informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


Bestsellery Lorus 2006

Bestsellery Lorus 2006 [23.01.2007] Lorus prezentuje dwa bestsellery roku 2006, obydwa modele należą do miejskiej linii zegarków tej firmy... (info)

Księgowy on-line [23.01.2007] Prowadzenie księgowości, wyliczanie wysokości podatków i poruszanie się w gąszczu skomplikowanych przepisów skarbowych może przyprawić o siwiznę. Najlepiej oczywiście powierzyć te obowiązki profesjonaliście. Niestety małe firmy niezwykle rzadko mogą sobie pozwolić na zatrudnienie wykwalifikowanego pracownika do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nawet na zlecenie kosztuje to bowiem kilkaset złotych... (info)


Kamienie jubilerskie: Granat

Kamienie jubilerskie: Granat [23.01.2007] Granat występuje nie tylko w kolorze głębokiej, ciepłej czerwieni. Bywają też żółte, zielone, pomarańczowe, a nawet czarne... (info)


Funkwerk Enterprise Communications przejmuje dostawcę rozwiązań bezpieczeństwa VarySys Technologies

Funkwerk Enterprise Communications przejmuje dostawcę rozwiązań bezpieczeństwa VarySys Technologies [23.01.2007] Nowa rodzina produktów Funkwerk UTM dostępna od lutego.. (info)


Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz! Dlaczego? Bo przegapisz Walentynki.

Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz! Dlaczego? Bo przegapisz Walentynki. [23.01.2007] Zapewne słyszeliście już o szaleństwie daty 07.07.07... (info)


Allianz rozpoczął współpracę z Fild.NET

Allianz rozpoczął współpracę z Fild.NET [23.01.2007] Allianz Polska podpisał ramową umowę o współpracy z Fild.NET, spółką specjalizującą się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw (poszczególnych działów lub całej organizacji) w oparciu o rozwiązania Microsoft... (info)


Czas balów z Digel Ceremony

Czas balów z Digel Ceremony [23.01.2007] Nadszedł okres balów i zabawy. Czas szczególny w którym wygląd ma wyjątkowe znaczenie. Elegancki mężczyzna pragnie mieć strój szykowny, wytworny, a jednocześnie wygodny i praktyczny. Odpowiedzią na karnawałowe potrzeby mężczyzn jest kolekcja Ceremony firmy Digel... (info)


Zrób to sam – stojak na wina

Zrób to sam – stojak na wina [23.01.2007] Wino, oprócz pozycji leżącej wymaga odpowiedniej temperatury, wilgotności powietrza oraz ochrony przed światłem... (info)

Syn miliardera zagra na końskich wyścigach [23.01.2007] Czy Służewiec przejmą dzierżawca Stadionu Dziesięciolecia i syn Zygmunta Solorza-Żaka — Tobias? Dowiemy się za kilka dni... (info)


Odwołujemy zimę! - Na Bali z GP Battery

Odwołujemy zimę! - Na Bali z GP Battery [23.01.2007] Już trzeci raz GP Battery (Poland) włącza się do konkursu zorganizowanego przez radio Eska i TVN i odwołuje zimę. Trzydziestu zwycięzców ogólnopolskiego konkursu dzięki GP Battery wybierze się do jednego z najpiękniejszych zakątków świata. Na Indonezyjskiej wyspie Bali zapomną o chłodzie i kapryśnej aurze. Podczas wyprawy towarzyszyć im będzie muzyka takich artystów jak Doda, Kombii i Stachursky... (info)


Nowa strona internetowa La Karnity

Nowa strona internetowa La Karnity [23.01.2007] www.la-karnita.com , to adres nowej witryny girlsbandu La Karnita... (info)

Liberalizacja przewozów kolejowych [23.01.2007] Rok 2007 oznacza dla sektora przewozów kolejowych Cargo, pełną liberalizację rynku... (info)

NETMEDIA S.A.– przychody ze sprzedaży wyższe o ponad 40% [23.01.2007] 22 stycznia 2006 NETMEDIA S.A. w raporcie bieżącym podała nowe prognozy przychodów ze sprzedaży na rok 2007r., które będą wyższe o prawie 40% od wcześniej zakładanych. Nowa prognoza wyników finansowych na rok 2007 została przygotowana po podpisaniu 19 stycznia 2007 r. umowy zakupu praw do domen internetowych oraz serwisów WWW działających w ich obrębie... (info)

Prawo nie rozróżnia członków zarządu amatorów i profesjonalistów! [23.01.2007] Każdy, kto obejmuje stanowisko członka zarządu lub rady nadzorczej spółki, musi się liczyć z tym, że w związku ze specyfiką swojej funkcji ciążyć będzie na nim szczególna odpowiedzialność karna. Dlatego Top Consulting organizuje seminarium nt. Odpowiedzialności członków zarządu, które odbędzie się w dniach 1 i 2 marca 2007 r., w Warszawie... (info)

Nowa oferta reklamowa Wirtualnej Polski [23.01.2007] Reklama wideo w WPtv oraz pakiety reklam In-Stream VideoAd we wszystkich materiałach multimedialnych... (info)

Pokrzywdzeni marynarze coraz bliżsi specustawy [23.01.2007] Zespół ds. biało-czerwonej bandery chce podzielić pensję marynarzy. Proponuje, by podstawą składki ZUS było 50 proc. płacy... (info)

Polaczek kontra Gilowska [23.01.2007] Zyta Gilowska zagięła parol na Jerzego Polaczka. Może się to skończyć jego dymisją... (info)

Inwestor tylko z Elektrimem [23.01.2007] Skłoniliśmy akcjonariuszy, by jeszcze raz porozmawiali o PAK. Zygmunt Solorz-Żak po lekturze piątkowego „PB” postanowił porozmawiać z resortem skarbu o inwestorze. To nie znaczy, że zamierza wyjść z PAK... (info)

Magiczny Konkurs [23.01.2007] Portal ByćKobietą.pl objął patronat medialny nad książką „Ja, Tituba, czarownica z Salem” Maryse Condé. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. w serii „z miotłą”. W związku z objęciem patronatu portal ByćKobietą.pl zaprasza do udziału w konkursie!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...