informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 39

W trosce o środowisko Nissan wprowadza program promujący ekologię [23.02.2007] Nissan Motor Co., Ltd., poinformowała dziś o planach wprowadzenia nowej usługi CARWINGS w ramach promowania wśród japońskich kierowców ekologicznego stylu jazdy, czyli przyzwyczajeń sprzyjających ograniczaniu zużycia paliwa... (info)


Dwa samochody NISSANA typu crossover: ROGUE I BEVEL

Dwa samochody NISSANA typu crossover: ROGUE I BEVEL [23.02.2007] Nissan North America, Inc. (NNA) zaprezentował dwa nowe pojazdy na konferencji prasowej zorganizowanej w trakcie Północnoamerykańskiego Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Detroit... (info)

Druga odsłona kampanii AdWords serwisu pkt.pl w Google [23.02.2007] Wyszukiwarka pkt.pl rusza z drugą odsłoną kampanii AdWords w Google. Użytkownicy uzyskają dokładniejsze dopasowanie informacji wyświetlanej na pkt.pl do pytania wpisanego w wyszukiwarkę Google... (info)

Compuware Uniface usprawnia opracowywanie aplikacji [23.02.2007] Firma Compuware Corporation poinformowała o wprowadzeniu na rynek oprogramowania Compuware Uniface 9.1... (info)

Jak żyć z POChP? [23.02.2007] Tegoroczna edycja Programu „Głęboki Oddech” przekazywać będzie praktyczne informacje jak postępować w życiu codziennym, aby opanowywać objawy POChP... (info)


Na narty do Maso Corto!

Na narty do Maso Corto! [23.02.2007] W Maso Corto spadł długo oczekiwany śnieg i zagościła prawdziwa zima! Warunki narciarskie znacznie się poprawiły!.. (info)


MTV ma nową prezenterkę!

MTV ma nową prezenterkę! [23.02.2007] Kasia Sowińska prowadzi nocny program „PLAY MTV”.. (info)

ARW Image PR dla ZENERIS S.A. [23.02.2007] ARW Image Public Relations podpisała umowę ze spółką ZENERIS S.A. z Poznania. Od 1 lutego 2007 roku poprowadzi pełen zakres działań PR dla nowego klienta... (info)


Produkty sieciowe NETGEAR® WIRELESS-N otrzymały certyfikat Intela “CONNECT WITH CENTRINO”

Produkty sieciowe NETGEAR® WIRELESS-N otrzymały certyfikat Intela “CONNECT WITH CENTRINO” [23.02.2007] Po przejściu rygorystycznych testów kompatybilności i współpracy z Intel® Next-Gen Wireless-N, routery NETGEAR RangeMax NEXT Wireless-N Routers jako pierwsze w świecie otrzymały certyfikat Intela... (info)

Premiera ekologicznego paliwa w Davos [23.02.2007] Na Światowym Forum Gospodarczym w Davos Audi jeździ na SynFuel.. (info)


W IMR advertising by PR jest kobieco

W IMR advertising by PR jest kobieco [23.02.2007] „Bo jaka jesteś nie wie nikt…” My jednak wiemy jak bardzo ważne jest dla Ciebie byś czuła się piękna, zadbana i szczęśliwa... (info)


VIA wprowadza multimedialny chipset PCI Express do przenośnych komputerów gotowych do pracy z systemem Vista

VIA wprowadza multimedialny chipset PCI Express do przenośnych komputerów gotowych do pracy z systemem Vista [23.02.2007] VIA VN896 z układem graficznym VIA Chrome9 IGP, obsługą DirectX® 9.0 i Chromotion™ 3.0 oferuje grafikę w standardzie Hi-Def™ dla notebooków i miniaturowych urządzeń przenośnych.. (info)


DIBI Time Return

DIBI Time Return [23.02.2007] Nowości kosmetyczne DIBI.. (info)


Zszywacze ACCO nie z tej Ziemi

Zszywacze ACCO nie z tej Ziemi [23.02.2007] ACCO Polska – jeden z wiodących na świecie producentów sprzętu biurowego – wprowadził do oferty trzy nowe modele zszywaczy biurowych marki Rexel o nazwie Pulsar, Proton oraz Neutron... (info)

Avery Dennison i Corex zmieniają strategię działania w Polsce. [23.02.2007] Czołowy światowy producent etykiet, folii i papierów fotograficznych - firma Avery Dennison oraz Corex Sp. z o. o. - jeden z największych importerów i dystrybutorów artykułów biurowo szkolnych, reorganizują sposób działania na terenie Polski... (info)


Wzrost sprzedaży AGD RTV przez internet

Wzrost sprzedaży AGD RTV przez internet [23.02.2007] W minionym roku sklep internetowy Hoopla.pl, wiodący dostawca sprzętu AGD, RTV i Armatury w branży e-commerce, zwiększył swoje obroty z 4 mln do blisko 27 mln zł. Spółka do 2010 roku ma zamiar osiągnąć pozycję lidera w sprzedaży przez Internet urządzeń elektroniki użytkowej w Polsce... (info)


Voicemailing działa

Voicemailing działa [23.02.2007] Kilkaset osób 29 stycznia br. w porze lunchu odebrało telefon od prezesa funduszu inwestycyjnego MCI Management SA. Tomasz Czechowicz zaprosił w ten sposób przedsiębiorców, doradców i inwestorów do udziału w zbliżającej się konferencji ‘TMT Ventures’... (info)


FLYNATIC.COM - wyszukiwarka tanich połączeń lotniczych

FLYNATIC.COM - wyszukiwarka tanich połączeń lotniczych [23.02.2007] Wszyscy, którzy planują podróż i korzystają lub chcieliby skorzystać z oferty tanich linii lotniczych, mają teraz do swojej dyspozycji www.flynatic.com - internetową wyszukiwarkę tras obsługiwanych przez tanich i niskokosztowych przewoźników na całym świecie... (info)

Agencja SEM - Bluerank zaprasza na praktyki PR [23.02.2007] Agencja search engine marketing - Bluerank organizuje nabór studentów kierunków humanistycznych na miesięczne (lub dwutygodniowe) praktyki w dziale Public Relations. Staż można odbywać w siedzibie firmy w Łodzi... (info)


Doceniamy lojalność naszych klientów

Doceniamy lojalność naszych klientów [23.02.2007] Zarządzanie nowoczesną firmą wymaga dziś nie tylko realizacji celów sprzedażowych, ciągłego udoskonalania jakości produktów i jakości obsługi. Coraz częściej konieczne jest podejmowanie działań zwiększających aktywność klienta, budowanie długofalowej współpracy na partnerskich zasadach, co może przenosić się na pozyskiwanie przez firmę nowych klientów... (info)


Polacy lubią przygody… Amerykanie hazard

Polacy lubią przygody… Amerykanie hazard [23.02.2007] Spośród szerokiej oferty dostępnych na rynku gier na telefony komórkowe, najchętniej wybieramy platformówki i gry przygodowe oraz wyścigi samochodowe. W przeciwieństwie do Amerykanów, raczej nie pociąga nas hazard, który stanowi ulubioną rozrywkę mobilną w USA... (info)

Katowice - Google Qualified Company tylko dla profesjonalistów [23.02.2007] Największa światowa wyszukiwarka Google już dawno postanowiła wyjaśnić kwestię tego, komu można bez zastrzeżeń powierzyć administrację kampanii w coraz popularniejszym systemie reklamowym AdWords... (info)


Bezpieczny Internet – pełna ochrona sieci dzięki jednemu urządzeniu

Bezpieczny Internet – pełna ochrona sieci dzięki jednemu urządzeniu [23.02.2007] Nowa seria rozwiązań klasy UTM firmy Funkwerk Enterprise Communications.. (info)


Panda ClientShield i Panda 2007 dla Windows Vista

Panda ClientShield i Panda 2007 dla Windows Vista [23.02.2007] Firma Panda Software udostępniła nowe wersje programów, które są kompatybilne z systemem Windows Vista. Rozwiązania Panda ClientShield - do ochrony stacji roboczych w sieciach firmowych oraz trzy programy z rodziny Panda 2007 dla użytkowników indywidualnych i małych firm - można pobrać bezpłatnie z uruchomionego przez firmę Centrum Informacji o Windows Vista... (info)


LEDy OSRAM w Audi R8

LEDy OSRAM w Audi R8 [23.02.2007] Nowoczesne diody Advanced Power TopLED marki OSRAM zostały zastosowane w światłach do jazdy dziennej sportowego Audi R8... (info)


REAL w wirtualu

REAL w wirtualu [23.02.2007] Agencja interaktywna Venti realizuje nową strategię obecności w Internecie marki Real... Sieć hipermarketów Real weszła w 2007 rok z nowym potencjałem, pomysłami, ofertą konsumencką, strategią marketingową, oraz z nowym serwisem www.real.pl, którzy zaprojektowała i wykonała agencja interaktywna Venti... (info)

Adam skacze, Wisła stoi [23.02.2007] Nie działa Fan Sport Wisła, producent gadżetów z Adamem Małyszem. Czy to koniec małyszomanii? Początek końca. Chyba że Adam znów zostanie mistrzem świata... (info)


SPOTLER - nowy format reklamy mobilnej

SPOTLER - nowy format reklamy mobilnej [23.02.2007] Telecom Media prezentuje SPOTLERY na Nokia Business Conference... (info)


Sevkovicz poleca Majonez Świdnicki

Sevkovicz poleca Majonez Świdnicki [23.02.2007] Znany z pierwszej edycji Big Brothera Klaudiusz Sevkovic został ponownie twarzą produktów Świdnicki. Sympatyczny kucharz, podróżnik i wielbiciel piłki nożnej będzie reklamował przede wszystkim sztandarowy wyrób firmy M&J – Majonez Świdnicki... (info)


Nowe Narożniki Viki

Nowe Narożniki Viki [23.02.2007] Kamiennogórska firma Bo Wa De, właściciel ogólnopolskiej sieci Meblomarket, wypuściła właśnie na rynek nowe narożniki – Viki. Wyróżnia je pełna elegancji prostota wykonania, a także niezwykle żywe kolory, w których na początek będą dostępne... (info)


BenQ MP510 – super cichy i tani wielozadaniowy projektor

BenQ MP510 – super cichy i tani wielozadaniowy projektor [23.02.2007] Głośność tylko 22 dB, jasność 1500 ANSI lumenów, kontrast 2000:1, rozdzielczość SVGA - MP510 nowy projektor jest doskonały do zastosowań biznesowych jak również do domu.. (info)

Hyundai uruchomił nowoczesną infolinię pod numerem 022 63 77 111 [23.02.2007] Pod numerem 022 63 77 111 ruszyła infolinia Hyundai, która przy użyciu nowoczesnych form komunikacji będzie udzielała informacji o produktach koreańskiej marki... (info)

Oberwiemy gazrurką od Unii [23.02.2007] Komisja Europejska (KE) ma dość monopolistycznych praktyk na europejskim rynku gazu... (info)

Strefy zjedzą, co się da [23.02.2007] Strefy ekonomiczne otwierają się dla branży spożywczej. Wreszcie! Resort gospodarki czeka tylko na... interpretację pokrętnych przepisów unijnych... (info)

Marne 100 zł na łeb może wykoleić koleje [23.02.2007] Kolejarze z PKP PLK dla 100 zł podwyżki gotowi są zatrzymać pociągi w całym kraju. Żeby tylko nie wykoleili spółki... (info)

Co polskie firmy wiedzą o SEO i SEM [23.02.2007] Wiedzą, że trzeba się pozycjonować w wyszukiwarkach i w większości przypadków to robią. Wiedzą, że istnieje coś takiego jak kampania linków sponsorowanych i wiedzą (a przynajmniej przypuszczają), że jest to nie tylko przydatna reklama oferty, ale także skuteczny ratunek dla firmy w sytuacji kryzysowej. Wiedzą co pojawia się w wynikach wyszukiwania na pierwszych pozycjach na hasło będące nazwą ich firmy. Nie zawsze są natomiast pewni co do tego, czy obsługująca ich agencja optymalizuje i pozycjonuje serwis zgodnie z Kodeksem SEO i regulaminami wyszukiwarek internetowych... (info)

Mediaedge:cia odnotował 60 proc. wzrost obrotów w 2006 roku [23.02.2007] Dom mediowy Mediaedge:cia, istniejący na polskim rynku od 15 lat, po raz kolejny odnotował wzrost obrotów. Dane za 2006 rok wskazują na rekordowy 60 proc. wzrost. W tym czasie rozbudowano zakres oferowanych usług, zmieniono strukturę organizacyjną i zatrudniono nowe osoby... (info)


Kierowca pilnie poszukiwany – Akademia Kierowcy Schenkera

Kierowca pilnie poszukiwany – Akademia Kierowcy Schenkera [23.02.2007] Schenker, choć nie posiada własnej floty transportowej stworzył Akademię Kierowcy Schenkera. Dlaczego? Operator logistyczny pomaga swoim przewoźnikom pozyskać nowych kierowców... (info)

FFCreation.com dla Inteligo [23.02.2007] Agencja FFCreation.com stworzyła dla Inteligo trzy kampanie w Internecie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...