informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 23.01.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 11

OC zawodowe (cz.2) [23.01.2006] Rodzaje odpowiedzialności cywilnej .. (info)

Systemy głośnikowe Logitech: doskonała jakość dźwięku w trzech odsłonach [23.01.2006] Nowe konstrukcje i funkcje, w tym bezprzewodowe tylne głośniki... (info)

Wystartował serwis olimpijski - turyn.wp.pl [23.01.2006] 20. Zimowe Igrzyska Olimpijskie można będzie śledzić nie tylko na ekranach telewizorów, czy przy radioodbiornikach, ale też na monitorach komputerów - w specjalnym serwisie Wirtualnej Polski... (info)

Nowa marka Konica Minolta obecna w Internecie [23.01.2006] Pod adresem www.cleverpress.pl dostępny jest serwis internetowy poświęcony produktom nowej marki Konica Minolta - CleverPress... (info)

Półfinały Konkursu Księgowy Roku 2005 rozstrzygnięte! [23.01.2006] 20 stycznia 2006 r. w Gdańsku, odbyła się ostatnia, szósta Gala Półfinałów Ogólnopolskiego Konkursu Księgowy Roku. Wielki Finał, w którym spotkają się półfinaliści z całej Polski, odbędzie się 11 lutego w Warszawie... (info)

Deutsche Bank PBC S.A. poszerza ofertę inwestycyjną o 3 nowe fundusze zarządzane przez Allianz TFI [23.01.2006] Oferta produktów rynku kapitałowego Deutsche Bank PBC zostaje poszerzona o trzy kolejne fundusze zarządzane przez Allianz TFI... (info)

Nowa nagrywarka DVDRW SAMSUNG z interfejsem SATA ! [23.01.2006] Samsung wyprowadził do sprzedaży nową nagrywarkę DVDRW z serii Writemaster z interfejsem SATA - model SH-W163A. Jest to rozwinięcie znajdującego się od czasu w sprzedaży modelu SH-W162C... (info)

CDP w Polcomie [23.01.2006] Na mocy posiadanych umów z IBM i FalconStore, Polcom Storage wprowadził do swojej oferty rozwiązania oparte o technologie CDP (Continuous Data Protection)... (info)

Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0 zdobywcą wyróżnienia Best Buy [23.01.2006] Firma Kaspersky Lab informuje o otrzymaniu przez program Kaspersky Anti-Virus Personal wyróżnienia Best Buy przyznawanego przez Computer Buyer... (info)

Domeny .EU w OGICOM [23.01.2006] OGICOM Sp. z o.o. - wiodący na rynku dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu - obniżył ceny na wszystkie oferowane przez siebie domeny do 80%, w tym na długo oczekiwaną domenę „.EU”... (info)

Absolut Kravitz [23.01.2006] ABSOLUT z przyjemnością informuje o ABSOLUT KRAVITZ – nowym muzycznym projekcie, w którym Lenny Kravitz stworzył ekskluzywny utwór „Breathe”, stanowiący jego interpretację wartości marki ABSOLUT... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...