informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 22.11.2007 [22.11.2007] Dzisiejsza sesja wreszcie była udana dla posiadaczy małych i średnich spółek. W przypadku indeksów mWIG40 oraz sWIG80 możemy mówić o zdecydowanym odbiciu. Indeksy te mocno zwyżkowały przez większość dnia... (info)


Szkolenie w firmie BoMar2

Szkolenie w firmie BoMar2 [22.11.2007] Federico Catelli, dyrektor odpowiedzialny za sprzedaż w firmie Cesana, 16 listopada br. spotkał się z pracownikami firmy BoMar2 i współpracującymi z nią architektami. Organizatorem szkolenia była firma Coram Poland – dystrybutor marki Cesana na polskim rynku... (info)

Świąteczna kampania Aster [22.11.2007] ASTER, wiodący dostawca trzech usług telekomunikacyjnych: telewizji, internetu i telefonu, z początkiem listopada rozpoczął świąteczną kampanię reklamową. Kampania obejmuje zasięgiem Warszawę, Kraków, Zieloną Górę i potrwa do 30 listopada br... (info)


Świąteczny Maximus

Świąteczny Maximus [22.11.2007] Wyjątkowe dekoracje, spotkania ze Świętym Mikołajem, podarunki, regionalne przysmaki – to tylko niektóre z atrakcji, których mogą oczekiwać klienci Centrum Handlu Hurtowego Maximus. Dłuższe godziny otwarcia Centrum umożliwią wygodne zakupy przedświąteczne... (info)


Kochasz muzykę? Słuchaj Radia WP

Kochasz muzykę? Słuchaj Radia WP [22.11.2007] Wystartowało największe internetowe radio w Europie – Radio Wirtualnej Polski. W tej chwili internauci mają do wyboru cztery stacje z różnymi gatunkami muzycznym oraz kanały poświęcone muzyce uporządkowanej tematycznie... (info)


Już niebawem Grand Final Independent Flair League

Już niebawem Grand Final Independent Flair League [22.11.2007] Po trzech rozgrywkach eliminacyjnych Flair Ring, Flair Wave i Flair Baltics przyszedł czas na Wielki Finał IFL. Niezależna Liga Barmańska po ośmiu miesiącach powraca do Warszawy, by wyłonić zwycięzcę tegorocznej IFL... (info)

Nowe funkcje uwierzytelniania w urządzeniach Blue Coat ProxySG [22.11.2007] Blue Coat Systems wprowadza nowe funkcje uwierzytelniania użytkowników do urządzeń zabezpieczających z rodziny ProxySG. Produkty te łączą filtrowanie URL, zabezpieczanie treści i wykrywanie złośliwych programów z zarządzaniem szerokością pasma... (info)

Elektronika użytkowa w Internecie nawet o 19 proc. tańsza [22.11.2007] Raport instytutu badawczego Pentor Research International pokazuje, że ceny elektroniki użytkowej sprzedawanej przez sklepy internetowe są średnio o 9 proc. niższe w porównaniu z ofertą sieci tradycyjnych elektromarketów... (info)

Kaspersky Lab finalistą "Red Herring 100 Global" [22.11.2007] Red Herring Magazine ogłosił, że Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, znalazł się na ścisłej liście nominowanych do nagrody "Red Herring 100 Global 2007"... (info)


MOXA– wodoodporny Ethernetowy switch przemysłowy o temp. pracy -40…+75C

MOXA– wodoodporny Ethernetowy switch przemysłowy o temp. pracy -40…+75C [22.11.2007] MOXA EDS-305-M12-T to Ethernetowy switch przemysłowy przystosowany specjalnie do instalacji w najtrudniejszych warunkach. Jego obudowa o stopniu ochrony IP67 zapewnia zabezpieczenie przed wodą, pyłami oraz innymi substancjami... (info)


Nowoczesne tramwaje na Moście Poniatowskiego.

Nowoczesne tramwaje na Moście Poniatowskiego. [22.11.2007] Po długiej przerwie, przez wyremontowany Most Poniatowskiego w Warszawie ruszyły tramwaje. Pojawiły się z dawna zapowiadane super nowoczesne składy, które wymagały wysokiej jakości, idealnie równego podłoża... (info)

WebService certyfikowanym partnerem Microsoft [22.11.2007] W dniu 7 listopada 2007 WebService uzyskał status Microsoft Certified Partner. Tytuł ten jest rozpoznawany na całym świecie, jako gwarancja profesjonalizmu oraz rozległej wiedzy na temat najnowszych technologii Microsoft... (info)


Projektory dla zawodowców

Projektory dla zawodowców [22.11.2007] Panasonic wprowadził na polski rynek odświeżoną linię projektorów, które są przeznaczone do stałych instalacji 1-Chip DLP. Urządzenia zostały zaprojektowane do użycia w salach konferencyjnych, kinach, teatrach, muzeach czy przez agencje eventowe... (info)


Farmacol w czołówce

Farmacol w czołówce [22.11.2007] Na wysokim, 51. miejscu rankingu 2000 polskich przedsiębiorstw „Rzeczpospolitej” znalazł się jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych Farmacol SA.. (info)


O’Ccaffe Mammamia!

O’Ccaffe Mammamia! [22.11.2007] Każdy, kto kiedyś miał okazję wypić prawdziwą włoską kawę, wie, że ma ona charakterystyczny południowoeuropejski charakter i smak, za jakim się tęskni. Tęskni za Włochami i tą małą czarną, która nie tylko stawia na nogi, ale przenosi nas w świat marzeń….. (info)


Polisa na życie - czy naprawdę jej potrzebujemy?

Polisa na życie - czy naprawdę jej potrzebujemy? [22.11.2007] Zadłużenie Polaków z tytułu kredytów hipotecznych wciąż dynamicznie rośnie. Każdy, kto wziął kredyt hipoteczny zmierzył się również z wyborem polisy ubezpieczeniowej... (info)

IX Spotkanie Stowarzyszenia KrakówPR [22.11.2007] Kraków, 22 listopada - Więcej networkingu, zróżnicowania i zdynamizowania kontentu oraz mocna aktywizacja uczestników. W planie IX spotkania Kraków PR case study Wall Mart oraz media relations dla Krakowa... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...