszystkimi urządzeniami systemem domowej rozrywki... (info)

Logitech sprzedał już 17 milionów zestawów słuchawkowych do komputerów PC [23.03.2006] Wraz z coraz większą popularnością Skype’a i MSN Messengera gwałtownie rośnie sprzedaż zestawów słuchawkowych i kamer internetowych... (info)

Minimalistyczne wzornictwo nowej linii popularnych kamer internetowych [23.03.2006] Logitech wprowadza na rynek nową linię łatwych w obsłudze kamer internetowych QuickCam Logitech... (info)

Układ jezdny i silnik Opla Meriva OPC [23.03.2006] Pakiet dynamiczny to przyjemność sportowej jazdy.. (info)

Wzorcowa przestronność Seata Leona [23.03.2006] Dynamiczny styl nadwozia znajduje kontynuację we wnętrzu nowego Leona, które zachowuje podobną estetykę. Projektanci samochodu zadbali o to, aby wnętrze auta było równie praktyczne, co jego pięciodrzwiowe nadwozie... (info)

Zagraniczne szlify studentów [23.03.2006] Na stypendium można wyjechać w ramach programu Erasmus. Ale to nie jedyna możliwość. Jest wiele organizacji, które oferują pomoc ambitnym studentom i absolwentom... (info)

Prawdziwe lub zmyślone [23.03.2006] Korporacje, agencje doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy, a coraz częściej również średnie i małe firmy, sięgają po dodatkowe narzędzia rekrutacyjne – m.in. case study... (info)

Ładne referencje nie zawsze dobre [23.03.2006] Grafik może zaprezentować swoje projekty, marketingowiec pochwalić się świetną kampanią, dziennikarz przedstawić swoje teksty – takie portfolio świadczy o talencie i pomysłowości autora... (info)

Toshiba na czele Ligi [23.03.2006] Ogólnopolska akcja „2006 Fifa World Cup™ Toshiba Edition” po raz ostatni w Warszawie.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...