informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 11


Zdrowie i uroda co dnia - Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury

Zdrowie i uroda co dnia - Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury [23.01.2008] Stres, niewłaściwe odżywianie, zanieczyszczone powietrze, promieniowanie słoneczne, częste infekcje oraz przyjmowanie niektórych leków to te elementy naszego codziennego życia, które mają bardzo szkodliwy wpływ na nasze ciało i umysł... (info)


Avnet odnotował 55% wzrost przychodów ze sprzedaży

Avnet odnotował 55% wzrost przychodów ze sprzedaży [23.01.2008] Warszawa, 23 styczeń: Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor produktów IBM z wartością dodaną (VAD) i Partner IBM o statusie Premier, podał do wiadomości informacje o przychodach ze sprzedaży swoich produktów i usług za okres lipiec – grudzień 2007r... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 23.01.2008 [23.01.2008] Decyzja FED niewiele pomogła. reagowanie spadków na giełdach azjatyckich spowodowało, że notowania na GPW rozpoczęły się dobrze. Indeks WIG20 zyskał na otwarciu ponad dwa i pół procent... (info)


Narzędzie pod ręką

Narzędzie pod ręką [23.01.2008] W dobie nowoczesnych technologii informacyjnych; szybki rozwój, popularność i użyteczność komputerów czyni z nich podstawowe i niezwykle wygodne narzędzie pracy dla coraz większej liczby ludzi.. (info)


Nowy serwer plików: Qnap TS-409

Nowy serwer plików: Qnap TS-409 [23.01.2008] W styczniu 2008 roku firma QNAP z Tajwanu wprowadziła na rynek nowy model serwera NAS TS-409Pro skierowany dla użytkowników biznesowych o pojemności do 4TB z trybem RAID 0,1,5,6... (info)

Bank DnB Nord nawiguje z Agape [23.01.2008] Agencja doradcza i wydawnicza Agape przygotowuje kwartalnik „DnB NORD Navigator” dla działającego od kilku lat w Polsce niemiecko-skandynawskiego Banku DnB NORD Polska... (info)

Oracle przedstawia aplikację Oracle Product Information Management for Retail [23.01.2008] Firma Oracle poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży produktu Oracle Product Information Management for Retail, nowatorskiej aplikacji do zarządzania danymi firmowymi (master data management)... (info)


Bartoszewski,Eco czy Szymborska? Nagrody „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”

Bartoszewski,Eco czy Szymborska? Nagrody „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” [23.01.2008] 30 stycznia w Bibliotece Narodowej redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” nagrodzi wydawców oraz autorów za KSIĄŻKI MIESIĄCA, a wydawcy KSIĄŻEK ROKU wyróżnieni zostaną statuetkami... (info)

Wieczór Szkocki w Sierra Golf Club [23.01.2008] W sobotę 2 lutego w Sierra Golf Club w Pętkowicach koło Wejherowa, odbędzie się Wieczór Szkocki. Członkowie klubu i ich Goście będą mieli okazje spędzić miły wieczór połączony z degustacją najbardziej szkockiej whisky Johnnie Walker... (info)


Nawigacja MapMap 5.0 REAL 3D – na tegorocznych targach CeBIT

Nawigacja MapMap 5.0 REAL 3D – na tegorocznych targach CeBIT [23.01.2008] Dodatkowo MapaMap szykuje produktową niespodziankę, która będzie ogłoszona dopiero na targach CeBIT 2008.Przestrzenna wizualizacja budynków oraz najdokładniejsze mapy całej Europy Środkowo Wschodniej to główne tematy stoiska IMAGIS na CeBIT 2008 w Hanowerze... (info)


Kolejne spotkanie z chemią

Kolejne spotkanie z chemią [23.01.2008] Już po raz trzeci uczniowie szkół z Brzegu Dolnego, spotkali się na zajęciach Akademii ChemiParku. Uczestnicy wykładu, który odbył się 22 stycznia, mogli nie tylko dowiedzieć się więcej o mgłach i emulsjach, ale również własnoręcznie zrobić pianę gaśniczą... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...