informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 31

Niskie ceny ponad wszystko [22.11.2013] Przeszło 76% internautów wskazało niskie ceny jako najważniejszy czynnik wpływający na wybór danego sklepu internetowego -tak wynika z badania na temat zakupów on-line, przeprowadzonego przez bdsklep.pl.. (info)

Życie kręci się wokół wody [22.11.2013] Woda jest najważniejszym płynem w życiu człowieka – bez niej trudniej przetrwać niż bez pokarmu. Ciało dorosłej osoby w niemal dwóch trzecich składa się właśnie z wody, w organizmie dziecka jest jej jeszcze więcej... (info)


Mieszkaniówka ruszyła

Mieszkaniówka ruszyła [22.11.2013] Więcej sprzedawanych i budowanych mieszkań. Ostatnie miesiące okazały się bardzo dobrym okresem sprzedażowym na rynku nowych mieszkań... (info)


Nowa aplikacja do zarządzania projektami

Nowa aplikacja do zarządzania projektami [22.11.2013] Agencja badawcza ABR SESTA oferuje firmom aplikację PromoPlan ułatwiającą kompleksowe zarządzanie projektami oraz komunikację zarówno wewnątrz firmy, jak i z partnerami biznesowymi... (info)

Od retro do glamour – podłogi drewniane Parquet Wicanders [22.11.2013] Drewno to materiał z duszą. Zapisana w każdym słoju historia, naturalna barwa sprawiają, że surowiec ten ma swoich zwolenników zarówno wśród tradycjonalistów, jak i amatorów nowoczesnego stylu... (info)

Podłogi korkowe – dlaczego warto? [22.11.2013] Oryginalne, efektownie prezentujące się podłogi korkowe to nie sezonowy trend wnętrzarski, ale prawdziwy przełom w zakresie funkcjonalnego, bliskiego naturze projektowania. Korzyści płynące z zastosowania korkowej okładziny niejednego mogą zadziwić... (info)


Pellet pełen zalet !

Pellet pełen zalet ! [22.11.2013] Nadchodzące mrozy powodują, że coraz częściej nerwowo spoglądamy na termometry, zastanawiając się, czy tym razem zima da nam popalić i czy kolejny sezon grzewczy nie obciąży zbyt mocno domowego budżetu... (info)


Bez glutenu można żyć smacznie! Kilka słów o diecie bezglutenowej

Bez glutenu można żyć smacznie! Kilka słów o diecie bezglutenowej [22.11.2013] Celiakia jest jedną z najpoważniejszych nietolerancji pokarmowych człowieka. Szacuje się, że cierpi na nią przynajmniej 1 proc. populacji, a mimo to świadomość społeczna dotycząca tej choroby wciąż jest niewielka... (info)


ART AP-57 – nakryj się muzyką

ART AP-57 – nakryj się muzyką [22.11.2013] Nauszne słuchawki ART AP-57 to sprzęt dla tych, którzy słuchają muzyki zawsze i wszędzie. Wyposażono je również w mikrofon, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć także do prowadzenia rozmów telefonicznych... (info)


Style Zdrowia Polaków

Style Zdrowia Polaków [22.11.2013] Czy przeciętny Polak śpi 4 godziny na dobę, pije alkohol, pali i żyje w permanentnym stresie? Najnowszy raport „USP Zdrowie – Style Zdrowia Polaków 2013”, pokazuje jak bardzo różnimy się w rozumieniu zdrowia i jak odmienne mamy do niego podejście... (info)


Weekend z Targami Pyszności w Centrum Handlowym NoVa Park

Weekend z Targami Pyszności w Centrum Handlowym NoVa Park [22.11.2013] Już w piątek 22 listopada w NoVa Park rozpoczyna się kolejny Targ Pyszności, podczas którego rodziny z dziećmi będą mogły spróbować oraz zakupić ekologiczne produkty regionalne, w tym tradycyjne wędliny i sery czy miody i aromatyczne przyprawy... (info)


7 Aukcja Sztuki Współczesnej

7 Aukcja Sztuki Współczesnej [22.11.2013] Szczęśliwa kumulacja sztuki ! 7 grudnia o godzinie 7 wieczorem odbędzie się 7 Aukcja Sztuki Współczesnej.. (info)

Startuje konkurs skrzypcowy [22.11.2013] Koncert Bartłomieja Nizioła otworzy 23 listopada 2013 r. III Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy – Toruń 2013... (info)

Toruń pobił rekord Guinnessa [22.11.2013] Rekord Guinnessa pobity! 5674 osoby napiły się kawy i zjadły piernika 21 listopada na Rynku Staromiejskim w Toruniu... (info)

Toruń pobił rekord Guinnessa [22.11.2013] Rekord Guinnessa pobity! 5674 osoby napiły się kawy i zjadły piernika 21 listopada na Rynku Staromiejskim w Toruniu... (info)

Toruń w ekstraklasie [22.11.2013] Toruń jest jednym z miast w Polsce najlepiej ocenianych przez swoich mieszkańców. W rankingu „Gazety Wyborczej’ zajął wysoką, trzecią lokatę. Przed nami jest tylko Gdynia i Wrocław. Za nami m.in. Poznań, Sopot, Gdańsk, Kraków, Warszawa czy Bydgoszcz... (info)

9 najczęstszych błędów popełnianych podczas projektowania centrum danych [22.11.2013] Błędy popełnione w trakcie planowania budowy lub rozbudowy centrum danych mogą prowadzić do klęski przedsięwzięcia, zwłaszcza jeśli nie zbadano konkretnych potrzeb firmy... (info)


Apartamenty Mochnackiego - inwestycja oddana do użytkowania

Apartamenty Mochnackiego - inwestycja oddana do użytkowania [22.11.2013] 14 listopada 2013 roku Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Apartamenty Mochnackiego budynek B2 w Krakowie. Pierwsi lokatorzy mogą już wprowadzać się do swoich mieszkań... (info)

Uaktualnienie systemu iOS firmy Apple usuwa problem związany z bezpieczeństwem [22.11.2013] W ubiegłym tygodniu firma Apple opublikowała małą, ale bardzo ważną aktualizację 7.0.4 swojego mobilnego systemu operacyjnego iOS. Zgodnie z informacjami dostarczonymi przez Apple uaktualnienie to usuwa kilka błędów i zawiera pewne udoskonalenia... (info)


Gwiezdna Flota Rebelii wyląduje w Toruniu

Gwiezdna Flota Rebelii wyląduje w Toruniu [22.11.2013] W sobotę, 30 listopada, toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej zamieni się w…Centrum Galaktyki. Akademia Jedi wyszkoli nowych rekrutów, toczyć się będą walki na miecze świetlne, jednostki X-wingów zniszczą wrogie eskadry... (info)


Najlepsze prezenty od Mikołaja

Najlepsze prezenty od Mikołaja [22.11.2013] Gdy zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia, zaczynamy zastanawiać się, co podarujemy naszym dzieciom. Chcemy, by nasze prezenty się podobały i były jak najbardziej trafione. Jakie są zatem aktualne trendy w zabawkach dla dzieci? Co jest „na topie”?.. (info)

Polska delegacja odwiedziła siedzibę Huawei w Shenzhen [22.11.2013] Grupa 17 przedstawicieli polskich instytucji rządowych i samorządowych odwiedziła siedzibę Huawei w Shenzhen. Członkowie delegacji zostali zaproszeni przez organizatora targów technologicznych China Hi-Tech Fair 2013... (info)

Szkoleniowa mapa Polski – Polacy i samokształcenie nie zawsze w parze [22.11.2013] Ponad 1/3 Polaków podnosi swoje kompetencje zawodowe - pokazują ostatnie badania PARP Bilans Kapitału Ludzkiego. Niepokojący jest nadal fakt, że 64% z nas nie dokształca się... (info)


Prologis Shapes the Minds of Future Real Estate Professionals at WSL

Prologis Shapes the Minds of Future Real Estate Professionals at WSL [22.11.2013] WARSAW – 22 November 2013 – 250 Students and Pupils Attend Prologis Lecture on Industrial Real Estate.. (info)


Wigilia ze smakiem – bakalie marki BackMit na świątecznym stole

Wigilia ze smakiem – bakalie marki BackMit na świątecznym stole [22.11.2013] Domowe wypieki to jedne z najzdrowszych i najsmaczniejszych deserów. Niestety w ostatnich latach coraz rzadziej goszczą one na polskich stołach. Dzieje się tak zazwyczaj z powodu dosyć długiego – w subiektywnej ocenie – czasu przygotowania... (info)


Prologis Uczy Przyszłych Logistyków

Prologis Uczy Przyszłych Logistyków [22.11.2013] WARSZAWA – 22 listopada 2013 r. – 250 Studentów i Uczniów Wzięło Udział w Wykładach w Wyższej Szkole Logistyki.. (info)


Ponad 50 tys. inwestycji dzięki dotacjom solarnym!

Ponad 50 tys. inwestycji dzięki dotacjom solarnym! [22.11.2013] Już ponad 50 tys. inwestycji zrealizowano dzięki dotacjom do systemów solarnych. Program dopłat do kolektorów jest organizowany przez NFOŚiGW, który ma jeszcze do rozdysponowania ponad 120 milionów złotych... (info)


Wygraj 700 zł na zakupy za stylizację modową!

Wygraj 700 zł na zakupy za stylizację modową! [22.11.2013] Do 27 listopada można wygrywać zakupy za 700 zł, 500 zł i wiele innych nagród rzeczowych w warszawskiej Galerii Rembielińskiej. Ponadto podczas wygranych zakupów można korzystać z porad znanego i cenionego stylisty gwiazd – Pawła Marczewskiego... (info)


Unikalne produkty małych-wielkich marek

Unikalne produkty małych-wielkich marek [22.11.2013] American Apparel, KIKO, Cath Kidston, Rituals, PIP Studio, polski Bolesławiec - to marki, które od końca listopada można znaleźć w internetowym sklepie FancyStore. Co łączy ze sobą tych producentów?.. (info)


Pięć ekskluzywnych kolekcji drzwi Doors and Floors w salonach RuckZuck

Pięć ekskluzywnych kolekcji drzwi Doors and Floors w salonach RuckZuck [22.11.2013] Panele podłogowe Discovery, Dynamic i Dynamic XL w drzwiach, zamiast na podłodze? Montowane w pionie lub w poziomie? O klasie ścieralności AC4? Teraz to możliwe... (info)


RD bud nadaje szyku wrocławskiemu Nadodrzu

RD bud nadaje szyku wrocławskiemu Nadodrzu [22.11.2013] Inwestycja „Kurkowa 14” realizowana obecnie przez należące do francuskiej Grupy Rabot Dutilleul firmy RD bud oraz Nacarat zachwycać będzie funkcjonalnością oraz stylistyką urozmaicającą śródmiejską architekturę stolicy Dolnego Śląska... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...